Kadınlar, bir erkeğe sırf yakışıklı diye neden tüm kalbini açar?

Çevremde bir sürü örneği var bunun.. Kendilerine ''neden'' diye sorduklarımda da sadece ''yeaa çok yakışıklı'' diye cevap veriyorlar ve acı çekmekteler şu an..

Nedir sebebi?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• erkekler de sırf güzel diye kalbini açmıyor mu

2|1
    0|0
    • Hayır, açmıyor..

Bahsettiğim, kadınların sırf bu yüzden mazoşist gibi bile davranabilmeleri.. Sırf yakışıklı dye..

• Yeni jenerasyon öyle değil işte.. :)

• hayır dünya kurulduğundan bu yana böyle tabi ki insan önce görsllikten etkileniyor ama aşk duygu işi

Kızlar Ne Diyor 7

• aptallık

0|0
    0|0
  • _lar kısmı fazla olmuş. Bu durum kadından kadına değişiklik gösterir. Oturmayı, kalkmayı, konuşmayı bilmeyen bi yakışıklıyı yanımda düşünemiyorum.

0|0
    0|0
  • Yok ya sırf yakışıklı diye birine yaklaşmam.Karizma ve insani duygular önemlidir benim için...

0|0
    0|0
  • Aslında tüm kalbimizi açmıyoruz.

1|0
    0|0
  • Ben -lar eki içinde değilim sanırım :)

0|0
    0|0
  • Etrafında herkes yakışıklı erkek olsun ister. Çevredende olumlu bakış açısı alırlar.

0|0
    0|0
  • yok ya aslında tüm kalbimizi açmıyoruz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunu çoğul olarak kullanmamak lazım. Herkesin farklı özellikleri var. Kalbi açmak karşıdakini tanımadan mümkün mü sizce? İlk başta hoşlanma vardır.

Bir kıza sen çok güzelsin al kalbimi demek ne kadar yanlış birşey.Ya da Bir erkeğe yakışıklısın diye.

Böyle aşkların pek fazla süreceğini düşünmeyenlerdenim

0|0
    0|0
  • açtığını kim soledi neyde böyle bir sistem o zaman çirkinler evde kalırdı kusura bakma yanlış bir soru ve anlamsız cevap vermek istedim ama ne yazılması gerek ben yakışıklı bulmuyorum kendimi ama çok kız oldu hayatımda peki neden şen sole bakalım yani saçma saçma şeyler sormayın ya anlamsız geliyor hangi kız tüm kalbini açmış kabin tümüne sahip olan kişi bir hata bile yapsa kız bunu canırla öder anladın sevmek basit değil heleki kalbini vermek asla basit değil

0|0
    0|0
  • kadinlar da erkekler gibi ilk once disa bakar, hayran olur. ve bazilari sirf tipe bakip kolesi olmaya bile razidir. eskiden cok gordum bunlari ki o zamanlar ben de pek insafli olmadigimdan bol bol kalplerini kirardim.

0|1
    0|0
  • Ne kadar karaktersiz olursa olsun, dış görünümünden sebep birçok kız bu tip erkeklere aşık olabiliyor. Bu bir gerçek

1|0
    0|0
  • sadece yakışıklılık kurtarmıyor bence. öyle tüm kalbini açıyor görünenlerin çoğunun amacı da gönül eğlendirmektir.

0|0
    0|0
  • Çünkü hepimiz birer hayvanız.

1|0
    0|0
  • DIS GORUNUZ ONCE GELIYOR

0|0
    0|0
Yükleniyor...