Neyiniz için sevildiğinizi düşünüyorsunuz?

aileniz, arkadaşlarınız, sevgiliniz, dostlarınız ve aklınıza ne gelirse... kim sizi neyiniz, hangi özelliğiniz ya da neden olduğunu düşündüğünüz şey için seviyor?

0|0
22|15

En İyi Kız Görüşü

• Gerçek sevgi sebebi olmayandır. İçinde cikar bulundurmayan menfaat gözetmeyen. Beni neden seviyorsun diye sordugunda iste bunun cevabi yok demeli sevmenin amasi sebebi sonucu olmaz. Bi sebebe dayali sevgi sebeble birlikte yitirir kendini. Eger bir ozelliigimden dolayi sevileceksem zaten kimse sevmesin beni. Etrafimda sinirli insan vardir hepside beni ben oldugum icin sever , farkli dusunsem etrafimda olmalarinada musade etmem .

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Güvenilir sıcak eğlenceli kötü zamanda hep yanında olurum insanın. tabi eskidendi şimdi o kadar sıcak değilim çünkü hakeden yok. edenlede konuşuyorum

0|1
    0|0
  • aksi mümkün değildir ki inanıyorum herkes çıkarını düşünür.mesela bir bebek bile.annesine olan bağlılığı onun ihtiyacını karşılamasındandır.ama sorduğumda sevgilim gülüşünü seviyorum diyor,arkadaşlarım mütevazi duruşumu ve gülüşümü sevdiklerini söylüyorlar

0|0
    0|0
  • güvenilecek biri olduğum için

0|0
    0|0
  • seven de dobralığımdan sevmeyen de dobralığımdan sevmiyor :)

0|0
    0|0
  • Tek basina iyi kalpli veya zeki olmak yetmiyor,bütün özelliklerinin birbirlerine uymasi ve herseyin dozunda olmasi gerekiyor...Ve bu özelliklerini nerde ve nasil kullanman gerektiginide iyi bilmeli insan...

0|1
    0|0
  • Sevilmicek bir insan değilim. Her zaman dürüstüm akıllıyım yerine göre davranırım eğlenceli gülmeyi konuşmayı seven bir insanım kalbim temiz sevdiğime erkek gibi sahip çıkarım benimserim. Öyle işte

0|0
    1|0
  • Vicdanlı, dürüst ve içten bir insanım bu yüzden seviliyor olabilirim

0|0
    0|0
    • yüzeysel ya da yapmacık davranamıyorsun yani?

• arkadaşlık başka, kendimi herkesten fazla seviyorum

• umarım sevmeye devam da edersin :)

• iyi bir dinleyiciyimdir ve insanlara karşı çok merhametliyimdir

0|0
    0|0
  • illaki sevmeyenlerde vardır ama genelde sevilirim sebebi ise kimseyle ilgili kötü düşünmem art niyetim yoktur cana yakın biriyim fedakarlık çok yaparım ve herkese yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0

• fedakar bir insanım ve sahiplenirim sevdiklerimi,her anlarında yanlarında olmaya çalışırım...en çok bu yönümü takdir ediyolar...

0|0
    0|0
  • Karakter+zeka

Mütevaziliğinde canına okurumm

0|0
    0|0
  • ailem evlatları olduğum için sevse gerek ekstra bir şeye gerek yok

arkadaşlarım iyi bir dostumdur

sevgili yok

0|0
    0|0
  • neşeli komik biri olduğumdan :)

0|0
    0|0
  • sevmiyor. ezik miyim lan ben

0|0
    0|0
  • İyi bir dinleyiciyim Benimle konuşanlar kendini iyi hissederlermiş öyle derler yaniii

1|0
    0|0
  • Ne icin sevdiklerini bilmiyorum ama acik sozlu oldugum icin pek sevilmem

0|0
    0|0
    • açık sözlülükle patavatsızlık arasında ki ince çizgiyi iyi görmek gerek :)

• işte onu soruyorum aslında ben... etrafındakiler madem ki açık sözlü olmandan hoşlanmıyorlar? o zaman senin hangi özelliğini seviyorlarda hala yanında oluyorlar?

• Hoslanmayanlar zaten yanimda degil :)

• davranışlarım

0|0
    0|0
  • Kimsenin beni pek sevdiğini düşünmüyorum sevilecek birşeyim yok çünkü.

Hatta aksine nefret doluyum. Kimseyi sevmiyorum.

Genel olarak insanlardan hoşlanmıyorum ailem ve akrabalarım bile dahil.

0|0
    0|0
  • genelde sevilmediğim için ne söyleyeceğimi bilemedim şimdi, etrafımda pek bir arkadaş gurubu yoktur, alimdede bilemiyorum artık.

0|0
    0|0
    • neden sevilmediğini biliyor musun peki? bunu bir sonuca bağladın mı ya da?

• Süperim ben en iyisiyim ben bee :)

0|0
    0|0
  • Zekam, sempatikligim, tatlılıgim için olabilir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• çok sevilen birinin burda işi yok bence

0|1
    0|0
  • Kızlar tipim için seviyor bundan eminim diğerlerine yorum yok :)

0|0
    0|0
  • Dürüst'üm,Cıvık değilim(Hele bizim arkadaş ortamında cıvık olmayan adam bulamazsın),samimiyim,anlayışlıyım ben bu yüzden benim :)

0|0
    0|0
  • sözüne saadık yalan sevmeyen evine düşkün olduğum için diye düşünüyorum ben . ama şener şen bir filminde bir ata sözü kullanmıştı Gargaya yavrusu Şahan gibidir

0|0
    0|0
  • Beni seven yok ki...

0|0
    0|0
  • cool oldugum icin hep nefret ediyolar benden

sevenim seyim icin sever durustlugum

0|0
    0|0
  • sadece benim sohbetim onları mutlu ettiği için ve espritüel bir kiliğe sahip olduğum için . ama param yokken aramayı bırak selam bile vermiyolar facede dahi :D öyle bir arkadaş çevrem vardı artık yok

0|0
    0|0
    • para'nın arkadaşlarını, kendi arkadaşların sanmışsın... ölür böyle... insan bazen karıştırabiliyor :)

• ben kaçtım kardeşim... daha da uzaklara kaçacağım... "Yanlızlığına kaç dostum:görüyorumki her yanını ağılı sinekler sokmuş.sert sağlam bir havanın estiği yere kaç!yalnızlığına kaç."

• ahahah süpersin bro :D

• vardır herkesin bir yönü elbet fakat para için samimiyet kurmaya çalışanlardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • TERBİYE VE SAYGI..

0|0
    0|0
  • pere, pere, pere..

0|0
    0|0
  • kişiliğimden dolayı

0|0
    0|0
  • Hekese gore degisir sevilme nedenlerim..

0|0
    0|0
  • Bu Soruya Nehir Cevap vririse Daha anlamlı olur aslında :)

0|0
    0|0
    • Nehir kimdir ki

• olay nedir burada :D

• Olay yok ? :)

• Karakterim için

0|0
    0|0
    • tamam da o karakter nasıl bir şey işte?

• kendini eziklemektense kendini beğenmek daha güzel bir şey bence... benden yana rahat ol açıklayabilirsin ;)

• Kendimi eziklememiyorum, sadece hoşuma gitmiyor

• Aklıma bişey geliyor ama :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...