Nişanlım aldattı biraz uzun duyarlı olanlar okusun

Merhaba arkadaşlar ben askerlerim ve nişanlıyım birbirimizi çok seviyorduk ya da ben öyle sanıyorum olan şu mayıs ayında izne gittiğim zaman nişanlımın bilgisayarına bir program kurmuştum yaptığı herşeyi kaydeden bir program ve geçen hafta internetten programın kaybettiği herşeye ulaştım nişanlımın facebooktan fake bir hesapla erkeklerle konuştuğunu gördüm özellikle bir tanesi ile baya konuşmus hatta resimlerin kendisinin olmadığını söylemiş ve profile kendi resmini koyup göstermiş adını söylemiş 2_3 hafta konuşmuşlar baya ilerlemiş çocuğa seninle konuşmayı seviyorum demiş gece geç vakitlere kadar beklemiş çocuğa seni seviyorum demiş telefon numarasını vermiş 2 kere telefon dan konusmuslar çocukta oda seviyeli konuşmaydı diyor çocuğun sevgilisi varmış onun hakkında da konuşmuşlar çocuk askere gelecekmiş o ara bu off konusamiycaz inşallah telefon kullanırsın konuşamazsakta seni hep takip edicem uzaktan resimlerine bakıcam hattaşu angözlerine bakıyorum demis bakmışta sürekli çocuğun fotolara bakmış nişanlı olduğunuda söylemişve tüm bunlar olurken sürekli benlede konuşup seni seviyorum dedi hatta bir gün durup dururken seni sevdiğimi hiç aklından çıkarma dedi onla konuşuyormuş o ara babası ile olan sorularını felan anlatmış benle mutlu olmadığını söylemiş öğrenince nişanı attım etmedigim hakaret kalmadı hemen kkabul etmedi inkâr etti kanıt sunuca kabul etti ve o ara telden çok konuşamıyorduk susuyorduk çok boşluğa düştüğünü onu sevmediğimi düşündüğünü hata yaptığını çok pişman olduğunu söylüyor bir haftadır yalvarıyor etmediğim hakaret kalmadı rahat bırakmıyor zaten mutlu değilmişsın diyorum yok öyle birşey diyor seni çok seviyorum bırakma ne dersen yalcam dedini iki etmiycem felan kafam çok karışık kafayı yicem burda bir akıl verin yol gösterin bana.

Güncellemeler:
şuan bana karsı sevgı degıl sucluluk psıkolojısınden dolayı yalvarıyorsun suçlı olduğunu biliyorsun ve vicdan yapıyorsun gerçekten seven birinin gözü başkasını görmez ve

yaptığın basit şeyler. değil,tel no vermen resmine bakıcam demen vs... Sadece ilgiye giden biri bunu yapmaz ilgiyi alır bırakır sevgi aşk bunları söyletir neyse zararın neresinden dönsek kardır artık benim resimlerime bakar güzel anıları hatırlarsın kurduğum düşlerde sen olmayacaksın
sana olan sevgim saftı gerçekti ilk görüşte aşktı oksijendin benim için ama kirlettin onu benim kadar sevmiş olsan zaten yapamazdın nekadar zor durumda olursan ol yapamazdın sana ettiğim hakaretlerden dolayı özür dilerim öyle biri olmadığımı biliyorsun bu mesajı defalarca oku ve sindir son sözlerim bunlar sana ömrün boyunca mutluluklar dilerim ( hira güzel isim çocugun olursa diye araştırdın sanırım bu ismi koy) ha bide sana aldığım kuşu azad et.
Bana mesaj atma arama ailene istedigin bir hikaye anlat , seni tanımak güzeldi elveda...

Son sözlerim bunlardı tamamen bitirdim

0|0
10|19

En İyi Kız Görüşü

• bir anda 2 sevgi olmaz..şimdiden farkettiğine sevinmelisin..ileride peki tekrar olmyacağını bilemezsin...ona yeteri kadar ilgini gösterebiliyormuydun ? ..destek oluyormuydun?

0|1
    0|0
    • Ben gösterdigimi düşünüyorum ama o bunu bahane ediyor askerim sonuçta herzaman konuşamıyordum tartışıyorduk bazen bana ilgilenmedin benle sevmediğini düşündüm o an duymak istediklerimi söyledi o yüZden hoşlandim ondan hoşlandığımı sandım diyor zaten konuşurken bile seni arqyip seni seviyorum sakın beni bırakma dedim diyo anlamadigim konuben ayrıldım ve günlerdir etmediğim hakaret kalmadı yinede yalvarıyor kulun köpeğin olayım bırakma felan diyo sevdiğimi güvenmedigimi sevmiyecegimi söyledigim

• Teşekkür ederim ilgin ve alakandan dolayı

• Rica ederim,mutlu ol dileğimle...

