Beğendiğiniz etkisinde kaldığınız kitaplar neler?

bu günlerde acayip bir kitap okuma isteği geldi .. birileri önermeden alıp elime okuyasım gelmiyor nedense.:D beğendiğiniz bunu okumadan eksik olursun dediğiniz kültürel olrak düşünce olrak etkileyici bir kitap arıyorum.:D

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Peyami safa - Canan diye bir kitabı var ilk onu okudum hızı mı alamadım fatih harbiye yi ve dokuzuncu hariciye koğuşunu da okudum şuan yine peyami safa matmazel noralyanın koltuğunu okuyorum kültürel olarak kattıklarının yanı sıra bakışın değişiyor kitapta öyle betimlemeler var ki diyorsun ki ha işte şimdi kitap okuyorum öyle bir yazar serveti fünun dönemi yazarı ama dili ağır değil sade ve ilginçtir ki kitaptaki karakterlerin isimleri yazarın kendi yakın çevresi okumanı şiddetle tavsiye ederim önceleri yolda felan giderken boş boş bakıyordum etrafa şimdi her baktığım yerde bişey görüp hissediyorum değişik bişi :)

0|0
    0|0
    • lisede iken peyami sefa hayanıydım aynen dediklerini düşünüyordum o zamanlar.:D hepsini de okudum ..

• başka peki okumayı sevdiğin kitaplar yazarlar ne ?

• David Nicholls - Bir Gün diye bir kitabı okudum 400 küsür sayfa gece gözlüğümü takıyordum saat 2-3 hiç farketmiyordu fener tutup okudum filmi de varmış onu da izledim sharlock holmes serisi var onun kırmızı olanını okudum emily bronte uğultulu tepeler vardı onu okudum bu dünya klasiklerinden dip dalgayı okudum da bu siyasi türkiyenin dış politikasını anlatıyor daha var bir kaç tane daha ama yazar olarak peyami safa ve david nicholls e laf dedirmem :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Belki kültürel değil ama okumanı tavsiye edeceğim bir kitap var.

Bana sırtını dönme - Sinan AKYÜZ.

Bu arada 21 yaşında olup profiline mühendis yazan ilk kız sensin :)P)P)P

0|0
    0|0
    • Senin hesapların kapatıla kapatıla bir hal oldun hala bıkmadın mı sorunlu?

• salla beyaa..

• Kuran-ı Kerim

Amak-ı Hayal

0|0
    0|0
  • kalplerin keşfi

0|0
    0|0
  • iki cami arasında aşk

MİHRİMAH İLE MİMAR SİNAN

0|0
    0|0
    • teşekkürler içerikleri hakkında ne diyebilirsiniz peki

• e kitap versiyonunu bulurum .. olmadı kütüphaneler ne güne duruyor :D

• ben bir jest olsun diye soyledim

sen bilirsin

• Dante ilahi komedya..

0|0
    0|0
  • ben ferrarisini satan bilgeyi okumuş ve o kitabı çok sevmiştim.

0|0
    0|0
  • Alaaddinin sihirli lambası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• En beğendiğim kitap "Anita Blake" serisidir.

İlla da bir şey okumayı arıyorsan "Düşler Krallığı" tarihi aşk romanı ama insana yanlış anlaşılmaların ve yalanların ilişkileri ne hale getirdiğini çok güzel anlatıyor.

Sonra "Şeytan'ın Çırağı" biraz çocuk kitabı tadında ama şeytan-melek-tanrı üçlüsünü sorgulamanı,iyilik ve kötülük kavramanın karmaşasını iyi anlatıyor.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • bakayım bir beğenirsem.:d alırım

• bunların hepsi de akıcı ama söylediğin tarza en yakın 1q84

tıkandım nan aklıma kitap gelmiyo xdcfghjkdfghj

• sağolasınn :D

• Beyaz zambaklar ülkesinde bu kitabı okumanı tavsiye ederim link

0|0
    0|0
  • Kültürel olarak pek etkilemez ama Elli Ton Serisi-E.L James, Pucca serisi, Erkek Dedikodusu

0|0
    0|0
  • kültürel olarak pek etkilemez ama az önce Canan Tan' ın hasreti bitirdim.

harika bir şeydi dafalarca ağlattı beni

0|0
    0|0
  • kitabın kapak sayfasında yazanları okumuştum sadece adını unuttum çok güzeldi

0|0
    0|0
Yükleniyor...