Başkalarının fikirleri sizin için önemli mi

yaptıklarınızdan pişmanlık duyar misiniz yoksa kendi doğrularınızla yaşamayı tercih mi edersiniz. Başkalarının ne diyeceğini umursamadan

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Peygamberimiz planlarını sahebe ile istişare eder ortak kararın en uygunu olduğunu söylerdi.Fatih Sultan Mehmet ise alacağı kararlarda mutlaka ulema'ya danışır akıl hocasına sorardı.Dostum büyük insan olabilmek için en doğru kararı almalısın.En doğruya ulaşmak için ise fikrine önem verdiğin kişilere danışmalısın.Saygılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• konuya göre değişir kişisel bir meseleyse benim bilicem iştir ama fikir almak istersem tabi ki başkasına sorarım

0|0
    0|0
  • kendi doğrularımla yaşarım ama başkalarınıda göz ardı etmem. ne düşünülür ne denir bunların farkına varılırsa doğru ve ortası bulunur bence. yani sonunda pişmanlık olmaz:)

0|0
    0|0
  • çoğu konuda umrumda olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Dizim kanayana kadar kımseyi umursamam tekrar dusmeyı goze alamadıgım gun bir dusunurum acaba diye .

0|0
    0|0
  • En fazla 1 gün duyarım keşke keşke geriye dönsem falan demem. yaptığımı kabullenirim. laf olsun diye diyenlerden değilim

0|0
    0|0
  • Başkalarını konu hakkında ki fikirlerine hep saygı duyarım..

Bana vicdanı ve aklını ispatlamış insanları bilhassa dinlerim...

Velakin iş karar aşamasına gelince kendi kararlarımı alırım ki.. sonradan arkasında durabileyim..

0|0
    0|0
  • Ailem dışında hiç kimsenin düşünceleri benim için önemli değil, kendim olurum

0|0
    0|0
  • Yok istedigimi yaparım şımarık biriyim etrafımda yeterince ilgi gösteren var ondan heral..

0|0
    0|0
  • Başkalarının fikri önemli olmasa sen şuanda bu yorumu yapmazdın ve biz bu sitede olmazdık.

0|0
    0|0
  • evet benim göremediğim bir şeyi görüp başka şeylere parmak basabiliyorlar hemde çok önemli özelliklede bazı konularda

0|0
    0|0
Yükleniyor...