Webo mu emenike mi ?

geçen seneden takımın içinden formda olan webo mu rusyadan yine formda gelmiş olan emenike mi ileri uçta ilk tercih olmalı

0|0
9|28

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 27

• emenike

0|0
    0|0
  • bence webo

0|1
    0|0
  • webo çakma zenci abi yapmayın emenike'nin yanında adı bile okunmaz. webo'nun fenerbahçe kadrosunda bile işi yok emenike'yi tek geçerim bir beşiktaşlı olarak.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe için en iyisi Webo

0|1
    0|0
  • İkisi bir drogba değil.

0|2
    0|2
  • Emenike daha iyi

0|1
    0|0
  • Emenike... SOW ikilisi çok iş yapar.

Webo Türkiye kupasında oynar gibime geliyor.

Bu akşam Webo oynar...

0|0
    0|0
  • ikisi de çok faydalı..

0|0
    0|0
  • Dunaynın parasına aldıgın bı adamı kulubede oturtamazsın bu yuzden emenıke daha sanslı dıyorum ama olaya farklı bı yerden daha bakıyım bedava verdiğin adama cuvalla para verip geri getiren bı baskan oldugu surece fener bır arpa boyu yol alamaz

0|0
    0|0
  • İikiside oynasın (:

0|0
    0|0
  • cahilmisin kardeşim böyle sorular sormayın ya.. emenikenin daha lisansı çıkarılmadı ki.. adam kayseriye bile götürülmedi istanbulda.. neyin ileri ucundan bahsediyorsun azıcık araştırın da sorun şöyle soruları

0|0
    0|0
    • soruyu tekrar okursan sorunun genel olduğunu kupa maçına özel olmaığını anlarsın

• Webo olmalı bence...Ama emenikeyide bir denemek lazım

0|0
    0|0
  • ileri üçlüye webo sow emenike ... koy bunları oraya. sonra ortaliğin emenikersin :D

0|0
    0|0
  • M.Sow P.Webo E.Emenike

ahanda böyle olursa iyi olur

0|0
    0|0
  • Tabi ki Webo takimda olan bir isimdi zaten takim adaptasyonu var Emenike yeni geldi adaptasyon sorunu alisma sorunu gibi sorunlar yasar o yuzden Webo

0|0
    0|0
  • mustafa pektemek :D

0|0
    0|0
  • Webo.. çünkü uyum sağladı

0|0
    0|0
  • Emenike daha genç ve yırtıcı.

0|0
    0|0
  • hala anlayamadınız ileri uçta ilk tercih sow kanatlara emenike ve kuyt konulacak webo tribünde

0|0
    0|0
  • İyi bir Emenike, Webo'yu keser.

0|0
    0|0
  • incide olsam direk anan daha iyi frikikçi yazardım ama bu siteye uyum sağlıyorum şuanda :D

0|0
    0|0
  • emenike hazırsa eğer tabiki ama şuan formda bir webo ilk 11 de başlayacaktır büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • weboş iyi ya

0|0
    0|0
  • yahu webo varken emenikede kim miş

0|0
    0|0
  • emenike dedim

0|0
    0|0
  • ne webo ne emenike MANUEL FERNANDES DOSTUM...

0|0
    0|1
  • vebo vvvebo v v vebo

0|0
    0|0
Yükleniyor...