Siz olsanız ne yapardınız

siz olsanız ne yaparsınız

ben şimdi evde kaldıgımı düşünüyorum yaş 29

talibim yok desem inanırmısınız neden onuda bilmiyorum

o kadar çirkin nasıl evleniyor onu bilmiyorum

görücü usulü evlen deseniz o da iyi biri çevremde ailemin tanıdıgı yok ben ne yapim çirkin degilim ama ahım şahım güzelliğimde yok

neden evde kaldım onu düşünüyorum çevremde akrabalarda arkamdan konuşuyor ben ne yapim

neden alıcı gözüyle bakan çevremde yok

0|0
320

En İyi Erkek Görüşü

• Kısmet işi bu. Takma bu kadar kafana. Evlenmiş ve hayırsız bir koca artı dayanılmaz bir yaşantın olsa daha mı iyiydi. Bu haline şükretmeyi öğrenmelisin. Bırak akrabalarının ne dediğini. Dışarıda kör topal sağır hastalıklı ya da hasta ölümü bekleyen insanlar var ama sen sağlamsan hayattaysan derdin evlenmek kocaya gidip rahatlamak seks yapmak mı. İlla bu mudur yani derdin. İstiyorsunuz ki Allah bir dert versin onunla uğraşın unutun başka boş işleri. Sorduğun soru bir kere kişilikle alaksız kategoride bunu anlasan bu soruyu sormazdın.

0|0
    0|0
    • hayır ama ailemde aynı görüşte evde kalmışım

• öyle geç onları demesi kolay ben bu sesleri her saat duyuyorum annem sürekli yanı başımda bu laflar ben akrabayı geçtim yanlarına gitmemeye çalışıyorum ama en yakının böyle ya

• hımmm sen merkez dedin ya yetti şimdi ben tahmın ededrim 81 ilden hangisinin merkezi olduğunu :)))

tamam ozaman git bulabiliyorsan bul evlen birini. Annen de düşünce olsa bu lafı etmez sende de akıl olsa tamam anne yarın çıkıyorum dışarı hergün biriyle yatıcam bakalım kim benle evlenecek. Siz bu kadar istiyorsanız benim sıraya dizmem lazım ki birini bulayım. Desene bu kadar kafan çalışmıyor mu?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Bugüne kadar seçici davrandığın için çevrendekiler yaklaşmıyor olabilir mi? İnsanın aklına önce bu gelir diye düşünüyorum. Onun dışında sessiz sakin olmanız, taliplerinizin olmamasını açıklayabilir. Güzellik konusunda da, mutlaka herkesin bir alıcısı olur diye düşünüyorum. Güzellik göreceli olmasaydı çoğumuz evde kalırdı zaten değil mi? En önemli boyut olarak da maneviyatı düşünün derim, erken olup erken biteceğine; sizi mutlu edecek biri olsun ama tam olsun ve beklediğiniz senelerin acısını çıkarsın. Saygılar

1|0
    0|0
    • sessiz sakinim bu halim zaten beni nerdeyse acınacak zavallı günah diyenler var bu sessiz halime ama sesizlik bu mu

• Kimi zaman sessizlik kötü gibi görünse de aslında benim gibiler için ideal olandır. Ama gel gör ki senin çevrende de olduğu gibi bazen olumsuz olabiliyor.

• bence yerigeldiğinde konuşak iyi ama bunu herkes anlamaz işte kendine göre yrumluyor mllet

• bu kiz kurnaz bunu begenen cok vardir kesinde bu kimseyi begenmez ah ne uyanik bu capkin,bazilari herseyi zamana birak derler aslinda zamana birseyler ekersen birakki zaman sana ektigini versin,ama sanirim gözgöze geldiginde kalbini titretecek bir erkekle karsilasmadigi icin biraz üzgün gibi ama sosyal hayatinda insanlarla iletisiminde problemin yoksa sanirim mert birini bulursun,ama üzülme yenge olarak ben seni kardesime istiyorummmm düsün tasin bana cevap verrrr

0|0
    0|0
    • o kadar sosyal çevrem yok ev kızıyım ama problemli degilim sadece çevrem böyle oldugu içiin kızıyorum onlara ama susturamıyorum duymazdan gelemiyorum

• belki de vardır da utanıyorlardır ayrıca çirkin değilim diyorsun ama buna sen değil seni alacak olanın karar vermesi daha doğru olmaz mı ama bana göre yine de doğru kişi gelmemiştir umudunu kaybetme eminim onunla karşılacaksın ve çok mutlu olacaksın

0|0
    0|0
    • belki olabilir başkası karar verebilirim ama çok çirkin evlenenni gçördüm o da çok yakışılıyla bu nasıl oluyor boyu kısa zayıf nerdeyse vucut yok ama dalyan gibi adamla evlenmiş bu nasıl iştir o da kocası öl dese ölür eşegini suya götürür sussuz götürecek tipten bir kız kız çirkin ama kocası ona köle

• ee ne yapayım hayat böyle aşk bu ota da konar .oka da değil mi ? ama merak etme ben sana inanıyorum eminim kendşne uygun birini bulacaksın

• Kısmet işi bunlar sıkma canını elbet biri çıkar

0|0
    0|0
  • bir fotoğrafını paylaşta bakalım neden evde kalıyorsun

0|0
    0|0
  • Seni alırdım da uzaksındır şimdi...

Artık millet fazla yaşa takımıyor..

