Erkekler siz 2 yıldır çıktığınız sevgilinize...

o*,kaşar vs. gibi kelimeler söylermisiniz çok sinirlendiğinizde bile dedikten sonra pişman olur musunuz bunu diyen neden der ?

0|0
1|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Eğer saygım ve sevgim varsa istersek 10 yıldır beraber olalım yine de söylemem. İlişkinizde saygı kalmamıştır muhtemelen.

0|0
    0|0
  • bunu diyenler o kızın kendinden ayrılamayacağı düşüncesini taşıyan erkeklerdir... genelde kzıın beraretini almış ya da sex yapmış erkekler tercih eder bu tarz şeyleri... uzak durmak lazım çünkü sevgilim dediği kişşiye bunları sölüyorsa o erkektir ama ADAM değildir! kendine yazık etme tek kalemde sil! emin ol sonrasında köpek gibi peşinde koşacak

0|0
    0|0
    • o askerde cinsel anlamda aramızda fazla bişey eçmedi ki

• peki ben şimdi napıyım sence

• ayrıl ayrıldıktan sonra bir kaç gün daha küfür edicek belki tehdit bile eder ama hiç kanma yeni birisini bul ve takma onu

• birlikteyken diosa o adamim die gezmesin zati ayrıldıktan sorada denmesine karsıyım ama hakeden var ve dedirtiolar arkadas bende demiştim ama direk o* demedim haketmişti parayla vurduranlar senden daha namuslu demiştim asgşkhnmalwdjağsk :D

0|0
    0|0
    • neden öyle demiştin

• işte o cok uzun hikaye ya ama haketmişti yoksa oyle bir adam degilim ki onu ayrıldıktan 3 sene sora soledim yani düşün ne yapmıski o lafı yemiş :)

• bilmiyorum hiç okadar süreli ilişki yaşamadım :D

0|0
    0|0
  • konu biraz açık net olsa

erkek o kelimeyi neden kullanmış

kız ne yapmış

erkek niye pişman olucakmış

falan

0|0
    0|0
  • kaşar diyecek kadar seviyeyi düşürmüşse demekki gerçekten sevmiyor onun niyeti faydalanmakmıs baska bir şey değil

0|0
    0|0
  • Asla söylemem, canım çıksa bile söylemem

1|0
    0|0
    • ona aşık olduğun için mi yoksa uslubunu bozduğun için mi ?

• Ona sırıl sıklam aşık olduğum için, ahhhhhh :(

• Hayır söylemem.

0|0
    0|0
  • söyledikten sonra pişman olmak söylerken takındığı şerefsizliğin kibar şeklidir...

0|0
    1|0
  • Genelde gerçek duygu ve düşünceleri insan sinirlendiği zaman sarfeder :)

0|0
    0|0
  • Gerek yok o sözcüklere

0|0
    0|0
  • Olmam hak etmişse derim çünkü..

0|0
    0|0
    • mesela neden hakeder bu sözcüğü ?

• kullanıyodur demi evet.

• Yani sevdigi kadına bunları diyen birine erkek demem ben çok kızla çıkıyor olabilirim ama hiç birine hakaret etmedim..

• sevgilimle isterse bir ömür beraber olsamda asla o kelimeyi demem..

0|0
    0|0
  • Şu anda, gerçek hayatta bana uygun birisini bulamadım. Ama olursa asla üzmem onu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...