Neden Fenerbahçeyi bu kadar çok sevmeyen var?

Niye Fenerbahçe'yle çok uğraşılıyor.Meyve veren ağaç taşlanır o yüzden mi?

0|0
8|32

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskanıyorlar,Yorumlara Bakıyorum Fenerbahçe Ülkeyi Temsil Edemiyor Diyenler var Uefa Avrupa Liginde Yarı Final Kim Oynadı ? Bu Arada Fenere Ezik Diyenler Yarın Görüşürz :)

2|0
    3|1
    • Türkiyenin avrupa başarılarını konuşucaksak Galatasarayın tarihine bakman yeterli

• hakemler banada beleş penaltı verselerdi ben UEFA yı alırdım gizlican efendi. la futbolun f sinden anlamıyonuz gelmiş bir de saçma salak yorum yaparak sayfaları kirletiyonuz. bu akşamki maça yabancı hakem verilmeliydi ki tarafsız olacaktı ki görürdüm bakayım ben sizi fenevlicanlar..

• Aynen ya uefadan men edildiler hala konusuyolar. Lan madem cok iyisiniz niye böyle oldu ha? Fahada kalkip sacma sapan cevaplar veriyon EZİK! ha ha haa :D

Erkekler Ne Diyor 31

• Ormandan kestik çamı

Fener aldın sen mesajı.

3|1
    2|0
  • sizin ağaç çürük meyve veriyo

3|2
    2|0
  • E 15 yıldır yenemiyolar , tabi olacak :D

3|1
    0|0
  • Çok da umurumuzda seven sever sevmeyen sevmez değil...

Tüm derbilerde bariz üstünlüğü olan ( Hatta artık bazıları derbi olmaktan çıktı rekabet kalmadı)... bir takımı başkalarının sevmemesi normal. Anormal olan ona sempati beslemeleri olur..

Düşünsene mahallede bir çocuk var ve herkesi dövüyor kim sever onu ?...

1|0
    2|1
  • Bu sitede en çok Galatasaray düşmanı var.Bazıı Spor sorularında Gizlenmiş Fenerli arkdaşlar İster Beşiktaş'a ister Galatasaray'a olsun ağır hakeretler ediyolar Ve takımların Yenilgisiyle dalga geçiyorlar Hadi Galatasaray'ı geçtim Beşiktaş Liverpool yenilgisinden sonra 8taş gibi şeyler söylüyorlar..Bundan Fenerbahçenin ne kadar kendini beğenmiş biri olduğunu görebilirsin. (Fenerle hesaplaşmamız ---Yarın---)

1|1
    0|0
  • ne meyvesi vermiş fener muşmuladan baaşka :)

4|2
    0|0
  • Çünkü fenerbahçede camiasında inanılmaz bir kendini beğenmişlik, diğer takımlar bir tarafa biz bir tarafa mantığı, tarihte avrupada başarılı olmadığı dönemlerde bile biz her zaman Türkiyenin en büyük takımıyız demesi diğer takımları her zaman küçük görmesi, sözde hakları yenildiği zaman ortalığı ayağa kaldırmaları vs. vs. bir sürü sebep sayabilirim. yani fenerbahçe camiası kendi kendini dışlıyor ayakları yere basmıyor kendini kaf dağının arkasında görüyor bu sebeple her zaman antipatik oluyor. Mesela anadoluya gittiği zaman 3 büyüklerden en çok tepki gören takım genelde hep daha çok fenerbahçe oluyor. Bunu çekememezliğe bağlamayın bu saydığım sebeplerden dolayı fenerbahçe bu kendisi yapıyor bu şekilde. Hele bu şike sürecinde koskoca devletin mahkemesi hüküm verdiği halde kendineri sırf adı fenerbahç diye ceza almamaları bile bu fenerbahçeye olan kini daha da arttırmıştır.

Ha bana soracak olursanız bir Beşiktaşlı olarak galatasarayda fenrbahçede benim için aynı mesafededir. Anti fenerli değilim kesinlikle hatta bu sene fenere gs ye göre daha sempatik bakıyorum.

0|0
    2|1
    • bence kendini fazla bişey zanneden takım antipatik görünür.ama bu sıralar gs fb den daha çok yapıyor bunu.

• Dediğim gibi ben sana sebeplerini saydım. Ama seninde dediğine katılıyorum gs bu sıralar bunu daha çok yapıyor eskiden lobileri vardı sinsilerdi şimdi her 2 side var.

• Sadece Fener değil rakip takımlar diğerini eleştiriyor devamlı.

