Fotoğraflarda düzgün çıkamıyorsanız, uğrayın.

Eğer, fotoğraf çekilirken hep, kendinizi uygunsuz görüyorsanız bunları okuyun lütfen.

Okuduktan sonra, yorumlarınızı yazar mısınız? Varsa kendi yöntemleriniz, onları da ekleyebilirsiniz.

1- Asla gülümseme!

2- Fotoğrafı çekene bakmak zorunda değilsin. Eğer toplu halde çektiriyorsanız, yüzün fotoğrafı çekene dönsün, ama gözlerin başka bir yere bakmalı. Eğer sadece sen varsan, yüzünü hafif yukarı kaldırarak fotoğrafa poz ver. ya da fotoğrafı çeken, seni çömelerek biraz aşağıdan çekmeli.

3- Hatıra fotoğrafları çekerken, ortama göre gülümseyebilirsin. Ama asla dişlerini gösterme, manzarayı kapatma( kapatırsan, bakanlar sinir olur.).

4-Üzerinde bir cisim varsa(telefon, şişe, eşya vb...) O cismi saklamana gerek olabilir. Ama önemli bir cisimse, onu da pozuna dahil etmelisin.

5-Daima dik pozlar ver, saçların ya da şapkan vb. yüzünün bir kısmını kapatırsa daha hayran bırakıcı olur.

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden resimler de hep gülerdim dişlerimi göstererek. Sonra dedim ki normal hayatında güldüğün ettiğin yok resimlerde niye gülüyorsun? En sevmediğim şey sahteliktir. neyse o zamandan beri resimlerde hiç gülmem işte. O an nasılsam öyle çekerim. gerçi mutlu olsamda resimlerde gülmeyi sevmem :) Tavsiyelerin için Teşekkürler!

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 15

• Sen bunları bır yerden kopyalayıp mı yapıstırdın yoksa fotografcımısın ?

Yalnız cekılen resımlerde karsındakıne degıl de cevrende ki herhangı bırseye odaklanmak resmı profesyonel gosterır .

Toplu resım cekımınde fotografı ceken zoom degıl kendı mesafesını acarak resım cekmelı .daha detay cok aslında ama en onemlılerı bunlar

2|0
    2|1
    • Ne kadar ön yargılısın böyle ya. Bunlar benim kendi kullandığım yöntemler, 2 tanesini daha önce de büyük insanlar kullanıyordu. Yeter artık ya. Sinirlenmek istemiyorum.

• Hadi kocum yoksa yonetımden uyarı alıp tırstın mı :)

• Komik ya, yönetime şikayet etmiş.

• tskler verdigin bilgiler icin, herkez icin etkili olmiyabilir ama temel olarak iyi ordan basliyabilir her insan tabikide

0|1
    0|0
  • ben gülmeden duramıyorum. poz vermek doğamda var sanırım

0|0
    0|2
    • Gülerek, anca aptal aptal sırıtırsın. Sözüm meclisten dışarı, bazı insanlara yakışıyor tabi. Ama gülmeden duramıyorum ifadesi, sahte olduğunu gösteriyor zaten.

• aynen panpa

• cevplari okudum gicik oldum yaa. tesekkur ederim.cogu kisiye lazim olacak bilgiler

0|1
    0|0
  • Kibir insani yipratir, bu yontemlerinzi istediginiz kadar kullanin, kusura bakmayin ama isteseniz de mukemmel olmaz fotograflariniz.

0|0
    0|1
    • Benim fotoğraflarım zaten mükemmele yakın. Görmeden yorum yapmak önyargıdır.

• Ona cephe almak varken, tum yorum yapanlara karsi oldugunuzu dusundum.

• Hayır değilim! Ama siz ön yargılısınız. İşte bu düşünceniz, size de benzer cephe almamı sağladı!

Ama ben size kızmıyorum zaten; kötü kaderime kızıyorum.

• Tamam siz poz verin ben çekeyim :)) 1. Gobeğinizi içeri çekin. 2. ''Peyniiir'' diyin :)))

0|1
    0|1
  • Gençlik fotonuz mu:D

0|1
    0|2
    • Ben "kıbrıs barış harekatı"ndayken. Tankçıydım; Leopard 1T kullanıyordum.

• Gülümseyince salak gibi çıkıyorum

0|1
    0|2
  • o parmak çıkmasa zatn

0|0
    0|2
  • Guzel cikmayan fotograf yoktur bu devirde

Duzgun yapilmamis photoshop vardir

0|1
    0|1
  • Nasıl çıktığımın çok önemi yok benim için :)

0|1
    0|1
  • Bi fotoğraf için bu kadar kasmaya gerek yok

0|0
    0|1
  • Doğal halimle çekinmeyi seviyorum düzgün çıkmasam da olur .Komik çıkarsam ben de eğleniyorum .:D

0|0
    0|0
  • Anneme göre göbeğini içeri çek ve peynirrr dee !

0|0
    0|1
  • ben bunları yaptığım halde düzgün çıkamıyorum :/ fotojenik değilim işte :D

0|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Dediklerinin hiç birini yapmadanda düzgün çıkıyorum biraz fotojenik olmak gerek o yoksa photoshop kullanabilmen gerek ;)

0|0
    0|1
    • İyi aferin. Bizim fotoşopla falan alakamız olmaz delikanlı. Bİz her şeyin doğalını biliriz. Sen fotolar fotoşopsa noldu.

• Anlatabildin. Biraz yetenek işi diyorsun. Ama geliştirilebilir tabi.

• Tabi ki geliştirelebilir poz verme yöntemleri kullanılarak senin tavsiyelerinde güzel zaten

• Güzel tavsiyeler :) teşekkür ederiz sana :)

0|1
    0|1
  • Bunları yapınca on numara olacak yani :)

0|0
    0|0
  • dişlerimi niye göstermiyorum ki

0|0
    1|1
    • Ben nereden bileyim neden göstermediğini.

• aga yazdın diye söyledik hayretsin he

• İnsanları aptal yerine koymak istiyorum artık. Lüzumsuz cevap verene, lüzumsuz cevap yazıyorum.

SOruna gelecek olursak, dişlerin, seni şapşal gösterir.

• tavsiyelerini deneyeceğim ama bu yazı soru olmadıgı için kaldırılabilir

0|0
    0|0
  • teşekkürler tavsiyeler için. ama ben ne yapsamda doğru dürüst çıkamıyorum fotoğrafta.

0|0
    0|0
  • Bu duyguyu tarif edemiyorum

Yok işe yarar bir tek yorum

Gözüm kapalı bile seni görebiliyorum

Gülümse çekiyorum

bu sözleri yazan soner sarıkabadayı hata etmiş,

mantıklı açıklamalar,dikkate alınmalı

0|0
    0|1
Yükleniyor...