Akıntının açık sarı gelmesi ve kaşıntı olması hangi rahatsızlığın belirtisi olabilir?

iki sorum var.akıntım açık sarı geliyo ve çok kaşıntı oluyo. bu yüzden doktora gitmeyi düşünüyorum ama aklıma bir şey takıldı.muayene için ön tarafa bir alet sokup içine bakıyolarmış.ama benim yaşım daha küçük ve bakireyim..acaba bende bu aletle mi muayene edilirim yoksa idrar tahlili mi ister sadece.herhalde alet ile muayene etmez idrar tahlili yapar di mi? akıntının açık sarı gelmesi ve kaşıntı olması hangi rahatsızlığın belirtisi olabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kültür alınır senden vajinal muayene yapılmaz.Kaşıntı varsa mantar olabilir.Ultrasonla da bakılır sanırım.

• kültür nasıl alınır?
      ve ultrasonla nasıl bakılıyo?
      bu konuda biraz bilgi verir misiniz?evet bende mantardan şüphe ediyorum ama mantar olunca peynir kesiği gibi oluyomuş akıntı bende öyle değil

• Öncekileri Göster
    • Mesajla konuşsak olabilir mi?

• olur ekliyorum ben sizi.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sendeki mantar ayrıca bakire olduğun için o tarz muayene olmaya bilir bir iki krem verir

• spekulum ile bakılacağını düşünmüyorum. önce test yapılabilir.

• spekulum nedir? test derken idrar tahlilini mi kastediyosun?

• Bunu buraya yazarak midemi kaldirdin. Doktora git.

• ne var bunda insanlık hali. sende de kıl dönmesi olur umarım o zaman görürsün gününü

• Öncekileri Göster
    • offf gidicem doktora zaten ama biraz çekiniyorum o aletle muayene etmiceklerinden emin olana kadar gidemem bu yüzden buraya sordum..

• Aletten falan anlamam ama ya ilac yazar ya da her genc kizin basina gelir gibisinden birsey yok der.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...