Oyunuzu satar mısınız?

önümüzde seçimler var makarna ya da çeyrek altın vs,acaba oyunuzu satarmısısnız yoksa kendi hur ıradenlemi kullanırsınız?neden satarsınız neden satmazsınız ?

1|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• İki paket makarna alacak paramız var neden görüşümü değiştireyim eften püften şey için?! He birde bu sitede çok atıp tutan ama boş oy kullandım diyenler var. Lütfen eleştiri bile yapmasınlar hiç hakları yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ha oyunu satmış ha boş oy kullanmış ikisini de aynı görüyorum.Satmam satanı da anlamıyorum.

1|4
    2|0
  • Bu ülkenin bu partiye oy vermesinin nedenine makarna kömür diyorsanız basiretiniz yok demektir.

Artık takılmayın makarnaya kömüre de "biz nerde hata yaptık?" deyin bir.

0|0
    0|1
    • sen basiretin ne oldugunu biliyormusunkı ,benim için oyunu satan adi bir şerefsizdir cahillerri kandırmak ve salakları kandırmak senin için gurur verici mi?müsümanım diye anasını aglattı ortadogunun ,yani köpekligi kabul etmişsiniz tebrikler

• gorunen koy klavuz istemez bak ne guzel tanımlamıssınız kendinizi baska bir söze gerek yok yarası olan gocunur sukur bende oyle bır sorun yok yalan dolanla da işim yok,herkes fikrini soyledi lastik gibi uzatıp duruyorsun

• ben de fikrimi söyledim canım ama sen hakaret ettin kendine yaraşır şekilde cevabını da aldın hadi bakalım yürü şimdi.

• Kullanmıyorum zaten sorun yok. Oylar benim için önemsiz. Hepsi aynı... Orada paraları yiyen onlar burada kıçını yırtan millet oluyor ne saçma iş.

0|0
    0|0
    • senın gibi düşünenler oylarınızı kullansaydınız dogru insanları secme olanagı dogar kullanılmayan oy hiç sevmediginiz vatan hainlerine gider

• Doğru insan kim allasen? Kullanmıyorum kimse de kullandıramaz oy da kime giderse gitsin.

• Tabiki satmam..

0|1
    0|0
  • Satmam!

0|0
    0|0
  • satarım zaten herhangi bir parti saçmalığıyla bağlantım yok

0|0
    0|2
  • Kimse benim ve ulkemin yonetimini parayla satin alamaz satmam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• oy satma işinin nasıl gerçekleştiğini anlamadım henüz. vatandaş kabul ediyor. sonra oy vermeye gittiğinde oy pusulasının fotoğrafını çekip erzak veren kişiye mi gösteriyor? yoksa erzağı alıp başka partiye de oy atabilir. nereden anlaşılacak ki?

1|1
    0|0
  • Biz makarnaya sattık oyumuzu ailecek trilyonluk mallarımız var ama yine de bir paket makarnaya dayanamıyoruz

0|1
    0|1
  • şimdi makarna kömür diyoruz da. ben o konuda eleştirilere katılmıyorum tarafsız bakmak lazım. bugüne kadar bu ülkenin sosyal devlet olduğu sadece anayasada geçerdi. akp amma taraflı amma iyi amma kötü birşeyler veriyor insanlara bu yönden takdir ediyorum. oy için diyorlar da tüm partiler herşeyi oy için yapıyor zaten. babasının hayrına iş yapan var mı?

1|0
    0|1
  • bir makarnaya ya da çeyrek altına oyumu satarsam eğer oyumu verdiğim parti ülkem için kötü ise o makarna ve çeyrek alıtını ne yapıyım zaten ülke batıcaktır ozaman.

0|0
    0|0
  • Oyunu satmak, ülkeyi satmakla eş değerdir.

Satmam.

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • Alsınlar makarnalarını, afedersin g.tlerine soksunlar. Biz namusumuzla yaşadık.

0|1
    0|0
  • oha lan çyrek altın verirse satarım ama makarnaya olmaz

0|0
    0|2
  • satar gibi yapıp sandıkta koyarım götlerine !

0|0
    0|0
  • Ben tayyip babadan gemicik istiyecem :)))

0|0
    0|0
  • Tek bir şartla, o da imkansız gibi bişey sevdiğim kızla onun da istediğini bilerek evlendirirlerse

0|0
    0|0
  • oyumu satmam.yapılan iftira ya da söylemlere bakmayarak kendi irademle oyumu kullanırım.

0|0
    0|0
  • ötünün kılıyık biz satarık :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...