Bi erkek ne kadar sürede omuz yapar:)

yani tam olarak kasta değilde,biraz kaslı çok hafif tabi yani zayıf bir erkeğin omuzlarının şekillenmesinden bahsedyorum.

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle Türkçe'yi kullanış biçimine hayran kaldığımı belirtmek isterim.

soruna gelirsek,bu o bahsettiğin erkeğin,beslenmesine,uyku düzenine,antrenmanlarının düzenine,tekniğine bağlı bir durum.görmeden etmeden net bişey söylemek saçma olur yani.anladın mı ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Nelere kaldık ya :D

0|0
    0|0
  • şekil vermek mi istiyorsun, yoksa genişletmek mi?

0|0
    0|0
    • şekil vermek...

• antreman yapma, beslenme ve uyuma düzenine göre değişir ama 3, 4 ay içinde sonuç almaya başlar.

• Kişiden kişiye değişir. Uzun hikaye şimdi anlatamam. Dediğin gibi çok hafif kası 1 ayda yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • bir ay bilemedin bir buçuk oda günlük olarak vucut geliştirme çalışırsa

0|0
    0|0
  • iyi bir gelişme 3 4 ayını alır ama tabi bu bile çok kısa bir zaman bunun için aşırı derecede beslenmeye dikkat edip çok düzenli olması gerekiyor sağlam bir vücut karın kasıyla birlikte 6 ay 1 yıl arasında değişir dediğim gibi çalışma düzenine bağlı

0|0
    0|0
  • 3 ayda baklava kası + kol kası omuzların şekillenir ve koltuk altının ordan kanat çıkar 3 gen vucut olursun ama 3 ay devamlı dengelı calısma ve yeme ben oyle yaptım.

0|0
    0|0
  • 6 yıldır fitness yapan biri oalrak sölüyrum! düenli beslenir ve düzenli çalışırsa 2 ay sonra görmeye başlar etkilerini tam şekil alması 6 ayı bulucaktır yani tam şekil alması derken 3 4 ayda şişer 2 ay da şekil alması toplam 6 ay dmektir!

0|0
    0|0
  • 1 yıl dan fazla sürer adam gibi omuz

0|1
    0|0
  • gunde ne kadar calıştıgına baglı ama azmedersen 3 aydar yapılır

0|0
    0|0
  • boy kilo yazarsan sölerim

0|0
    0|0
    • 1.82 55 60 kilo arası

• 3 aya karın kası izleri çıkar omuzda 4,5 aya belli eder kendini erken kas yapar ama şişmesi zaman alır. çünkü kilosu az hatta o boya çok az yani

• 6-12 ay

0|0
    0|0
  • beslenme ve çalışma düzenine bağlı...

0|0
    0|0
  • Omuz zor iş vesselam

0|0
    0|0
  • Kızsın sen saneneki :P

0|0
    0|0
  • çalışmasına bağlı

0|0
    0|0
  • en az 6 ay 1 yıl arası

3 ayda göğüs ve üstteki 2 baklavayı çıkartabilirsin en azından ben de öyle oldu

0|0
    0|0
  • zayıf olarak kas yapa nerkek iticidir bence erkek dediğin kalıplı olur ben kız olsam öyle isterdim :)

0|0
    0|0
  • Düzenli sporla 6 ayda şekillenmeye başlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...