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence hiç bir şekilde affetme çünkü bir kere affeti der ileride bir daha yapar belli olmaz. Sonra senin içinde hep bir güven sorunu olacak ona karşı. Durumun çok kötü gerçekten ama iyi olmuş senin için evlenmeden fark etmişsin :)

0|1
    0|0
  • çok üzüldm ya. çok pislik şeyler ya midem kalktı burda. evlenmeden önce anlamşşsn ya bnce bayram et

0|1
    0|0
    • Bayram mı edeyim nasıl elimden hiç birşey gelmiyor karşısına çıkıp yüzüne tüküremiyorum askerlik bitiriyor zaten adamı dağ başındayım düşünmekten ölecem gururum kırıldı burada böyle şeyleri okur inanamazdım ona öyle çok güvendim ki bu güveni anlatamam bu yıktı belkide beni

• o askerlik bitene kadar daha neler neler yapar..boşverrr..

0|1
    0|0
  • okudum hepsını bunun affı olmazzz sevseydı senı gerçekden hede nişanlıyken bunu asla yapmazdı bı kere yapan yıne yapar ıyı yapmışsın uzak dur boşver kızmı kalmadı sankı allah öyle karektersızlerden uzak etsınnn..

0|1
    0|0
  • ya belki canı sıkıntısından yapmışdır ciddiye almamıştır yani zman geçsin öylesine hesabı

0|1
    0|0
    • Kendi resm�ni koymus çocuk görsün diye telefon numarasını vermiş can sıkıntısımı bu bana benle ilgilenmedin sevmedigini düşündüm ilgiye gittim sadece diyor seven yaparmı bunu ama

• abartmış gerçide bilmiyorum ya :(

• Sakın affetme güven bitti bu olay hep karşınıza çıkar

0|1
    0|0
  • ayip etmis

0|1
    0|0
  • Bunlar nasıl sözler ya..

Sanki o seni terketmişte ajitasyon yapiyorsun.

0|0
    0|0
    • Bıktım hakaret ve küfür etmekten ondan anlamadi belki bunu anlar düzgün hatırlasın ne kaybettigini unutmasin kötümü

• Sevgilin çok kişiliksiz. Bıraktığın iyi olmuş.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• işin olmasın.. bir kere yapan her zaman yapar.. zaten asla için rahat etmeyecek bitirmişken sakın başlama çok pişman olursun

0|1
    0|0
  • Yapman gereken en doğru şeyi yapmışsın asla ve asla affetme. Şu tavsiyemi de unutma. Kimseye 2. şansı vermeyeceksin. Çünkü birine 2. şansı vermek ilkinde az sıçtın ağzıma gel 2. de daha çok sıç demektir.

0|1
    0|0
  • Senin o nişanlınınn ruhu o... olmuş boşver.Öylelerinin Allah belasını versin.Askerde ki bir insana yapılması gereken en son şeyi yapmış.İyi dayanmıssın birşey yapmamıssın bırak numaranı değiş.

0|1
    0|0
  • Sen askerdeyken, yanı her an yanında olamadıgın bır anda bunu yapmıssa, gelecekte evlendıgınızde herhangı bır sebepten dolayı ayrı kalmak zorunda oldugunuzda emın ol aynısını yıne yapacaktır.sen yanında yokken sabredıp sadık bır sekılde senı bekleyemıyorsa sana karsı guclu bır sevgı bagı yok demektır,şu ansana karsı sevgı degıl sucluluk psıkolojısınden dolayı yalvarıyor vede bunların hepsını bır yere not edıyordur olur kı affedersen bır gun bunun ıntıkamını senden alacaktır.

0|1
    0|0
    • Affettigimi kimseye söylemeyecegimi yeterki rahat bırakmasını istediğimi söylüyorum ayrılmıyor sürekli yalvarıyor bir dedin iki olmıyacak yeterki affet diyo bide bir telden mesaj atıyorum o çocuk sanıyor beni s* git yaptığım hataydı nişanlımı kaybettim onu çok seviyorum kaybetmek istemiyorum felan yazdı numarayı engelledi

• kardeş hiç canını sıkma. zararın neresinden dönsen kardır. geri adım atma. herşeyde vardır bir hayır. bugun bunu yaptıysa yarın evlendiğinde ''acaba şuan ne yapıyor'' diye düşündüğün bir karın olmaz en azından. yediğin darbeye üzüldüm ama senin için iyi bir tecrübe olmuş. o kızı sal gitsin sana kız mı yok be. ondan iyilerini bulursun inşallah.

