En sevdiğin sen, hangisi?

En çok ne yaparken kendini daha farklı hissediyorsun. Mesela ben Fenerbahçe forması giydiğimde kendime daha bi' güven duyuyorum. Benim en sevdiğim halim Fenerbahçe formasının üzerimde olduğu halim.

Güncellemeler:
Giyimle alakalı olmayabilir arkadaşlar. Mesela kızlar alışveriş yaparken kendilerini en iyi hissettikleri an olabilir.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğim müzikleri dinlerken

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Amerikan futbolu ceketleri var ya hani,ondan alınca hissederim belki.

0|1
    0|0
    • hee ben bizim okulun takımındaydım ilk yıl. sonra çıktım. 4 yıldır giyiyorum

• ahah soran arkadaştan özür dileriz ama muhabbet aktı yapıcak bir şey yok :) antalyaya gelen ruslar genelde alt kesim. cahil ve fakir insanlar çoğunlukta. birde asıl ruslarla karıştırılıyor. Gerçekten pamuk gibi tenleri var. Son bir şey daha ordada türk erkeklerine bizim rus kızlarına baktığımız gözle bakılıyor

• annem ben küçükken vefat etti babamıda bilmiyorum.o yüzden sorun değil :) kısmet yaa. kızlarına biraz ilgi gösterince bırakmıyorlar:) ama illa rus gelin alıcam diye bir şey düşünmedim. 5 yıl sonra türkiyeye dönücem. belli olmaz. :)

• topuk giydigimde ,yilda ayda 1giydigim icin ola bilir )))

0|1
    0|0
  • Güneşlenirken kendimi Kleopatra gibi hissediyorum. :p

0|1
    0|0
  • En sevdiğim ben, pijama giymiş ben.

1|1
    0|0
  • rahat birseyler giydiyimde evde oluyo genellikle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aynen kardeş gs formasını giyince yenilmez hissediyorum sanki arkamda milyonlar var

0|1
    0|1
    • hangi okul? gazi warriors mı?

• Evet bunu duymuştum,şehir efsanesi olmaması ne güzel :) Rus gelin getirsen annen kızar mı? Kızmasın bence,çünkü yapan var ve gerçekten hiç bizim insanımız gibi sorun çıkaran tip olmayanları varmış.Has gelin materyalı oluşturanları varmış,yakın çevreden duydum:) Neyse öyle işte:=9

• Başın sağolsun canım :(( uuu daha varmış senin ya... nasip kısmet,hele bir gün gelsin de o vakit:)

• Takım elbise giydiğim zaman :)

1|0
    0|0
  • ben en çok insanlara faydalı olduğumda kendimi mutlu hissediyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...