18 yaşına gelmiş kız arkadaşı hiç olmamış bir erkek hakkında ne düşünürsünüz?

ve üniversite yıllarını da mühendislik fakültelerinde geçirecek bir erkek için ne düşünürsünüz?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• helal olsun ne düşünelim Allah sahibine bağışlasın :)

0|0
    0|0
    • ya niye böyle diyonuz ki çoğu kişi böyle :) insan mükemmeliyetçi olunca sap gibi kalıyor :) taliplerim çok fazlaydı normal birine göre.ama nedense ben onları istemedim.istediklerimi de elde ettikten sonra nedense kaçtım onlardan yani.çok ilginç bir durum :d

• ben bunu kimseye söylemem ki ama utanırım aslında olmuş gibi gösterdim hep :D

• hahahah aynı ben :)

Kızlar Ne Diyor 5

• evleneceği kızı beklemiştir derim amacı eylenmek değildir derim tabi 18 den sonrada bir gelişme olması lazım

0|0
    0|0
    • gelişme? mühendislik fakültesinde nasıl geliştirebilirm :D ayrıca türkiyede 10 kişiden eminim 7 kişi böyle :) o da en az :)

• gelişme derken kız arkadaş edin sonuçta evleneceksin o yüzden evleneceğin kızı seçeceksin bide 10 kişiden 7 sinin öyle olduğunu sanmıyorum şimdi 5. sınıfa giden çocuğun bile sevgilisi var

• Bence bu normal bir şey...

0|0
    0|0
  • umarım hayat o genç için bundan sonra çok güzel olur.

0|0
    0|0
    • kız arkadaş konusu bir defa pek iyi olmayacak çünkü müh. okuyacam :D

• olur olur inşallah değen bir kız çıkar karşına :)

• evlenilecek kocaaaa :D

0|0
    0|0
  • Ayy çok geç kalmış...

0|0
    0|0
    • 11 yaşımda mı başlasaydım :D

Erkekler Ne Diyor 5

• 21 yasimi bitirmeye az kaldi universite okuyorum hala hic kiz arkadasim olmadi yani benden daha iyi durumda oldugunu dusunurum :)

0|0
    0|0
  • kardeşim sanaldan mutlu olabiliyorsan kız işine falan hiç girme.Bir de kezbanlar musallat olmasın sana :D Türlü türlü huyları var. Bir şekilde yine seks yaparsın.

0|0
    0|0
  • sanki 18 de herkez don juan :) hayat bundan sonra evlat

0|0
    0|0
  • en azından şanslısın mühendislik ffakültesindesin illaki kız olur ben liseden üniye kadar sap geldim sap gidiyorum tek kız bile yok o zaman nabacauk cesareti toplıcaz cafe de umut arıcaz :)

0|0
    0|0
    • abi cafede olmuyor ya.konuşma bahanesi falan da bulamıyosun :)

• hiç sorma ya bizim gibilere bir çare bulmak lazım karambole bir şekilde bulsak da rahatlasak :/

• taze liseli bir ergen:D

0|0
    0|0
    • lise biteli çok oldu :D ama sen olabilirsin orası ayrı tabi.

• la bunları yazmaya NASIL üşenmedin sen :D yalnız nasılı niye büyük yazdıysam.

• bende kendime sövdüm :D

Yükleniyor...