Basına gelen ya da goren var mı?

Okul zamanlarında ya da arkadas cevrelerınde kucukken yırtık ayakkabınızı saklamak ıcın sekılden sekıle gırdınız mı corabınız yırtık dıye arkadasınızın ısrarına ragmen eve gırmedıgınız oldumu ya da hep aynı kıyafetlerı gıydıgınızde ınsanların uzaylıymıssınız gıbı bakmalarına maruz kaldınızmı? Ilkokuldayken ayakkabım yırtıktı herkes acıyarak bakıyordu hıc unutmam sızınde var mıboyle anılarınız?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• hangimizin olmadıki çok güzel zamanlardı yav keşke yine çocuk olsamda varsın çorabım ya da ayakkabım hiç olmasın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bu özguvensızlıktır herseyı ıstedıgın gıbı yapacaksın eger mılletın dedıklerını takıyorsan hıc bır zaman yol alamazsınşu ano var onu gıyıyorsun yapacak bırsey yok ! herkesdee aynı beyın aynı beden var bak sölede bı söz var nice insanlar gördüm kıyafeti yok nice kıyafetler gördüm insan yok

onun ıcın ınsanlara böle bı sözle kapak yapabılırsın

1|0
    0|0
  • Coraplarda olmustu bı kere :D bir de kucukken pazarda su satardık . O zaman karsımdakı adam soguk degılse kafandan asagı dokerım demıstı ve yaptı da :D bir de o zaman olmustu sanırım :d

1|0
    0|0
  • yo kalmadım ama şunu diyeyim eskiden çok yokluk gördük gördüm ailem olarak ama hırslandık pes etmedik ve bu gün bir kağıt fabrikasına ortak olduk solo peçete fabrikasına lpkantalar sahip olduk şükür ama yoksulları hiç bir zaman küçümsemedim ve hala zengenler gib değilde fakirler gibi yaşarım ailem bana ne forso öğretti neden artit gibi olmamı şükürler olsun utanacak bir yüzüm yok

0|0
    0|0
  • Evet aslinda parasizliktan degil ama ben cok mac yapardim ve haftada bir gun ayakkabim parcalanirdi kucukken=) babamin isi nedeniyle de kucucuk bir ilcedeydik ayakkabi satan bir yer yok yani. Sehre gidene kadar onu giymek zorunda kalirdim. Utanirdim skilirdim okula giderken falan.

0|0
    0|0
  • Top oynarken pantolon çırt ayşe zeyzesi olmuştu.gün boyunca sıradan kalkmamıştım...

2|0
    0|0
  • Ayakkabım yırtık'dı çocuklar derdi neden yırtık la diye ? 'bende daha yeni yırtıldı derdim konu kapanırdı sonraki günler yine aynı şey en sonunda almıştım çalışıp .

1|0
    0|0
  • Bizde şey vardı. Armalı kıravat olayı vardı. Müdürde zorla aldırırdı bize. Biz de 2 kardeş aynı okulda olduğumuzdan almamak için şöyle bişey yaptık. Bİr tane aldık. Sabah abim kullanırdı öğleden sonra da ben. Kıravat ne dir ki demeyin. O zaman çok pahalıydı. Şimdinin 80-100 TL gibi bir fiyata satıyordu müdür.

0|0
    0|0
  • benimde iyi birkaç eşyam vardı diye dışlanmışlığım olmuştur...halbuki memur çocuğuyum! :S birkaç fazladan renkli kalem ve çantanın beni düşürdüğü hal! :D

0|0
    0|0
  • parasızlığı en iyi ben bilirim halada bilmeye devam ediyorum

0|0
    0|0
    • Allah yardımcın olsun kardes rabbım rızkınızı acsın ınsallah

• ya işte bilen anlıyo dertten, allah razı olsun

• Olabilir dünyaya gelirken ebeveynlerimizi seçemiyoruz neticede, birileri zengin ailenin çocuğu oluyor haliyle birileri de fakir, bu yadırganacak bir durum değil, yadırgayanda zaten aile terbiyesinden yoksun akıl fakiridir bence, eskiden alım gücü daha düşüktü, imkanlar bu kadar geniş değildi maalesef, şimdi ki çocuklar en yakın olarak vereyim 80 ve 70 jenerasyonuna göre daha şanslı...

0|0
    0|0
  • Ben hep aynı pantolonu giyerdim pazar akşamı annem yıkardı sabah giyerdim, Lastik ayakkabım vardı resmen araba lastiği gibi onunla giderdim okula arkadaşım eve çağırırdı gidemezdim çünkü o yaşda ayaklarım kokardı çorapları saymıyorum :(( Bu günlerimize şükür

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• boşversene dostum onların hepsi ucube

1|0
    0|0
  • aynı kıyafet için oldu halada oluyo millet gibi 500 tane eşyam yok olamazda gereksiz israf yahuu

0|0
    0|0
  • Evet oldu okul çorabım yırtıldıgında denk geliyordu hep

0|0
    0|0
  • ben de maddi zorluklarla büyüdüm inan evde hiç bir şey olmadıgı için boş ekmek suyla gecirdigimiz günler de oldu hala gözlerim dolar işe girince ilk işim çocuklara faydalı olmak adına bir şeyler yapmak olacak

1|0
    0|0
Yükleniyor...