Dedikodu dedikodu kuru iftira.....!!!!!!beyler bayanlar buraya bir bakın

şimdi lütfen yardımınıza ihtiyacım var yardım edin şimdi benim yakın bir kız arkadaşım ovardı biz bununla kötü bir şekilde ayrıldık...aslında doğrusu şu anda hiç umurumda değil hatta aklıma bile gelmiyor ama geçenlerde aklıma geldi ve ben bunun face şifresini biliyodum benim ile ilgili hiç konuşmuş mu dedim ve girdim bide ne göreyim benim arkamdan o... falan filan demiş ben facemi sürekli donduruyom bu hala benim profilime bakıyomuş ben bunu silmiştim millete işte beni engelliyo engellimi kaldırıyo bende onu engelliyorum ne amele insan falan demiş oysaki ben onun profiline girmediğim için bunun farkında bile değilim bide ablasının düğünü var şey diyo işte g*tü yemez gelmez diyo sonrasında bide diyo gelirse rencide faln etcem diye ne yani gelmemi mi bekliyor Allah aşkına benim bu kadar umursamadığım bir insan hala neden benim hakkımda ileri geri konuşuyo ? ne yapmaya çalışıyor?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Seni kendine iş edinmis iste. Senin hakkında ileri geri konusup dedikodunu yapmıs vakit gecirmis. Boyle insanlar cok fazla. İşleri gücleri yok oturup boyle seyleri kendilerine iş ediniyorlar ugrasıp duruyorlar.

Takma bence. Seni bilen biliyor. Senin icin boyle hakaret eden ve bu hakaretleri dinleyip destekleyende basit insanlardır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...