Kolay kilo verebilmek iciiiin

Merhaba arkadaslar kolay kilo vermenin sırlarını arıyorum. Hani bazı insanlar hic bisey yemez ama yine de kiloludur. Bende o tiplerdenim. Neredeyse 10 yıla yakın astım illacları kullandım kortizon icerikli ve bu illacların kortizonu ne zaman gecer? Yemiyorum ama kilo veremiyorum. Kolay kilo verebilmek ve metabolizmayı calıstırmak icin ne yapılmalı sizce?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 120 kiloydum 3-4 ay sadece salata yedim, ancak içine ton balığı atıyordum genellikle. çayı ve kahveyide şekersiz içiyorum, şekeri ciddi şekilde azaltmıştım. Sadece haftada bir gün kendime kıyak yapıp kırmızı et yiyordum. Ramazan başlayana kadar bu diyet devam etti ve 20 kilo verdim 100 kiloya düştüm. Allahtan boy 1.90'da çok sıkıntı olmuyor :D. Şimdi bayramdan sonra tekrar başlayacağım aynı diyete benim çok işime yaradı. Denemeni tavsiye ederim. Salata kesmezse bir salata daha yapı ye eline mi yapışır :D. Zamanla miden küçülüyor zaten. Ayrıca gün içinde çok aşırı şeker ihtiyacı hissedersen, meyve ye armut falan, bir kaşık bal. Ancak bunu uygularsan ton balığını ihmal etme ve dediğim gibi haftada bir bence kırmızı et ye. Proteinde lazım sonra kötü olur. Ayrıca yarım yağlı sütte içmeni tavsiye ederiö protein için ben yaptım bir zararını görmedim. Bunu bir dene istersen sonuç almazsan vazgeçersin.

0|0
    0|0
    • 66 kiloyum boyum 1.58 toplu duruyorum o yüzden rahatsız oluyorum bir 10 kilo versem iyi

• Bu programı bir dene ama sağlığın açısından dediğim noktalarada dikkat et :). Ayrıca benim babamda bu şekilde sigarayı bıraktıktan sonra 25 kilo verdi adam 3 senedir tığ gibi maşaallah. :). Bende bayram bitişi tekrar başlayacağım bir 10-15 kilo daha kestirdim gözüme :D

• Hamburger oalyını bilemeyeceğim kendim yemediğim için birşey diyemem :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Canan Karatay'ın kitabını al oku... gerçekten işe yarıyor... yengem altı ayda 30 kilo verdi ve şu an kilosunu koruyor...

0|0
    0|0
  • ben kilo almaya çalışıyom sen vermeye .s

0|0
    0|0
  • Kilo lolay asla verlmez bunu bil, ve kilo vermen için hayatını deiştir mesela sabah kahvemi içiyon içme, öglen börekmi yiyon başka bişey ver ve yürüyüş yap vucudun yaglarını yaksın bukadar be sofradan doymadan kalk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...