Gülümseten sözleriniz var mı? veya buraya ekleyebileceğiniz sözler?

"Barcelona'yla aynı manteliteye sahibiz, aynı oyunu oynuyoruz. Tek farkımız; onlar şampiyonluğa oynuyor, biz küme düşmemeye." Yılmaz Vural

"Olcay'ı Messi'ye neden tercih ederim? Çünkü her şeyden önce Kayserili. Messi'nin nereli olduğunu bilmiyoruz" Samet Aybaba

"Milli takımın başına illa yabancı hoca gelecekse benim Alman pasaportum da var." Yılmaz Vural

''1969'da içkiyi ve kadınları bıraktım.. Hayatımda geçirdiğim en berbat 20 dakikaydı'' George Best

"Ronaldo şanslı adam. Her seferinde en önden bilet bularak, Messi'nin ödülü alışını izliyor" Zlatan Ibrahimovic.

''Messi'yi ya da Ronaldo'yu tutacağınıza ikisini de tutun, futbolun zevkini yaşayın'' Maradona

"Ronaldo'nun Messi'den üstün olabileceği tek yer bilgisayar oyunlarıdır; o da taraflı mühendisler sayesinde...'' Joan Laporta

"Mourinho ile devamlı görüşüyoruz. Tek problem; Çin'le saat farkı olduğunu hala anlamıyor ve ben uyurken bana mesaj atıyor" Drogba

"Ben de 90 dakika yedek kulübesindeyim." Jose Mourinho. (Benzema'nın yedek oturması nedeniyle sorulan soruya verdiği cevap)

"Biz,sürekli üzerimizde çok baskı olduğundan yakınırız. Baskı, evine beş peso getirip çocuklarını geçindiremeyen insanlarda olur" Maradona

Gökmen Özdenak: "Son vuruşlarını geliştirmen lazım." Necati Ateş: "Abi biz senin penaltı atıp Ritz Carlton'da turist vurduğunu da biliriz."

"31 Aralık gecesi 12'ye 5 kala pizza siparişi verip, kurye geldiğinde 'Ben bunu geçen sene söylemiştim.' diyeceğim" Mario Balotelli

VE EN ÖNEMLİSİ

"Ben ve ailem yüzde yüz Brezilyalı doğduk ama yüzde elli Brezilyalı yüzde elli Türk olarak vefat edeceğiz" ALEX DE SOUZA

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Seni öyle bir severim ki, dengeni kaybedersin,

Kiliseye girer 'selamün aleyküm' dersin...

0|1
    0|1
    • qoçum beni .

beni sev. seviyom ben abiğğ:)

• İtin olsunlar suvo

Senden kiymetli degiller

• Panpa biz onu makarasina yapanlardaniz..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• 25 kasım 2009 manchester united beşiktaş maçı:her yerinden öpüyorum rüştü

0|0
    0|0
  • Messi'yi Fenerbahçe'ye alırız ama takımın düzenini bozar diye şeetmiyoruz..

- Aziz Reiss

0|0
    0|0
  • büyük efsane contano nun Burak Yılmaz ile ilgili bir sözü vardı bir Türk olarak gurur duyulması gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...