Arkadasımın askı

oturdugumuz yerde birinden cok hoslandım ve aynı ortamlara girmeye calıstım. basarılıda oldum. ama benden hoslanmısa benzemiyodu. aynı zamanda o ortamda baska bir cocuk beni facede ekledi ve hoslandıgını belli edecek davranıslarda bulundu. basta hic yüz vermedim. daha sonra bir baska gün bu hoslandıgım cocuk ortamdan ayrılıp telle felan konusuyodu o davranıslarına öyle sinir oldum ki beni ekleyen cocukla yakınlastım. daha dogrusu o bana sana bazı sorularım var dedi ve sanalda bir cinsel sohbetimiz oldu. ama anladıgınız tarzın daha hafifi. gecmisle ilgili felan konustuk. cok rahat konustum. msela mastiribasyon feln yapıomusun dedi ben onlara bile cevap verdim normal bir sekilde. sonra cok pisman oldum .onada belli ettim .aramıı acmaya calıstım. baska hoslandıgım var hatalı davrandım felan dedim. o yemin etti aramızda kalıcak seni seviyorum baskasından hoslanıyo olsanda deneyebiliriz feln dedi.kabul etmedim anlayıs gösterdi. sürekli yazıyo olsada sıkmadı beni olgun davrandı. her neyse sadede geliyim, isin kötüsü hoslandıgım cocuk bana teklif etti :( kabul ettim. etmeden önce dieri ile konustum. cok üzüldü .ayrıca daha ben sölemeden kendi söz verdi aramızda kalıcak knustuklarımız diye. suanda iliskim cok iyi gidiyo. cok güzel anlasıyoruz. dier cocukta sorun cıkarmıyo. ama benim icim hic rahat değil. aramızda o cocukla gecen muhabbetten bahsetmelimiyim ona? o coocugun benden hoslandıgını biliyo. arkadasımız zaten. ona ihanet ediyo gibi hissediyorum. sürekli icimde sıkıntı olusuyo :( ühüüü napcem benn cok aptallık yaptım

Güncellemeler:
cıktıgımıza bile sevinemiyorum bogazımda bir dügüm gibi kaldı bunlar. ne yapmalıyım fikirleriniz neler? o cocugun sölemiceginden emin gibiyim gerci insanlara güven olmaz ama cok olgun söylicegini sanmıyorum. ben kendim anlatmalımıyım sizce? hem önlem hem vicdanımı hafifletmek icin. benden sogur o zaman kesin dimi?
o kadar ii anlasıyoken aramıza böle bişein girmesini hic istemiorum. 2 senedir kimseyle cıkmıyodum oda bir senedir kimseyle cıkmamıs. yani aklımızda, kalbimizde kimsecikler yok.. güzel bir iliskimiz olucak cok iyi gidiyo. 15gündür felan cıkıyoruz.. bu konuda fikirleriniz neler

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• en büyük saçmalık, gönül bu nereye konacağı belli mi olur diyebilirmiyim :)

1|0
    0|0
    • baslıga göre yorum yapma alakası bile yok:DD

• sen bugun takılma bu sitede ii değilsin:D sende bana bagırcak yer arıyosun be adam! uyuzluk yapmasana:D

• ben yine takılmaya devam edeyim :)

• Ayrıl madem öyle..

1|0
    0|0
    • Lan kadın bir ben cevap vermişim güncelelyip durma şunu beeeeeeeeee

• Bence ihanet ama içgüdüsel bir şey.. Bende sırf arkadaşım takıldı diye bazı kızlara ayrı hoşlandıgım olmuştur arkadaşım hoşlanıyor diye.. İç güdüsel bir hırs heral tabi ihanet ve hoş degil yaptıgın dostunu kaybedince yalnız kalırsın ve sırlarını taşımak zor gelir ama sebgili kolay bulunur yani ben kolay buluyorum 5 kızla takılıyorum şu andada hatta..

• tskrler yorumun icin *.* düzgün bir iliski yap kendine uyuzzz 5kızmışmışş:d

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...