1|0
    0|0
    • yok fenere eskiden beri diğer takımtaraftarları ayrı bir düşmanlık besliyor. fener anadoluya gittiği zaman daha fazla tepki görüyo

• rekabetten kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • Kıskançlık işte bu kadar başarılı bir takımı kim çekebilir

1|2
    2|1
  • boş konuşanları sevmem evlat. kul hakkı yemeden hakkınla yaşayacaksın. hangi ağaç meyve veriyomuş anlamadım şimdi? türkiyeyi dünyaya rezil rüsva ederek mi? konuştukça batıyosunuz kamiller susunda başınıza bir musibet gelmediği için şükredin bence..

2|1
    0|0
  • Aziz yıldırım dan dolayı sevmiyorlar bence ve saldirganliklari var çok fazla ama aziz yıldırım fenerbahçeyi resmen marka haline getirdi stad store tv tesisler olarak çok güzel şeyler yaptı ürünlerini fenerium olarak kendileri üretiyor ve diğer takımlara göre daha güzel ürünleri var

0|1
    0|1
  • Alakası yok şuanda BJK ve FB birlik olup GSyi kışkırtma amacındalar GS tek bşaına mücadele ediyor ama biz bize yeteriz sorun değil

2|2
    0|0
  • MEyve veren derken. ? Ulan bu ülkeyi futbolda hep kötü temsil etttiniz.

2|0
    0|1
  • Fenerliler çok makara yapıyorlar "8JK, 6alatasaray" gibi çok nefret edilicek şeyler yapıyorlar hiç bir şeye kabullenmeyenler var.

2|1
    0|0
  • ŞİKECİ / Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

BAŞŞKA LAFA GEREK YOKKK

2|1
    1|1
  • aziz yıldırım yüzünden gidemedi bir türlü kulübün başından yapıştı koltuğa

1|0
    0|0
  • Sikeciler o yuzden.

2|1
    0|0
  • Avrupa bile karşı futbolu değil kazanmayı seven bir takım asla saygı görmez.

Şikecilerin mezarı bile hazır.

2|0
    0|0
  • Kendini tek gören ve Fenerbahçe ve diğerleri diye olaya bakan bir takım ve taraftarları malesef çok itici geliyor...

0|0
    0|0
  • Fenevi rahat bırakın artık diye agalyan video çek koy sende (Bknz : Emoları rahat bırakın)

1|1
    0|0
  • Fenerbahçeyi sevmiyorum evet. Tuttuğum takım değil o. Ama nefret etmiyorum. Düşman değil ya nefret edeyim.

0|0
    0|0
  • ne alaka ona bakarsan galatasaraya daha çok laf eder fenerliler

1|0
    0|0
  • sevenler burda sevmeyenler yok

0|0
    0|0
  • FENER ANADOLU TAKIMIDIR..diğerlerini takım yerine koymuyorum bile:D

0|0
    0|0
  • Seni beni nasıl çekemiyolarsa fenerbahçeyi de o yüzden çekemiyolar ;)

0|0
    2|1
  • FENER KOYAR HER TÜRLÜ :D

0|0
    0|0
  • şikeyle büyüdü

2|1
    1|1
  • çünkü sevilecek bir tarafı yok

2|1
    1|2
  • Sike yaparlardi ve yanlarina kar kalirdi ama alma mazlumun ahini cikar ahaste ahaste

2|1
    1|1
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

• Takım tutmuyorum ama FB de itici geliyor .

6|3
    1|0
  • Niye sevelim, penaltı ile maç kazandıkları için mi?

Şike yaptıkalrı için mi?

Oyuncuları kendini oyun ortasında yere attığı için mi? (emre vs)

Sonracığıma stadda olduğunu unutup kaleciniz kavga edip rakip futbolcunun üzerine yürüdüğü için mi?

Fener büyü yaptıyor haberleri(yıllar önce) tvlerde çalkalandığı için mi?

Evlat olsa sevilmez.

3|3
    3|1
  • renkleri bile itici soğukkk...

3|4
    2|0
  • Galatasarayı seviyoruz ondan :)

3|1
    1|2
  • Feneri sevmeyenin ruhuna El Fatiha .

1|1
    2|1
  • bu soru çok sorulmaya başlandı.sitede gs li çok rekabette fazla olunca bu durum ortaya çıkıyor.

0|0
    0|0
    • yok fenere ayrı bir antipatik bakılıyor anadolu takımlarının çoğunda da bu böyle

• Sevilesi yaratıklar değiller çünkü ..

0|0
    0|0
  • Rekabet durumu

0|0
    0|0
Yükleniyor...