Tehlikenin farkındamısınız? rte ne yapmaya çalışıyor anladınızmı

Paşaları sahte belgeyle içeri attı, neden öcalan ı çıkarmak için. Şimdi genel af çıkarıp hem paşaları hem öcalanı çıkarıcak. Onlarca insanı katleden bebek katili adam serbest kalacak. Kime oy verdiğinizin farkında bile değilsiniz. Aranızda hayatında 2 3 kitap okuyan anca vardır gazete bile okumuyorsunuzdur. Bu mu Atatürk ün geleceği emanet ettiği gençlik bumu. Gerçi bazıları durumun farkında. Rte Muğla yı istiyo ve tam 40.000 göçmen orda ne su ne elektrik parası veriyorlar. Yukarıda Allah var. Hastanede işe girmek için zorla akp ye üye yaptırıyorlar ona oy atacaksın diyorlar. Yeter artık uyanın.

Güncellemeler:
İnaayanlara gösterebilirim o 40.000 kişi nerede. Ben Marmaris'liyim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bunları bilen biliyor zaten, gereğini de yapmaya çalışıyoruz.

Senin amacın diğerlerine anlatmak, öğretmek.. işte bunu sakın deneme. Bu bit beyinliler hiçbir şey anlamaz çünkü. Senin yazdığın yazıyı anlamaya çalışmadan orda gördüğü bi' kelimeye takılır ordan burdan laf sokmaya çalışır. Ben çok denedim sanalda olsun reelde olsun. Adama elimde kanıtla geliyorum . Yine uyduruyor kendince doğru ama alakasız şeyler..

Eline şimdiye kadar bir yazı alıp okumamış, tek bir haber izlemiş seviyesiz insanlarla tartışma derim.

0|0
    0|2
    • Haklısın bazıları için boşa uğraşıyorum ama yinede deniyorum keşke demeden önce uyarmak istiyorum. Yakında kadınların seçme ve seçilme hakkı elinden alınırsa şaşma. Gazetede okumuştum bir okulun müdürümü neydi kızlarla erkeklerin aynı merdiveni kullanması beni rahatsız ediyor gibisinden kelimeler kullanmıştı. Yandaş gazeteleri okumuyorum. Sevindim senin gibi birileri hala var:)

• Demiştim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Se bu yazdıklarına inanıyormusun ? yok inanıyorsan bunları sana inandıran adamları gercekten merak edıyorum .

Cıdden bu kadar basıretsız ve baskalarını fıkırlerıne yalanlarına kendılerıen kurtarmak ıcın herkesa aptal yerıne koymalarına sızlerı nasıl ınandırıyor bu adamlar anlayamıyorum .

0|4
    0|0
    • Paşaların çıkacağına inanmıyorum ben, ancak şunu adım gibi biliyorum önümüzdeki 10 sene içinde öcalanı mecliste göreceğiz.

• Örtülü ödenekten milyarlarda lira para harcandı bu paralar nereye gitti. Elmasın neden kdv si düşük. Neden fakir çocuğa burs çıkmazken kendi arabası olan çocuğa çıkıyor? Kendim gördüm

• Verdiğin örnekler düşünce yapının siyasetle alakası olmadığını gösteriyor ,sordugun soruyu devam ettiremeyip daldan dala atmaya basladın .

• kim çıkıyormuş kim kim

0|0
    0|0
    • ulan olum senin gibi ayrım cılık yapanı görmedim varya

• b.k katledersiniz sizin gibiler yüzünden ülke karışıyor erdoğan yüzünden değil adam bir şey dese ülkenin yararınada olsa muhalefet oluyorsunuz bir durun dinleyin yav Allah Allah

Erkekler Ne Diyor 5

• sonuna kadar AK PARTİ 'liyiz kardeşim işine gelmiyosa oy veriyceksin bu kadar istediğin kadar insanları kışkırt bigün şikayet edilirsin atarlar içeri senden de kurtuluruz.. inadına vatan inadına erdoğan..

0|0
    0|0
  • la olum asıl sen kitap okuya okuya herşeyi kitap mış gibi algılıyorsun çevrende olan biteni farkında degilsin bide atatürk sizin gibi gençlerin ortaya çıkacagını bilseydi bu ülkeyi kurtarmaz kesin kendisi emanet ederdi gavurlara asıl senin gibiler oldukça bu ülkede huzur barış olmaz bu siteyide siyasete çevirip bulandırdınızya helal olsun

0|1
    0|0
    • Ayrımcılık yapmıyorum. Türkiye nin tek dili vardır Türkçe. kürtçe diye bil varsa kendi aralarında konuşsunlar eğer kitaplar kürtçe basılırda kitaplarda Atatürk üm yerine öcalanın resmi olursa gördüğüm her kürdü doğramazsam şerefsizim. Kundaktaki bebesine kadar katlederim

• tamam totoş hemendegötün laktı kürt birine verde havasını indirsin

• Yemedi :D tırsak top

• Sahte belge mi? Işık kosanerin ses bandını dinleyin isterseniz... ne diyordu hatırlayalım 'bu balyoz isinde suçlu birinci ordudur biz hep söylüyoruz belgeleri imha edin diye ama dosyaları saklamislar sonra adamlar geliyor basıyor belgeleri buluyor hesap soruyor CEVAP VEREMIYORUZ HESABINI VEREMIYORUZ' ... sanırım yakın tarihten bihabersiniz isterseniz Google'da 'güçlü eylem planı' diye yazın ne çıkacak. İşin ilginci eskiden bu tür işleri yaptıklarında inkar etme gereği bile duymadiklari için orada yazan her ne gururla kabul edilmişti... orda burada duyduğunuz her şeye inanmayın. Bu ülkenin tarihini okuyun. Tarih demişken hamaset değil gerçeği ve biraz da yakın tarihe de bakın

0|0
    0|1
    • Adam terör örgütü kurmakla suçlanıp 2kez müebbet aldı. Darbeden yargılanmadılar. Günümüzde yüksek kaliteli montaj yapılırken ses kaydınamı güveniyorsun. Uzman incelemesinden geçirilmedi

• Terör ne demek? Silahlı güç kullanarak korku salarak meşru hükümetin üzerinde baskı kurup etki altına almaya kalkarsaniz bunun adı terördur. Bunu belli bir örgütsel yapı içerisinde yaparsanız ona da terör örgütü denir... yani siz şimdi hükümete ayar çekmek ve hatta darbe karşıtı genel Kurmay başkanına baskı kurmak için organize olup gazetelere aba altindan sopa başlıklar attirirsaniz ona da terör denir... Ayrıca ışık kosaner'in bu ses kaydindan sonra 'söylediklerimin arkasindayim' dedi

• Sadece susuyorum susmak istiyorum he bide son sözüm sen solcusun dimi .

0|0
    0|0
  • Eee, başka başka!

0|1
    0|0
Yükleniyor...