Yalnızlık üzerine bir ton anlamsız cümle işte :)

Yalnızlık şöyledir böyledir diye kalıp cümleler kurmayacağım. ya da Allaha mahsustur falan tarzı şeyler. Geçer geçer üzülmeyin de demeyeceğim. Yalnızlıktan anladıklarımı çıkarımlarımı paylaşmak istedim. Aslında ben yalnızlığı şeye benzetiyorum. Hani parka yağmur yağar salıncakların altındaki çukurlar su dolar. Park bomboştur. O parktasın ve ne kadar boktan bir durum değilmi? Sallansan sallanamazsın kaysan heryer ıslak. Neyse saçma şeyler yazacağımı söylemiştim :) Yalnızlık hakikatende insanın içinde olan bir şeydir. Evindir yalnızlığın gerçek anlamda tabi. Çıkmazsın evden. Tıkılırsın. 2-3 ay boyunca aynı yatakta uyursun uyanırsın. Arada tuvalet yemek neyse işte. Bilgisayarda olursun 24 saat abartısız. Asosyallik hali yani. Kiloda alırsın can sıkıcı bir durum olsada. Müzik film kitap bilgisayar. Hayatın bunlardan ibaret olur. Değer veripte çekip gitmeyen şeylerdir bunlar. Sadece onlar anlar seni onlar dinler onlar çözüm bulur. Bilgisayarda çözüm arama. Çok denedim. Yalnızım neden böyle oldu? Yalnızım yardım edin ne yapayım? İnan tek bir şey bile geçmez eline vakit kaybıdır. Ama yapmaya devam edersin. Sonra içindeki tertemiz kişilik önce boşalmaya başlar :) Fesatlaşmayalım. Ama buda bir gerçektir. Yemek uyku film müzik masturbasyon 5lemesi. Neyse :) Ruhun kalbin boşalmaya başlar. İyimi olsam aman boşvermi? Aman boşver diyen yanınız kazanır. Çünkü yalnızsınız. Kimse size acımamış. Siz onlara hiç acımazsınız. Kalbinizin bir köşesinde her daim iyilik kalır ama. Sonra o boşluk bir süre sonra kötülüğe dönüşür. Daha doğrusu nefrete. Akrabalar aile arkadaşlar herkesten nefret edilir. İyice çirkin asosyal değersiz iğrenç bir boktan anlamayan biri sanarsınız kendinizi. Çünkü öyle hissettirirler. İşleri düşünce gelenler.. Alınganlaşırsınız. Her şeye ağlarsınız. Tam yerinde ağlamazsınız. Belki bir yerde duyduğunuz ufak bir cümleye. Bazen yolda giderken. İçinizden ağlamak gelir. Kavga edersiniz etrafınızdakilerle. Bir nevi depresyon hali. Dersinizki keşke şu hayatta bir dostum ya da bir sevgilim olsun. Ama bunları küçümsemeyin. Gerçek anlamda bir dost ve sevgili. Herhangi biri yeterlidir. Bir kerede sırtımı dayayım birine dersiniz. Rahatlayım. Hayırr size huzur yok. Bunlarda olmaz çok istediğinizde. Neymiş bir şeyi ne zaman hiç istemezsek bir anda olurmuş. Koca bir yalanlar silsilesi. İstedik istemedik olmadı işte. Hatta dini bile saçma bulursunuz. Değiştirmeye kadar gider. Bilemem hangi yönünüz ağır basar. Boşlukta süzülüp durursunuz. Her şeyi bırakıp çekip gitmek istersiniz. Aynı insanlar aynı yerler aynı dertler konular boğar zaten bu zamanakadar zor dayanılmıştır. Ama cesaretsizliktenmi nedir gidilemez. ya da tamamen bırakılmaz. Aynı boktan hayata devam. Daha uzun yazacaktım saçma sapan şeyler işte. İçimden bunları hatta daha fazlasını söylemek geldi ama yazı bölümü kapalı :) Bende soru olsun diye bir şey ekleyim sonuna. Hala sonuca varmış değiliz. Nereye gider sizce bu yol?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• hepimizin istekleri, hedefleri, arzuları, hayalleri var. Bunların olmamasından ziyade bir cabamiz olmayınca ışte o zaman yalnızlığın tadına varıyoruz. Hele ki o cabayi ailenin beklenti ve istekleri yüzünden gerçekleştiremeyince bunalım ve asosyallik kaçınılmaz oluyor. En kolay yol olan şu aptal kutuya yöneliyoruz. Ama şu gerçek ki biz ne zaman başkasının isteklerine boyun eğmekten ziyade kendi isteklerimiz için caba göstererek önümüze taş koyanlara baş kaldırıriz ışte o zaman yalnızlığımiz dahi kıskanır bizi.

Saygılar...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1|0
    0|0
  • Üff sen ölürsün bu kafayla.. Bir banamı hayat güzel abi ? Bir benmi bu kadar mutluyum yaşamaktan anlamadımki güneş iben mi görüyorum dışarı benmi çıkıyorum bir sürü kız erkek var az bir dolanın kesişin bir şey olur belki bak 5 şey oldu bana hadi turcana evde çık az dışarı karamsal oluyosunuz sonra hep V_V

0|0
    0|0
    • Oooo sen çok yanlış gelmişsin. Benim yalnızlık anlayışımla seninki uyuşmadı. Bakışıp kesişip bilmem ne falan olsaydı emin ol evde oturmama rağmen yinede bulurdum bir şekilde.

• Abi dışarı çıkmadan ilişkilere girmeden yalnız olursun kimse seni bilmeden göremden seni sevemez acını göremez yalnızlıgını anlıyamaz. Az çık kabuklarından sosyalleş.. Ben hiç yalnızlık çekmiyorum çok şükür..

• bence bu biraz çıkmaz yol gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence kendine bir amaç edinmelisin

0|0
    0|0
  • Çıkmaz sokak

0|0
    0|0
    • Ovvvv çok ağır oldu valla. Hiç düşünmemiştim cidden bunu. Cuk oturdu

• İçindeki boşluğu doldurana kadar devam eder. Mevzu onu neyle ve nasıl dolduracaksın?

0|0
    0|0
  • Kendimi buldum yazıda :( bende aynen böyleyim, kelimesi kelimesine aynı şeyler yaşadığım. Park benzetmesi baya iyiymiş bu arada.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) Yani dünyada bu durumdaki tek kişi olmadığımı bilmek güzel. Ama durumumuza üzülüyorum.

• Ben de üzülüyorum, nasıl olacak bilmem ama umarım bir yolu vardır düzeltmenin. Bilgisayarda artık uyuşturucu gibi bir şey oldu ya durmadan bilgisayara giriyorum.

Yükleniyor...