Yalnız resim görmden kimse yorum yapmaz ona göreee

0|0
    0|0
    • sen yaşlısın yA bana göre degilsin

• ben kafayı yemedim ya 36 yaşındaki biriyle birlikte olucam

evlensem sen olmazsın sende 32 yaş üstülere bak sana bakmaz ki 20 likler

32 -33 falan olsan neyse diyecez kendine göre biri bak

yada baksa 36 yaşındaki birine 20lik kız ya yakışıklı parası olucak ya da olmaz hiç kendinden çok küçüklere bakma

ben evde kaldım ama senin yaşın dahada geçmiş ya

• Ya kızım benle evlen demedim ki... Nereden çıkardın bunları...

Yazılanları oku bakalım nereden nereye gelmişiz hey Allah'ım.. Bu arada kız aradığımı kim söyledi. Ya da seni istediğimi kim istedi. Dur bakalım ben sana bakacak mıyım ?

20 lik deyince sanırsın 20 yaşında kız var kaşımızda. Yaş olmuş 29 ..

Allah hayırlı kısmet çıkarsın karşına da böyle herkese cemkiriyorsan işin zor...

• Memlekette erkeklere oranla bayanlar fazla, onun için seçim yapması zor, arada güzelde olsa ıskalanabiliyor. Sadece güzellik yetmez huy, sosyallikte önemli. Şans işi birazda. Erkeklerdede var aynı sorun yakışıklılık var, huyu düzgün ama manitası yok.

0|0
    0|0
    • sesiz sakin biriyim ama sosyal degilim

• aynı sorun bende de var bende 29 yaşındayım büyük firmada çalışıyorum mühendisim ama bekarım nedense bir türlü kısmet bulamadım şansızlıkmı yoksa kadermi bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Uc vakte kadar evlenirsin sen de. Hic merak etme.

Bır ben böyle kalırım. Bı omur umutsuz aşkka geçecek benim.

Kib. Aeo.

0|0
    0|0
  • gel seni yengem yapayim sana uygun bir kardesim var yakisikli ne dersin teklifime ciddiyim

0|0
    0|0
  • Evlenmek zorundamısın ? gerçi seninde hakkın :/

Sanaldan takılacaksın ozaman.

Şansına kaldı artık.

0|0
    0|0
    • aile zorumla zorundayım yaşlanıyorum hem mecbur

• ama ben böyle insan gördüm hatta bizzat teyzem evlen diye bana çıkardılar ben gelmesin falan diyincede evde kaldın diyorlar adam işsiz olunca seçicide olmuyor beni örmeden tamam olsun gelelim isemeye falan oldu ben istemedim kızdılar yoka adam gibi biri çıkmadı ben ne edim işsiz serseriyi

• Beklemeye devam edeceksin yapacak birşey yok.

• bende evlenecegim ama yaşım geçti evlenemedim yaş geçti sana illaki kısmet çıkar

0|0
    0|0
  • Ne mezunusunuz ? Mesleğiniz nedir ? Geliriniz nasıl ? ona göre bir konuşma yaparım.

0|0
    0|0
    • çalışmıyorum ev

kızıyım

• dışarda çıkınca etkilenen oluyor ama evlenen yok bunu diyorum ben sevgili aramıyorum ki sen dışarı çık etkilemeye çalış diyorsun niyeti viddi evlenecek erkek yok

• Sana şöyle açıklama yapayım: Genellikle erkekler evde kalmış kadınları sevmezler. sen şimdi burda gizli olarak soruyorsun açık olarak sorsaydın şimdiye kadar Talibin olurdu olmadı İzdivaçlara katılırsın.

• Fallara kalmış gelecegine göz yaş dökersin :D

0|0
    0|0
  • bunu gizliden değilde normal sorsaydın emin ol 1498934573486 talibin çıkardı buradan..

0|0
    0|0
  • başkasına sözüm var .yoksa bakardık:(

0|0
    0|0
  • Ben 18 yaşındayım beraber olsak ?

0|0
    0|0
  • başkalarına çirkin diyorsun belki onlar da sana öyle diyordur.

bence bir iş bul sosyal hayatın yok nereden erkekler seni görüp de evlenecek?

1|0
    0|0
  • İş bul çalış yani ne diyebilirim ki. Yada arkadaşlarına takıl bir çevre edin. Anca öyle yani

0|0
    0|0
    • çalışma imkanım yok iyi bir yer yok iyi bir insan yok arkadaş çevrede yaşıtlarım evli bana nispet

ne zaman ark bir araya gelsek hava kıskançlık işte

• orda okuyan ögrenciler olur eli iş tutmayan koca aramıyorum

• Ben enstrüman çalıyorum. Orkestraya falan gir istersen. Orada da iyi adamlar olur. En azından arkaşları vardır. Atıyorum bir kadınla arkadaş oldun. Onun arkadaşı bekardır. Ordan kaptırırsın.

Kızlar Ne Diyor 3

• hadi gencecik yaşında evlenseydin mutlu bir evliliğin olmasaydı geçolsun güç olmasın demişler daha evde kalmışsayılmazsın bir kuzenim var 36 yaşında evlenmedi daha ben evde kalmış deyinde kızıyolar bana o evde kalmış kanka sen değil rahat ol

0|0
    0|0
    • yaşın 36 geçmiş evlenmemiş evlendiği adam çocuk istemez mi kendi çocugunu büyüttüğünü görmeyi istemez mi

ben şahsen istemem 30 a kalırsam bile çok kötü

• ne sevgisi ya bir görsen böyle demezsin

nasıl olmuşsa çok iyi bir erkek çıkmış işte ben üzülüyoru bulamadım iyi birini

• ben pek anlamam bu işlerden şimdi. sevmediğin biriyle evlenme sadece bunu deyim sana

• Kısmet bu.kendi farkina vardikca isteklerin bellidir. Amac sadece evlenmek olsa ne kadınlar ne erkekler yalnız olurdu simdilerde.

0|0
    0|0
  • Vaktin var daha.

0|0
    0|0
Yükleniyor...