Spor yapan erkeklerdeki damarları sever misiniz?

Kizlar size soruyorum spor yapan erkeklerde bilekde ve kolda cikan damarlari begeniyormusunuz size cekici geliyor mu ? yoksa igrenc mi buluyosunuz ? ... Fikirlerinizi alalim ;)

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• bende damar sarki zann ettim ya :D kas olsa neysede damar neydi simdi ya? kasaptan et aliyoruz sanki,damarlimi damarsizmi :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence çok çekici

0|3
    0|0
  • damar seviyosak damar mı cıkarıcaksın ya da cevmiyosak görüntüden mi kaldırcaksın saçmalama ya

0|0
    0|0
    • Damar cikarmicam sadece arkadaslarla aramizda konusu gecti merak ettik bir soralim dedik :) soru damı sormuyak gardaşş ? :D

• Çekici de gelmiyor iğrençte..normal

0|0
    0|0
  • iğğğğğğğ çok kötü

0|0
    0|0
  • Ya benim manyak erkek arkadaşlarım damar çıkartacağız derken kollarını morartmışlardı 17 18 yaşlarında. Bir erkeğin damarındansa kafasının içinde çalışır durumda olan bir beyne ihtiyacı var zamanla kızlar da bunu anlamaya başlıyor kasmayın.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• bak kardeşimm bu embesiller anlamazlar sen damar değincee farklı şeyler gelir aklınaa genelde damarın o derece çıkma biçimi yoğun kas kütlesi ve definasyon durumunda olur vede bütün hatunlar etkilenir bunlar cam görüntüleriyle kanıtlanmış hatunla tanışıyor adam hatunlar direkt gözler adamın kollarda adamda fıtness çı bir adamm...

0|0
    0|0
  • bayılıyorlar

0|0
    0|0
  • en iyi damar budur :) link

0|1
    0|0
  • o damar dediğin herkezde çıkmazki kasların çok yüksek olması lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...