Son mesajınız ne olurdu?

3 yıllık ilişkiniz var.Ve onun size yaptığı bir yanlışını yakaladınız bu sizi kahrediyor birkaç gün daha o yanlışın doğruluğunu ve kesinliliğini kontrol ettikten sonra yüzüne vuracaksınız ve ona son kez bir mesaj atacaksınız ona olan sevginiz saf temiz büyük bir aşkla her gün artan sevginizle beraber ona atacağınız son mesaj ne olurdu.

0|0
14|29

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir durum değil ama, çok başka bir durumdan geçenlerde kız arkadaşımla ilişiğimi kestim. Son sözlerim de '' Yapmam dediğin tüm sözlerini yedin sen. Sana yakışmadı. Umarım bu karaktersizliğine değmiştir yaptığın. Ama ne var biliyor musun ? Sana bu dünyada iken hiçbirşey yapmam. Yapmayacağım da. Ama o çok istediğin cennete girebilmek için dilerim Allah benimle helalleşmeni şart koşsun. O gün hesabımızı görürüz seninle '' :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• hiç bir şey demeden mesaj falan bile atmadan telini rehberden silip sanki hiç tanımıyormuşçasına davranırdım. hatasını anladığında da iş işten çoktan geçmiş olurdu. yani uğraşmaya bile değmeyen bir konu üzerinde siz kızlar neden bu kadar ısrarcı olursunuz hiç anlamıyorum..

0|0
    0|0
  • Bazen sessiz kalmak, kırıldığını göstermenin en iyi yoludur. He illa atmam lazım duramam diyorsan link

0|1
    0|0
  • Aeo kib bb :)

1|0
    0|0
  • Bye...

0|0
    0|0
  • Seni çok seviyorum. Hoşçakal.

0|0
    0|0
  • Seni hala seviyorum,ama bilesinki aptal değilim...Güle güle...

0|0
    0|0
    • işte bunun daha açıklamalı ve uzun uzun bir mesajı.

• Gönlüme söz geçiremiyorum ey sevgili...San onca umut bağlamama rağmen beni anlamayı seçmedin... Bundan sonraki hayatında ben yokum bilesin ki bu benden çok sende derin yaralar açacaktır zamanla... Yine de mutlu olmanı dilerim diycem ama sende bilirisn men dakka dukka !

• Naaaptı götllek

0|0
    0|0
  • Senin gibi kıza yanlış yapılırmi ya...boşver hiç. Bişey deme

0|0
    0|0
  • Pek saf ve temiz şeyler besleyeceğimi sanmam. Atacağım son mesaj da ''Vay çakal vay! E hadi yolun açık olsun.'' gibi şeyler olur.

0|0
    0|0
  • Ben mesaj atmam yüzyüze hallederim. Son söyleyeceğim de bu mevzuyu tam manasıyla açarım ve bitiririm. Şayet aşamadığım bir mevzuysa.

0|0
    0|0
  • atı sevdim,tekme attı

gülü sevdim,dikeni battı

seni sevdim,dötün kaltı

yolun açık olsun...

0|0
    0|0
  • başkasıyla yatıyorum şuan senden daha iyi : )

0|0
    0|0

• Hoşçakal...

0|0
    0|0
  • layığını bulursun derdim..

0|0
    0|0
  • yüzüne söyle panpa mesajda etki tepki olmaz..

0|0
    0|0
  • Kendine iyi bak.

0|0
    0|0
  • Fuck off baby ya da fuck yourself derdim:))

0|0
    0|0
  • Son mesajı atacak kadar duygusal olma!

0|0
    0|0
  • yanlış ne?

0|0
    0|0
  • Yine mi sen... !

Lütfen artık ayrıl şu heriften... !

0|0
    0|0
  • experlerinde gözüm kaldı :)

0|0
    0|0
  • Dil Yarası Geçer Ama Kalp Yarası Kalıcı!

0|0
    0|0
  • Bana verdigin zamani sana geri veremem. DILERIM helal edersin. llaha emanet ol, sevmeye doyamadigim

0|0
    0|0
  • ...eyvallah...

0|0
    0|0
  • gelirken ekmek almayı unutma

0|0
    0|0
  • sana yapılan yanlışından emin olduktan sonra o kişiye şans tanımıcaksın..eğer şans tanırsan o kişi ben böyle bir yanlış yaptım ve yanlışımı kabul etti..düşüncesini beynine yazar,ileriki yıllarda hep sana yanlış yapar o yüzden yol ver gitsin..yani ayrıl

0|0
    0|0
  • Sonlar önemli değil. Acılar ve güzellikler koyuyor insana oturup düşününce...

0|0
    0|0
  • neden mesaj atayım ki ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Son mesaj olayı beni çok sıkıyor. Zira asla söyleyeceğimi tam olarak söyleyemedim ve söyleyemeyeceğimi biliyorum. Oyüzden son mesajı atmam; habersizce giderim.

0|1
    0|0
  • Hoşçakal... link

1|0
    0|0
  • merhaba bu soruyu ne zaman sorduğunuzu hatırlıyor musunuz.. benim için çok önemli... mesajla bildirseniz sevinirim.. ilginiz için teşekkür ederim

0|0
    0|0
  • ''Sağ elinle mutluluklar...''

0|0
    0|0
  • çok büyük bir yanlışmıydı ?

0|0
    0|0
  • Sorun neyse bu sorun hakkında bir kaç kelime yazarım hayatında mutluluk dilerim

0|0
    0|0
  • Ben bu acıya daha fazla katlanamam Allah yolunu açık etsin derdim

0|0
    0|0
  • seni çok sevireem amagüvenimi alt üst ediyisen :P :D

off ben nasıl bişey yazdım ya :D

0|0
    0|0
  • bye ... :'(

0|0
    0|0
  • canı cehenneme son mesajı bile atmazdım en iyisi umursamamak

0|0
    0|0
  • siz daha ayrılmadınız mı ya

0|0
    0|0
  • hakkım haram olsun derdim söktür git

0|0
    0|0
  • Seninle üç yıl paylaştık, en azından bir vedayı hak ediyor bu ilişki. Hoşçakal...

0|0
    0|0
  • yanlisi neydi peki aldttmi napti?

1|0
    0|0
Yükleniyor...