Kendinizi bu durumdayken çaresiz hissetmeniz normal olmaz mı?

İşsizsiniz aylardır,sevgiliden yeni ayrılmışsınız(kendi isteğinizle),arkadaşlarınızın hepsinin işi gücü var,yalnızsınız,o kadar köreldiniz ki k.çınızı oturduğunuz yerden kaldırmaya bile isteğiniz yok.neşeniz yok çünkü.belli sebeplerden dolayı bu zamana kadarki çevreniz yok olmuş.ama gençsiniz güzelsiniz de 22 yaşındasınız,evde çürümek ağır gelmez miydi.napardınız.çaresiz hissetmeniz doğal olmaz mıydı?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• 22 yaşında benzerini yaşamıştım. 23te her şey yolundaydı. Hayat bazen zorlasa da bazen iyi gidiyor her şey..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• O zaman organizasyon yap.Arkadaşlarını topla bir yerlerde bir şeyler yapın.Bekleme onlar yaparda beni çağırır diye..Kariyer.net'e gir.Biraz araştır orada bir dünya iş var.Bir yetenek varsa eğer git kursa.Resime başla.Karakalem çizimleri öğren.Yeni arkadaşlar edin,yeni çevre yap.Dışarı çık kafana göre turla.Evde kapalı kalma ama dahada kötü olursun...

1|0
    0|0
  • kendine yazık etme çürütme kendini hayat kısa yaşın genç gez toz eğlen bence

0|0
    0|0
  • senın durumundayım, en dipteyım, dıbe vurdum.. daha otesı yok..

0|0
    0|0
    • peki bi çaba gösteriyo musun,yoksa gittikçe isteksizleşiyo musun

• su an en isteksız ruh halımdeyım, battıkca batıyorum ama sunu bıl kı bız dıbe vurdukve bundan asagısı yok, yukselme zamanı elbet gelecek

• inşallah.aynı hislerdeyim ben de

Kızlar Ne Diyor 6

• Bişeyler yapmak için plan yapardım sonrada planlarımı gerçekleştirirdim. En azından hemen şimdi plan yapmaya başla :)

1|0
    0|0
    • kurslarla ilgili plan yapmaya başladım.başka hiç seçeneğim yok değiştirebilecek

• başlamışsın bak işte. zaten yavaş yavaş gelir gerisi merak etme. ama icraate geçmek için de geç kalma derim.

• :) çok teşekkürler

• Yeni bir iş arardım.Kendime acımayı bırakıp birşeyler için çabalardım

1|0
    0|0
  • 22 yaşında eve kapanıp kendini çürütme. harekete geç. yeni insanlar girsin hayatına. herşeye sıfırdan başlayabilirsin geç değil.

1|0
    0|0
    • her şeye sıfırdan başlamam gerekiyor evet. ama bunu yapmak çok zor...nasıl yapacağımı bilemiyorum

• oturmaya devam edersen eksiklerin tamamlanmıycak. e ne diye oturasın ki? :)

• :) aynen öyle

• Üzülürdüm evet.

0|0
    0|0
  • İlgi alanlarımı değiştirirdim

0|0
    0|0
  • senin durumundayım, keyfim yerinde.

1|0
    0|0
    • valla ne mutlu sana.iyimser değilim pek sanırım

Yükleniyor...