Az önce birşey okudum böyle bir saçmalık olur mu ya...

Az önce birşey okudum ama bu kadarda abartılmaz..tamam içki içmek haram buna katılıyorum..dinimizce yasaklanmıştır...ama vardar ovası şarkısında rakı sözcüğü geçiyor diye söylenmemiş..ya böyle birşey olur mu ya..ya siz kaç defa rakıya içkiye zam geldi diye ağzınızla bas bas bağırdınız da şarkıda geçen rakı sözcüğümü söylenmiyor..onu bırak içinde rakı geçiyor diye türkü dinlemek haram,ama aynı rakının şişesinden %65 vergi alıp imam maaşı ödemek helal öyle mi..tekrar söylüyorum içki haram katılıyorum ama şarkıda adı geçiyor diye haram diyerek böyle zihniyet ile milletin kafasını karıştırmayın..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Yaa yok öyle bir şey. Yanlış anlaşılmasın. Akpli değilim ama yanlış anlaşılmış. O türkünün orjinali "sıla parası" şeklindeymiş. O yüzden orjinali değiştirilmesin diye "rakı parası" dedirtmemişler.

0|0
    0|0
    • ya bilmem ama islamiyeti böyle zihniyetle değiştirenlere kızıyorum..islamın kuralında sadece içki içmek haramdır..şarkıda adı geçiyor diye haram demek kuranı inkar etmektir

Kızlar Ne Diyor 1

• Sacma canim sacma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• böyle şeyleri problem etmek anlamsız.dinlemek istiyorsan her yerden dinlenebilecek bir şarkı.

0|0
    0|0
    • yaa yok saçma değil mi sence

• şimdi deteyı bilmiyorum ancak bunlar küçük şeyler.sakin ve düzgün düşünmek gerekli

Yükleniyor...