Çok zor bir durum yardım edin lütfen

Çok yakın bir arkadaşımın eski sevgilisiyle birbirimize aşığız ve uzun süredir beraberiz. Gizli bir aşk ve kimsenin haberi yok. Etrafa hala arkadaşmışız gibi davranıyoruz. Arkadaşıma çok kötü bir şey yaptığımın farkındayım ama çok seviyorum.. Onu kaybetmek istemediğim için de henüz açıklayamıyoruz. Şu anda onlar da arkadaşlar ve ben davranışlarından dolayı arkadaşımın da hala onu sevdiğini düşünüyorum. Sevgilime de bunu söylediğimde öyle bir şeyin olmadığını benim kendi kafamda öyle kurduğumu söylüyor... 'En yakın arkadaşının eski sevgilisiyle asla olmaz.' gibi bir kural var maalesef bu dünyada ve çok zor bir durum. Sizce ne yapmalıyım ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• sihirli değneğimle geldim zor durumdasın ya : Arkadaşaını arkadan Hançerliyorsun yatacak yerin yok ,umarım biride de seni Hançerler :DDD

0|0
    0|0
    • Ben de üzgünüm elimden gelen bir şey yok. Böyle beddualar almak istemiyorum :/

• İşin aslını, insanların duygularını tam olarak bilmeden bence böyle sert yargılamayın

• tabi canım işin aslı kızı arkadan Hançerlemek :d kadın kadının kurdudur :D:D:D

Erkekler Ne Diyor 4

• ruhuspu :D

0|0
    0|0
  • Brütüs'te Sezarı arkadan böyle bıçaklamıştı. Sonra ağzına sıçtılar.

0|0
    0|0
  • Bu kural sadece Türklerde var :D

0|0
    0|0
  • Zorsa kasma yaa onsuzda yaşarsın bence. Olmasa olur yani..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bas tekmeyi arkadaşına

0|0
    0|0
  • hoş bişey değil başta hiç girmiyecektin işin içine ama arkadaşına yavaş yavaş anlat durumu bence

0|0
    0|0
    • Şöyle düşünüyorum; eğer işler iyice ilerlerse yani zaman geçtikçe arkadaşım da başka biriyle beraber olur elbet ve artık fazla takmaz. Sonuçta ömrünün sonuna kadar onun peşinde koşacak değil ya

• Hayırlısı olsun

• Umarım :) Teşekkür ederim yorumlarınız için

Yükleniyor...