Şüphe bırakan elde etme şekli

eski sevgilime 3 yıl sonra yenıden bı şans vermeyı denedım ilk buluşmamızda yemek yedık sonra vedalaşırken bı anda dudagımdan opmek ıstedı.sakın bunu yapma ben sana gelene kadar bu konuda bana gelme dedim tm ozur dılerım nasıl ıstersen dedi.bı kaç gun sonra bışe oldu tartıştık bu konuyu gundeme getırdım bana kotu bı nıyetım yoktu sadece senınle yenıden olabılmek için hısstmem lazım o sıcaklıqı dedi.o gunu bıtırdm ıstemıoyrum benı bıda arama dedim dıretmedı hıç.sonra bayram gunu msaj attı tersledım o konuyu açtım ciddi duşunseydın kaybetme korkun olurdu oyle bı girişimde bulunmazdın dedm oda nıyetım o olsaydı bıttı dediğin gun bir suru laf yapar alana kadar peşini bırakmaz her turlu kandırırdım snei dedi.sizce soyledıklerı ne kadar mantıklı .?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• sana birşey soracam.samimi olarak.onu gerçekten istiyor musun istemiyor musun?cinsel olarak.yoksa naz mı yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • yani seni o sırada öpmesini istiyor muydun aslında?istersen gizlye al öyle cevap ver. ya da arkadaş olarak ekle özelde cevapla sonra sil.

• sevgı olmadıqı içn ıstemıorm..

• bir ay önceki yapılmış bir sohbetin cevabını şimdi mi yapıştırdın?bence o zamanki cevabın istiyorumdu...

Erkekler Ne Diyor 4

• geri döneceksin o cocuga bunu biliyor. sinirlenınce yaklasmıyor yanına işte

0|0
    0|0
  • 2. ayrılık sebebiniz nedir ?

0|0
    0|0
  • 3 sene ha? vay bee... 3. sınıfa geçtin ve ona şans verdin ilgiinç...

0|0
    0|0
  • Ne alana kadar?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...