0|1
    0|0
    • Sağol kardeşim ama insan takıyor 2 yıl az değil nasıl tanımamışım arkadaşlarım olmasa neler yapacaktım kendime bile

• kardeş dünyada hiçbişey senden önemli ve değerli değil bunu unutma. değmez diyip allaha havale et gitsin

• kardeş kız erkek kim olursa olsun bir kere yapıp o hazzı aldıysa ben hep aldatıcağı kanaatindeyim.hiç muhattap olma uğraşma askeliğini yakarsın yarın bir gün daha yanlış bişey yapar.yaşında daha küçük heralde daha iyileri çıkar karşına boşver.askere giderken zaten hiç kız yapmasaydın keşke be kardeşim sonuçta uzaksınızdır görüşemiyosunuzdur .bence nacizane fikrim boşver onu dön askerden gör önünü bak hayatına :)

0|1
    0|0
  • Affedilmeyecek bir yanlış bu, ikinci bir şans verme sakın. Ne kadar seversen sev. Bu öğütüm sadece senin için. Azıcık kendini düşünüyorsan içine gömersin. Sen dürüstçe sevmişsin bir şeyler yapmaya çalışmışsın. O kişi bunu haketmiyor ve iyikide bunu yaşamışsın. En azından kusuruma bakma ama ne bok olduğunu görebildin. İçine göm ve yoluna bak üzgünüm.

0|1
    0|0
  • Allah yardımcın olsun kardeşim iyi ki evlenmeden önce farkına varmışsın ona diyeceğin tek şey;

şimdi git dönersen sen dön dersem ben şerefsizim...

0|1
    0|0
  • Ben bun benzer bir durumda affetmiştim ancak,daha sonra yine ayrılıklar oldu.yol yakınken bırak.Ancak unutman uzun sürebilir.

0|1
    0|0
    • Aynı şeyleri mi yaşadın tekrar

• Aynı şeyleri birebir yaşamıyorsun ama ona yakın şeyler oluyor.Kızlar acayip yaratıklar anlamak zor.Harcadıgın zaman yanına kar kalır sadece

• bende okudum affetme derim hatta cevap felanda verme numaranı değiştir sana ulaşamasın bir kere aldatan birdaha aldatır unutma yoluna devam et

0|1
    0|0
  • kardesım bosver sen kaderın bu erkenden ögrenmen daha ıyı olmus bnce blmıyorm ama sımdı sana ne desek bos ama bosver uzulmene degmez .

0|1
    0|0
  • 10 Numara cevap yazmışsın daha iyisi olamazdı. HAYIR GİBİ GÖRÜNEN OLAYLARDA ŞER, ŞER GİBİ GÖRÜNEN OLAYLARDA HAYIR OLABİLECEĞİNİ AKLIMIZDAN ÇIKARTMAMAMIZ GEREK.

0|1
    0|0
  • 1 kere olduysa bidaha oluyo dusunme bile bence cikar hayatindan mutlu olmak istersen

0|1
    0|0
  • Eğer imkanın varsa ayrılmanı öneririm senin için zor bir durum Allah yardımcın olsun

0|1
    0|0
  • İyi yazmışsın, en güzeli senin için.

0|1
    0|0
  • Affetme onu.

0|1
    0|0
  • Biliyorum mutsuzsun üzgünsün. kolay değil ama kardeş şu programın linkini atar mısın? sana kalmış atmazsanda canın sağolsun :/

0|0
    0|0
    • Golden eye ama yapma bazen bilmemek daha iyi

• gidip öpüşmüşmü bu çocukla, yatmış da olabilir belki?

0|0
    0|0
  • Kardeşim kimsenin kaderiyle oynamak istemem ama her şey ortada eğer gerçekten sevseydi böyle bir şeye yeltenmezdi kararı sen kendin ver.Burdaki yorumları önemseme benim ki de dahil, muhakemesini sen yap.

0|1
    0|0
    • Beynim durdu benim kardeşim yüzüne tükürmek istiyorum o bile gelmiyor elimden

Yükleniyor...