Kız arkadaşımın tavrını çözemiyorum. yardım lütfen

şu an ki kız arkadaşımla gizli bir ilişkimiz var. gizli olmasının sebebi eski sevgilimi ailecek tanıyor olmaları. kız arkadaşım normalde çok aktif biri. ünv yıllarında bolca gezmiş bolca sosyal ortamlarda bulunmuş. hatta eski erkek arkadaşının öğrencilik yıllarında onu ziyaret edip kendisinde kaldığınıda tahmin ediyorum. ancak ilişkiler konusunda çok katı olduğunu ve bu işlere karşı olduğunu falan söylüyor. aynı işyerinde olduğumuz için son 3 aydır kesintisiz hergün iş çıkışı bir iki saat berbaber takılmışlığımız var. fırsat buldukça işyerinde sevişiyoruz. Bu konuda çok istekli olduğunu hissediyorum. sürekli karşı çıkıyor ama belli bir noktaya kadar izin veriyor. beni çok sevdiğini söylüyor. bir tarafım inanmak istiyor çünkü sevmeyen biri bu kadar zaman geçirmez. bir tarafımda beni çok saf bulup kafaya aldığını söylüyor. son zamanlarda annem bu ilişkiye karşı bu ilişkinin geleceği yok deyip bilgin olsun diyor ama bir taraftan da seni çok seviyorum birgün evlensende bunu untma ben seni unutymayacağım diyor. bu arada kendisi çok çekici ve sexi birisi.şimdi bu ilişkinin geleceği yok diyip bitirmelimiyim. yoksa zaten geleceği olmadığını soyleyip görüşen o diyip sevişmelere devam mı. kafayı yıyecem ya yardım lütfen

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• anlamadım kızmı gelecegi yok diyor ilişkinin annen mi ?

0|0
    0|0
    • kızın annesi istemiyor.bu yuzden kız gelecegı yok dıyor

• orda sorun yok ama. bu noktayı kabul etmeye çok hazır. yani annesini iknaya çalışmıyor. sanki bunu bahane olarak kullanıyor gibi. yani kafaya mı alayım yoksa bitireyim mi bilemiyorum

• sen bilirsin seviyorsan elinden geleni yap sevmiyorsan hemen bırak :)

Yükleniyor...