Hoşlandığınız kişiye ona olan duygularınızı anlattınız. Olumlu cevap alamadınız. Ne Hissedersiniz ?

Hoşlandığınız kişiye ona olan duygularınızı anlattınız. Olumlu cevap alamadınız. Ne Hissedersiniz ?

0|0
139

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Bilemiyorum junkim bu hiç olmadı
    Genelde ben reddettiğim için nasıl olduklarını anlayamam

0|1
    0|0
  • en azından denedim ve öğrendim derdim sanırım

0|1
    0|0
  • Lisede bunu yapmıştım ilk yılımdı.Berbat bir duruma düştüm.

0|1
    0|0
  • ilkokulda bunu yaşamıştım cuğara yakmıstım:s

0|1
    0|0
  • Tipimi,tarzımı her şeyimi baştan aşağı değiştiririm. Onunla hiç ilgilenmem. Umursamam yani. Zaten pişman olur.

0|1
    0|0
  • Özgüvenim düşer

0|1
    0|0
  • saçma sapan repliklere girerim küçük emrah bakışı filan atarım.

0|1
    0|0
  • Hayal kırıklığı tabi ..Kötü hissederim kendimi ve yalnız kalmak isterim.

0|1
    0|0
  • zor bir durum üzülürüm. Karşılıklı olmak zorunda da değil anlayış gösteririr unutmaya çalışırım.

0|1
    0|0
  • Ruh halime baglı,bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Bi daha yüzüne bakmam

0|1
    0|0
  • bunu yaşadım b*oka düşsem daha iyiyidi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben kolay kolay kimseye açılmam. Şimdiye kadar açılmadım zaten hep karşı taraf belli etmiştir. Ha oldu ya açıldıysam dediğin şeyler olduysa "rahatsız ettim kusura bakma" der döner yoluma bakarım. Dünya onun etrafında dönmüyor ya!

0|1
    0|0
  • Hissediğimi söyleyim. Başta çok kötü oluyorsun sinirleniyorsun yalnız kalmak istiyorsun yüzünü görmek istemiyorsun ama bir kaç gün sonra eskisi gibi oluyorsun eğer gerçekten hoşlanıyorsan peşini bırakmıyorsun yani ben olumsuz cevabı aldıktan sonrada devam ettim ve mutlu sona ulaştım önemli olan ısrarcı olmak ama aşırısı değil tabi

0|1
    0|0
  • hayal kırıklığı

0|1
    0|0
  • Hayal kırıklığının verdiği üzüntünün sinire dönüşme itibariyle kafasını duvarlara sürtebilirdim :D

0|1
    0|0
  • önce keşke anlatmasaydım derım ama tekrar tekrr anlatır kabul edene kadar pes etmem gerçekten sevıyorsam asla bırakmam her fedakarlığı yaparım...

0|1
    0|0
  • o duygunun tarifi olmaz heralde :(

0|1
    0|0
  • Duygularımı alır giderim, üzülürüm tabi. Bir daha da peşinden koşmam.

0|1
    0|0
  • pişmanlık, keşke ile başlayan onlarca cümle gelirdi ardından.

0|1
    0|0
  • 1 keresinde pes etmem

0|1
    0|0
Yükleniyor...