Canan Tan'ın kitaplarını nasıl buluyorsunuz?

Canan TAN'ın kitaplarını,üslubunu nasıl buluyorsunuz? Rahat okunabilir olması size basit,çok uğraşılmamış izlenimi mi yaratıyor,yoksa kaliteli bir yapıt olma ihtimalini mi düşündürür? Bir çırpıda okunabiliyor kitapları,Eroinle Dans,En Son Yürekler Ölür,Piraye,Yüreğim Seni Çok Sevdi,İz,Aşkın Sanal Halleri...Okuduğum kitaplarından bazıları ve hiç bir cümlesinde zorlanmadım,takip edemediğim,anlayamadığım için diğer sayfalarını karıştırma gereği duymadım...Fikirleriniz nedir,benim için önemli...Teşekkürler,saygılar...

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Tek kitabını okudum; Yüreğim Seni Çok Sevdi. Anlatılan tarzda bir olayın üstüne okuyunca çok etkilemişti beni.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• zevkle ve sıkılmadan okuyabiliyorum

0|0
    0|0
  • herkesin elinde oldugu icin okuyasım gelmiyo belki daha sonra okurum

0|0
    0|0
  • canan tanın kitabını kitapçıya gidip biraz arayınca buluyorum.

0|0
    0|0
    • az sattığı için fazlaca bulabildiğini mi,yoksa çok talep olduğundan baskılarının çoğaldığını mı anlamalıyım :)

• nasıl anlarsan anla işte

özgür bıraktım

• bence çok iyi bir yazar rastladıkça bakarım kitaplarına

0|0
    0|0
    • Samimi bir yazar,kitaplarında da hissettiriyor bunu...Teşekkürler

• Ben bir kitabını okudum ilginç ama yeterli gelmedi.

0|0
    0|0
    • Evet bencede eksik yanları vardı,ben de tam olarak anlamlandıramadım,istediğim,beklediğimi...Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevdiğim bir yazar değildir.

0|0
    0|0
  • yüregim seni çok sevdiyi okudum güzeldi aam eksik hep aynı kitapları aşk üzerine ilgimi çekmiyor elif şafak iskender öneririm

0|0
    0|0
    • Elif Şafak'ın Aşk kitabını okudum,gerçekten her kelimesini aklımda tutarak,anlamaya çalışarak okudum...Kaliteli bir eserdi...Teşekkür ederim

• rica ederim:)

• Canan Tan'la ilgili bir şey değil ama ben zaten aşk temalı kitapları okumuyorum.

0|0
    0|0
    • Aaa neden ya,vıcık vıcık mı geliyor,çok samimiymiş gibi,çok mu duygusal yoksa :)

• Herkesin yaşadığı aşk başkayken bir tanım yapılması beni sinir ettiği içindir belki de.

• bütün kitaplarını okudum harika ötesi hele o piraye nedir ya şiddetle tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...