Kuş besleyen var mı ?

Muhabbet kuşum var.Tatile gideceğim için arabayla yanımda götürmek istiyorum.Hava değişi mi gibi sebeplerden sorun yaşar mı ? Evde yalnızlıktan ölmesini istemiyorum...

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• yaninda götür birsey olmaz. biraz stress oluyor yolculukta ama evde tek basina birakmak daha kötü etkiluyor. ilgiyi falan seviyorsa ilgisizlikten bunalima giret. ben trenle bile götürdüm kac saatlik yolu birsey olmadi ama 3 gün evde yalniz biraktim diye asabilesip yabanilesmisti.

0|0
    0|1
    • Yanımda götürmeye karar verdim gibi :)

• Aynen öyle.Teşekkür ederim ya içimi rahatlattın =)

Kızlar Ne Diyor 5

• Evde de kalabilir. Arabada biraz korkuyolar.

0|0
    0|0
    • Anladım doğru evde de en ufak sesten tedirgin oluyor

• Aa ciddi misin yok artik :D gotur bari yanina :)

• Evet ben götüreyim en iyisi en azından yanımda olur ne olursa

• Yeterli yemi bırak yalnızlıktan ölmez merak etme ama hava değişimi iti gelmeyenilir

0|0
    0|0
    • İlgiyi seviyor yanlız kalınca kendine zarar veriyorlar vs dediler ondan tedirgin oldum teşekkürler

• Ben 2 günlük izmire gittiğimde kuşu götürmüştüm, bide 2 gün için :)) çok çabuk yemlerini ve suyunu bitiriyolar. Yalnız bırakınca küser haberin olsun, yalnızlıktan öyle de bilir...

0|0
    0|0
  • Gittiğin yerde biraz korursun bişey olmaz.evde bırakma olur yazık

0|0
    0|0
  • Bende tatile goturuyorum, arabada klima varsa klimayı surekli acmayın, cereyanda kalmasıni gece yolculugu yapacaksanız eger üsürse bir battaniye ile kapatırsın üstünü. Gündüz yolculuguna arabada tek basına bırakmayın arabalar cok sıcak oluyor bu onu rahatsız eder.

Sen vitamini al, gidince vitamin verirsin. Benim kusuma birsey olmuypr her yaz gidip geliyor.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kapalı alanda güneşte fazla bırakma yine ölebilir..Yalnızlıktan ölmez bence bende besliyordum..Tabi ne kadar yalnız kalacağıda önemli

0|0
    0|0
    • Biraz ilgiyi seven bir hayvan uzun süredir eğitiyorum ondan bende tedirgin oldum.Teşekkürler :)

Yükleniyor...