Sevgilimi geri istiyoruuuuuuuuuum :(((

Birini seviyorsunuz ama hataları yüzünden bırakmayı tercih ettiniz çok öfkelisiniz acayip konuşmaya bile tehamülünz yok ama aldatmak yok kesinlkle hatalar arasında. 3 ay ayrı kaldınız yaklaşık 2 senelikte bir ilişkiniz var yüzükğünüz falan var normldede gayet iyisiniz öyle sıkılmak falan yok. 3 ay sonra sevgilisiyle aynı şehirde okulda karşılaştığınızda neler hissedersiniz neler olur sizce yumuşar mı ? ve aylarca ayrı kalıp barışan sevgililer varmı

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı okulda mısınız ki? Aylarca ayrı kalıp barışan sevgili dolu. Hatta böyle bir durum yaşamayan sevgili neredeyse yok. At bir selam mesajı cevap verirse yürü ordan konuşmaya devam et, ha cevap gelmezse de bir iki gün sonra yine mesaj at, olmadı üsteleme, her şey bitmiş demektir çünkü.

0|0
    0|0
    • olayın ilk olduğu zman 1 ay kadar çok uğraştım telefonumu face i engelledi hiç bir şekilde cevap yazmıyor şuan herşey bitii benim merk ettiğim aynı okulu kazandım bu yıl yanına gitcem orda görünce neler olur diye mrk ediyorum

• Başka çıktığı olsa napardın :D

• oraya gidince mi

Erkekler Ne Diyor 4

• ya çok detaylı anlatmamışsın bunu detaylı olarak anlatsan yardımcı olurdum .

0|0
    0|0
    • peki şu ne kadar kızarsanız kızın kararlı olursanız olun telefnda tabi karşı karşıya gelince çok aşık olduğunuz birine karşı koyabilirmisinz ?

• bu konu biraz değişik sevgilisi varken değişken olur.. beni arkadaşlığa eklesen uzunca konussak

• bende vahiy gelsin istiyorum

olmuyo ::S

0|0
    0|0
  • Bende sevgilini geri istiyorum çocuk için kapışalım yarın saat 9 da kasaba meydanında V_V

0|0
    1|0
    • öff o seni istemez :D

• Sen öyle san senden ayrı oldu tüm geceler deliler gibi sevişiyorduk sabahlara kadar hıh :P

• 3 ay içerisinde aramamışsa dönmez terk eden erkekse başka gönüllere yelken açmıştır

0|0
    0|0
    • yok daha 40 gün oldu okula gittiğimde 3 aya yakın olcak orda karşılşcaz

• Yukarda arkadaş yazmış yanına gelirse gelir gelmezse sen git şansını dene kendinide küçük düşürecek durumda bırakma selam ver zaten o tavırlarıyla belli eder

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiçbi zaman eskisi gibi olmuyor araya mesafeler girince

0|0
    0|0
Yükleniyor...