Koç burcu kadını hakkkında ne düşünüyorsun

koç burcu kadını hakkkında ne düşünüyorsun link

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• havalı ve kendini seven , anlaşabildiğiyle can ciğer bir yapıt .

0|0
    0|0
    • hevet doğru gözlem:D

• ama iyi birşey değil ya sevmiyorum bu huyumu:(

• boşver daha çekici ve arzu lanan olursun . hemen salıyon da noluyo G . T leri kalkıyo , bu erkek milletine yaranılmaz nankörler :D tamam bende erkeğim amma nankör değilim :D neyse ben artık gidim . kendine cici bak kal sağlıcakla .

Erkekler Ne Diyor 19

• bir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • En çok aldatan burctur ve kesinlikle uzak dururum eski sevgilimden biliyorum. 1 tane ile yetinmez koclar.

1|0
    0|0
    • şu konuda halısın ayran gönüllülerde aldatma kişiden kişiye değişir genelemmek lazım

• Düşünceni bilemem sonuçta o burctansin ben sadece gördüklerimi söylüyorum. Gnelleme tabi olmaz ama koç denilince dünya güzeli bile olsa uzak dururum.

• Fazlasıyla kıskanç.

0|0
    0|0
  • pasakli

inatci huysuz

erkeksi

oldugu gibi

0|0
    0|0
  • sevgilim olmuştu koç burcu bende koç burcuyum çok tutkulu ve sahiplenici oluyoruz biz koçlar ve iki ateş grubunun yatağıda harika oluyor tabiki iki doyumsuz :))

0|0
    0|0
  • sadık yalanı sevmeyen inatçının ötesinde bir inatcı sever ama sevdiği kişiyle cinsel bişi yaşadında sevmeyi bıakır sadec cinselliği düşünür!

0|0
    0|0
    • yanlış düşünüyorsun sadece ciselliği düşünmeyiz bak lin olrda:D

• ya öyledir kesin yoktur canım :D aman neyse bu konuya nerden girdik hepsi senin yüzünden

• klasik koç kadını suçu her zaman karışındakinde bulur:D adın güzel olmasa bişi derdim ama kendinde güzelsin eminim:D

• bir koç erkeği olarak koç kadını olsun hayatımda isterim :)

1|0
    0|0
  • Aslan burcuyum talibim kendisine.

1|0
    0|0
  • Tek belirgin ozelligi INATCILIK

0|0
    0|0
  • Öff yaşanmıyor onlarla bir kaç güzelini gördüm ben çok sinirliler sessizler sohbet edilmiyor..

0|0
    0|0
    • :D hım ben koç burcuyum ama sesiz değilim isan canlısıyım ama sinirlenince o dediklerinin daha betiri olurum:D

• Küfür ediyorlar sinirlenince bana akıllı ol yigenim diyen kız oldu lll yi uzattı çektim gittim bende siniri geçince koç gitmiş kuzu gelmiş utanıp kaldı öyle.. Sinir kötü ondan fazla yapma sinir.. V_V

• yok ben küfretmem sinirlendiğim zaman kendimi tanımıyorum ünideyken kızlarla konuşmasını bilmeyen bir çocuk vardı dengesiz degesiz konuşunca çocuğa herkezin yanında tokat attım çocukta 2 metre var bana 2 vursa ben hastanelik olurum düşün artık sinirlence kendimden geçiyorum:D

• qocum benim

0|0
    0|0
  • koçum benim be :D

0|0
    0|0
  • ben kendileriyle anlasiyorum

0|0
    0|0
  • koçum benim ya onlar :D

0|0
    0|0
  • çok umursamaz oluyorlar. karşısındakine değer vermiyorlar. ama bazen açık sözlüde olamıyorlar. benim gözlemim.

berennn benim konuyada bakarmısın link koç kadınlarını daha iyi anlamaya çalışıyorum.

ayrıca cevap verenleride soruma link beklerim

Teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum nedense anlaşamadım hepsi öyle değil belki de.

0|0
    0|0
  • hiç bir şey düşünemiyorum koç burcu kızıyla tanışmadım hiç.

0|0
    0|0
    • link varya

• link var da ben birebir o kişiyle yaşadıklarıma göre fikir belirtebilirim.

• balık burcuyum koç. burçlarıyla pek anlaşamam

0|0
    0|0
  • koc burclarını severımde en cok aldatanlar onlar

1|0
    0|0
    • aldatmak pek burlarla ilgisi yok kişilikle iigili

• harekete geçmediği sürece hayır altma demiyoruz

• hıı tabı canım

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...