Saçmalıklarınız var mı sizinde? ya da saçma sorularınız.. :)

gördüğünüz saçma sorulardan aklınızda kalanlar varsa yazın lütfen bu saatte gülelim biraz :)

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yakınımızdakilere Dost bildiklerimize artık güvenmiyoruz sır anlatmak için kaldı görmediğimize anlatmak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 1|0
    0|0
  • Bir de bugün benim sorduğum soru var... link

0|0
    0|0
  • 98.Sokakta Kalan Bir Arkadaşım Geçen Bir Zombinin Çöplüğünü Karıştırdığını Söyledi Ertesi Sabah Ortadan Kaybolduğu Ortaya Çıktı.

Şimdi Düşünüyorum da;

İnsan nasıl ortaya çıkıp kaybolabiliyor?İyice düşündükten sonra ''Çünkü orda olmadıklarını anladıklarını kimse yerini bilmez'' dedim.

Sonra dedim 'Aynı anda ortaya çıkıp kaybolabildiğimiz mi?Sonra aynı anda ortaya çıkıp kaybolamayız.Çünkü herkes Sihirbaz değil.' dedim

Sonra tekrar düşündüm ve ' Bir yerden diğerine gidip tamamen kaybolabilirsin,yani ortaya çıktığında kaybolmamış da olursun ve kaybolduğunda ortaya da çıkamazsın' dedim.

Ve en sonunda 'Tabi bir zombi değilsen' dedim.

0|0
    0|0
    • iyi misin ? :)

• hep mutlu kal ..

• İhtiya(rladım)cım vardı..Teşekkkür ederim.

• saçma mı değil mi bilmiyorum da komik bir olay, işyerinde bir erkek arkadaşla sigara içmeye gitmek istedim, sigara içmeye çıkıyor muyuz yerine "çıkıyor muyuz" dedim, kalemdeki diğer personellerde dalgaya almışlardı "siz çıkıyor musunuz" diye dalga geçiyorlardı. manyak birşeydi :D

0|0
    0|0
  • Arada saçmaladığım oluyor (:

0|0
    0|0
  • Bir sürü var.. Salaklaşıyorum arada fazla ilgiden bazende çok sıkılıyorum her şeyden keşke zaman donsa yoruldum bu yaşamdan..

0|0
    0|0
  • saçma soruları aklımzda neden tutalım :))

0|0
    0|0
  • cocgun bırı sıkıyle konstgnu soylemstı

0|0
    0|0
  • mallık yapmadan duramam. hayat geçmiyor. o saçma şeyler beni ayakta tutuyor

0|0
    0|0
  • Az sonra ilk saçmalığımı yaparım

0|0
    0|0
  • dinsizin hakkından imansız gelir..burda hangisi bir birinden üstün