Süper kupa finali ne olur?

Sineijderli drogbali gsmi

Webolu emenikeli fenerbahcemi?

Bence 3-1 fener

0|0
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• Emenike oynamayacak sanırsam.

Her şey Fenerbahçe'nin orta sahasına bağlı, orta saha iyi oynarsa Fener ezer, ama Salzburg maçı gibi olursa GS çakar gibi geliyor.

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe orta sahası iyi oynarsa asıl o zaman yandınız kontradan 5 tane yine atarız.

• Konu bu buraya nasıl geldiğinizde mesele.

• Ama farkettimde boşa tartışıyoruz lig tvye inat tvden derbi izlemek var sonuç ne olursa olsun evinde yayılıp atvden tadını çıkarıcak insanlar tartışmıyalım en iyisi.

Kızlar Ne Diyor 9

• Şahsen iyi ki Drogba ve Sneijder varmış Galatasaray onlar yokken bir hiçmiş şuan öyle gözüküyor.İkisinden birinden gol gelir diye düşünüyorum doğrusu.Fenerbahçe de yeni t.direktör olduğu için belki de hazır olamayabilirler.Fener de hücuma top getirmeyi becerebilirlerse Sow Webo buldurur hedefi ama gol yemeye de hazır bir defans bence.Benim Musleradan hiç şüphem yok hep beğeniyorum ama umarım Volkan gününde olur o zaman çıkarılmayan topları bile muhteşem yakalayışlarla kurtarabiliyor.Ben herşeyden önce umarım ciddi anlamda dostluk içinde geçmesini istiyorum ve yenilen yenen kesinlikle alkışlayıp tebrik etmeli spor budur.Ve son olarak batıl bir inançla Kayseri'nin de formasının sarı kırmızı olmasından ötürü GS kazanabilir diye düşünüyorum.Ama gönlüm Fenerden yana inşallahta kazanabiliriz.

0|0
    0|0
  • futbolu hiçbirisi doğru düzgün oynamadıkları için maç her türlü sonuçlanabilir.kötü oynuyorlar savunmaları kötü.ama galatasaray her an gol yemeye hazır olduğu için fenerbahçeyi daha şanslı görüyorum :D

0|2
    0|0
  • fener 1-0 alır bence

1|1
    0|1
  • Galatasaray rahat alır

İmza: Bir Beşiktaşlı

0|4
    0|2
  • Fenerbahçem yener 2-1 diye düşünüyorum

0|2
    1|1
  • Ozzy Osbourne gibi civciv ezeceğiz

1|2
    0|2
  • Fenerbahçe 2-1 veya 3-1 alır.

0|1
    0|0
  • Galatasaray 2-1 Fenerbahçe

0|1
    1|1
  • ASLANIM alır :* :D

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 29

• Sonuçtan Çok Taraftarların Durumunu Merak ettiğim Bir Maç.

Bakalım Gezi Parkı Olaylarından Sonra ki Ttutumları Gerçekten Fair Play'e Uygun mu Olacak ..

Sonuç Önemli Değil

Öenmli Olan Yaşanılanlardan Sonra Nelerden Ders Aldığımız Bana Göre ..

0|0
    0|0
  • Emenike yok maçta...

Fenerbahçe daha hazır değil ve en kötü dönemlerinden birinde yakalandı

Gökhan Gönül, Volkan Demirel, Mireles, Egemen, Emenike yok. Emre oynar mı oynarsa ne kadar hazır bilinmez...

Gönlüm Fenerden yana ama bu sefer bu kadar eksik ve yeni bir takımla işler zor..

Ama ilk golü Fener atarsa işler değişir...

0|0
    0|0
  • Yukarıda saydığın oyuncular arasındaki farka bak, hizaya gel. Mukayese bile edilemezler. Gs alır gider ama ihtiyacımız da yok aslında.

1|0
    0|1
  • ertem şenerin kulakları çınladı.

0|0
    0|0
  • webo mu adsldsaıhdsaı

emenike mi dasoışdsaodsa

link aziz bile biliyor emenikeden bir bok olmıyacağını.

Hala ardanın peşinde.

0|0
    0|0
    • kontra mı? :D

kim koşuyor ki sizde 30 yaş üstü tipler mi? zuhahaha

• super kupayı, uefa kupasını aldığınızda da gördük.. sonuç yine aynı.. :D

• sanırım konumuz fb-gs karşılaşması.. :))

• ağzın bal yesin 3-1 fener :)

0|1
    0|0
  • link abim biraz farklı yaklaşmış konuya ama haklı. allah kısmet ederse seneye telegolde görmek isteyeceğim yorumculardan :)

0|0
    0|0
  • bence 3-1 fener öyle kolay değil bu işler arsenali yenen feneri her türlü yer ama süper kupa almasada dünyanın sonu değil gs için.o emirates avrupada başarı göstererek bizim gönlümüzü aldı fazlasıyla..;)

0|0
    0|0
  • emenike mi oynayacak a q sow yazsana şuna.. fenerde tek çekindiğim adam sow, haricinden bir yol olmaz. volkan ve meirelesin cezalı oluşu bugün feneri bitirecek. 2-1 veya 3-1 galatasaray alıcak demedi deme

0|0
    0|0
  • Fener 3-2 kazanır

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe alıcak tabikide :)

0|0
    0|0
  • volkan ve meiredesin son maçlarda takımı sırtladığını düşünürsek bu maçın sonucu pekte soru değil :)

0|0
    0|0
  • 4-2 Galatasaray alacak.

0|0
    0|0
  • Kupayı fenerin g*tüne sokucaz

0|0
    0|1
  • kg var oynanır maçı fener alır

0|1
    0|0
  • Bu maçın skoru kimsenin beklmediği çok sürpriz bir skor olacak..

0|0
    0|0
  • fener Galatasarayın elinden kupa alamadı daha :) Galatasaray çok formda fenerbaçe sistemini bile oturtamadı şaansları yok değil ama Galatasaray alacak diyorum

0|0
    0|1
  • 2-0 Galatasaray kazanır. Galatasaray'ın kadrosu fener'den çok daha üstün.

0|0
    0|0
  • Fenerahçe kesinlikle alır

0|1
    0|1
  • +18 yarın mactan sora gorusuruk :D drogba 30 ;)

0|1
    0|0
  • Emenike kadroda yok. Sow yaparız bu gece.

0|1
    0|0
  • adet yerini bulur bence Fb :))

0|1
    0|0
  • Galatasaray tabi

0|1
    0|0
  • 3-1 FB ALırmıs hehe ALır ! Tabiki Cimbomum kazanicak insaaLLah .9

1|0
    0|1
  • Sneijder ve Drogba ile cümleye başladığın icin skoru belli etmiş oldun

0|0
    0|0
  • galatasaray bu süper kupasını alır üstüne bu sene de üst üste 3.kez şampiyon olur :)

0|0
    0|1
  • 2-1 gassaray

0|0
    0|1
  • Conconu ezeriz her turlu

0|0
    0|0
  • uzatma 1-0

0|0
    0|0
Yükleniyor...