En yakın arkadaşlarımdan biri yakın davranıyor. Ne yapmalıyım sizce nasıl davranmalıyım ?

En yakın arkadaşlarımdan bir tanesi bana yakın davranıyor .. Yani fazla yakın mesajlarımızda hep sen farklısın gibi cümleleri var . Ve kız sezgilerimle onun bana başka türden baktığını hissedebiliyorum .. Ama ben onu kardeşim gibi görüyorum ne yapmalıyım ?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• O da seni kardeşi gibi görüyor olabilir. Yani sen ona yakın davran ama ona o gözle bakmadığını hissettit. Ama sakın "sen benden mi hoşlanıyorsun ?" Tarzında bir soru sorma çünkü cevabı kesinlikle hayır olacaktır ve senden fazlasıyla soğuyacaktır. Sen yakın davranmaya devam et ama ona onu kardeşin gibi gördüğünü de hissettir. Unutma o da seni kardeşi gibi görüyor olabilir. Bn de kardeşim gibi gördüklerime 'canım, cicim' tarzı konuşmayı seviyorum. İki olanağı da göz önünde bulundurarak hareket et...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• lezbiyen ilişkiye sıcak bakmadığını filan söyle ne oluyo yav lezbiyen ilişkilere bile akıl veriri olduk gidiyom

0|1
    0|0
  • ben evlenene kadar flörte karsıyım böyle iyi de.. beklerse zaten o tarz erkek zor bulunur.. beklemezse kurtulursun..

0|0
    0|0
  • yani iyi biri ve anlasıyorsanız neden olmasınki sonucta nikah bile düşer...sen ne düşünüyorsun oluru var mı?

0|0
    0|0
  • kardeşin gibi görüyorsan ona durumu söyle mümkün değil de, en azından baştan kestir at

0|0
    0|0
  • hiç bişi hissetmiosan, direk söyle , yani laf arasında arkadaşız falan de anlar o

0|0
    0|0
  • yakında sana teklıf edecek emın ol :D eger ıstemıyosan uzak dur mesajlarına cevap verme sevgılın oldugunu söyle

0|0
    0|0
  • amca de sorunu kökünden hallet

0|1
    0|0
  • eğer onun yanında kendini mutlu hissediyosan hiçbir şeyi düşünme sende ona o şekilde karşılık ver

0|0
    0|0
  • ilgisiz soğuk ol. çünkü sen mutevazı davrandıkta o daha fazla yuz bulup gelecektır.

0|0
    0|0
  • bende asik oldugum kiizin knkasi olddum..

0|0
    0|0
    • birinden hoslaniyorum de uzaklascak bana oyle oldu saol en iyi cevap icin..

• kardesce ver

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kardeşimsin falan de o öyle dediğinde

0|0
    0|0
  • kardeşim de

0|0
    0|0
Yükleniyor...