Erkek arkadaşım 1 haftadır benimle ilgilenmiyor, amacı ne?

herkese günaydın öncelikle hayırlı bayramlar, arkadaşlar 1 senelik bir ilşkim var bugün 10 ağustos ve bizim çıkmaya başladığımız tarih. erkek arkadaşım 1 haftadır benimle ilgilenmiyor nasıl ilgilenmiyo şöyleki bayram diymi bunlara biisrü misafir geliyo amcaları halaları vs vs vs son bir haftadır onlarla ilgilenmekten gezip tozmaktan beni unuttu ne günaydın mesajı atıyor ne iyi geceler mesajı . ben yazarsam yazıyo o da arada yani bazen cevap bile vermiyo şu 1 haftadır ben güldğünmü hatırlamıyorum dün annem evde yanına git istersen dedi ailecek biyere gitmişler annesi evde kalmış işte bende gittim annesiyle güzel zaman geçirdik işte aradı annesi nabıyosun diye onu yemek yiyorum diyip kapadı eve geldim işte mesaj attım cevap atmadı halada yazmıyo neden böyle yapıyodur misafirlerden fırsatmı bulamıyor anlamıyorum ki ne düşünüyosunuz sizce amacıı nee ? Herkes düşüncelerini paylaşsın rica ediyorum .

Güncellemeler:
he bide annesine şöyle demiş ' of bu misafirler yüzünden büşrayla buluşamıyorum ' neyapmaya çalışyo
ayrıldık
ben buna akşam 'iyi gecleer aşkım yazdım bna ''ben ayrılıyorum kesn olarak yazdı bende niye yazdm sıkıldım yazdı bnden mi dedim evet dedi iyi sen bblrsn dedim eyvallah dedi :D

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Biz erkeklerin en basit uzaklaştırma şeklidir.Önce mesaj çekmeyiz aramayız.Sonra kız mesaj atıp aradıkça cevap verir konuşuruz .bir süre sonra onuda yapmayız ki karşı tarafın kafası iyice karışsın, sinirlensin. sonra kız hesap sorar gibi bir mesaj atar zaten bahane arıyoruz ya o mesajdan bir kelime alır karşı tarafa yükleniriz.tartışmayı başlattık sonrası zaten çorap söküğü gibi gelir.AYRILIK(bazı arkadaşlar kızacak ama biz buyuz abi inkar etmeye gerek yok direk ayrılalım diyemiyoruz:)

0|0
    0|0
  • Yanlıs anlasılmasın ama ne öküzün önde gideni işte.

Bende de tam tersiydi ben paralardım kendimi ama ne oldu.

Bana kalırsa bir sorun var senden uzaklaşmaya çalışıyor.Tartışmanız oldu mu veya sende beğenmediği bir davranış

0|1
    0|0
    • hayır ya herey çok normal konuştuğumuz zamanda aşkımlı canıomlı cicimli ama yazmıyo artık olay bu

• o zaman elleme takılsın biraz :) akrabalarını çok seviyor belli.Sana tavsiyem her davranışın altında bişey arama kusurlarını görmezden gel yoksa benim gibi paranoid olur hayatı kendine zehir edersin.Mutluluklar.

• +1

bende aynı tabiri kullanacaktım da kaba olur diye sildim.. Gerçekten öküzz.. Nereden buluyorsunuz bunları anlamam ki...

• ne misafiri yaaa.. erkek adam misafirle bu kadar takılır mı... ya birseye bozuldu trip yapıyor sana ya da klasik özletme taktiği... 3. sünü söylemek istemiyorum..

0|0
    0|0
  • boynuzların çıkacak yakında

hazırlıklı ol

0|0
    0|1
  • bırakbuişleri :)

Telefon açamayacak veya aramayacak kadar meşgul olduğunu sanmmam... İnsna bir arar..

Bu arada çok afedersin ama nereden buluyorsunuz böyle tipleri. Bayramda aramaz mı insan..

0|1
    0|0
  • Bugün sana süpriz yapcak :)

1|0
    0|0
  • lan ne ara ayrıldın cocuk oyuncagımı bu

0|0
    0|0
  • büşra ile buluşmasını sağla.

0|0
    0|0
  • iliski monotonlasmis ve artik heyecan vermiyor onun icin

0|0
    0|0
  • Yani dediğimize geldin...

Neyse boşver unut gitsin. Hakkında hayırlısı...

0|0
    0|0
  • hep ararsa bıkrasınız biraz bekle sana bağlanır korkma.

0|0
    0|0
  • BElki sana sürpriz yapcak

0|0
    0|0
  • ya sebebi şu ki artık aradaki elektrik kaybolmuş.heycanlanmıyor ,zevk almıyor artık ilişkiden :D

0|0
    0|0
  • bırak bu işleri kızım yaa amaan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...