Eleştirilere açıkmısınız ? Biri sizi eleştirse ne düşünürsünüz?

Beni yönlendiriyor hata yapmamı engelliyor mu dersiniz yoksa sinir olur ona ne kim oluyor da karışıyor mu ?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Eleştirilere açık olmalı insan... övgüyü isteyen yergiyi de istemeli...Aksi bencillik,ukalalık olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Eleştirileri yapanın kişiliği varsa dikkate alırım.

Cahil, bilgisiz, kültürsüz birisi ile duymam.

Birisini eleştirmek için yeterli olmak kaydı gerekir benim düşüncemde.

Herkes herkesi eleştiremez.

1|0
    0|0
  • Ben kendimi çok sık eleştiririm ama bunu bir başkası yapacaksa, o kişinin kendisini ne kadar yetiştirdiğine bakarım.

1|0
    0|0
    • çok haklısın insanlar başkalarını eleştirmeden önce kendi kusurlarını görmeliler

• Sonuna kadar açığım yerden yere vurabilirsiniz beni

Neyin doğru neyin artniyetli olduğunu az çok anlarım kendimi az çok bilirim

1|0
    0|0
  • Eleştirmek için eleştirenin alnını karışlarım. Adam olsun mantıklı ve objektif bir şekilde eleştirsin.

1|0
    0|0
  • her zaman eleştirilere açığım .kendimi iyi hissetmeme ve hatalarımı görmeme sebep olur .düşünürüm ve doğruyu yapmaya çalışırım .

1|0
    0|0
  • insan hatalrını yanlıslarını bilemsi icin elestiriye acık olması lazım yoksa nerde dogru yaptıgını nerde yanlıs yaptıgını anlayamaz ben her zaman acıgım tabi dozunu kacırmamak sartıyla elestirmekte elestirilmekte güzel biseydir

1|0
    0|0
    • En azından bir hatan varsa düzeltirsin

• aynen öyle ben herzaman elestirilmeye acıgımdır insan farkında olmadıgı bir cok seyin farkına varıp hatalarını düzeltebilr

• Eleştirdiğinde bakarım haklılık payı var mı? Tarafsız bakarım karşı taraf açısından eleştirildiğim kendi hatalarıma. Eğer haklılık payı azda olsa varsa tabi ki susarım ders çıkarırım ama yoksa yandı o eleştiriyi yapan kişi terketsin bu diyarı :))

0|0
    0|0
  • Eleştiren kişiye bağlı ve o kişiyle olan ilişkime.

1|0
    0|0
  • Sık sık özeleştiri yaparım. Böylece hatalı davranışlarımı tekrarlama ihtimalim azalır. Başkalarının eleştirilerine de açığım ama mantık çerçevesinde olduğu sürece.

1|0
    0|0
  • Eleştiren kişiye bağlı bu dediğin mesela Mevlananın da dediği gibi '' Lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adamı mı diye''

1|0
    0|0
  • Beni eleştiren insanlar her daim benim başımın tacıdır...

1|0
    0|0
  • eleştirilere şahsen açığım ve memnun da olurum ama tabiki saygı ve seviyeyi düşürmeden

1|0
    0|0
  • Eleştirdiği şeye bağlı.Ama normalde kimsenin beni yönetmesin izin vermem.

0|0
    0|0
  • İyi ya da kötü her türlü eleştiriye her zaman açığım. Kötü eleştiri hakaret boyutuna gelmesin yeterli...

0|0
    0|0
  • Biraz sinirleniyorum ama geçiyor hemen.

0|0
    0|0
  • Bildikleri adımdan ibaret hikayemden değil dinliyormuş gibi yaparım :):

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Eleştiriyi yapan kişi, yapabilecek kabiliyette mi, seviyede mi diye bakarım.

0|0
    0|0
  • hayır maalesef açık değilim çok rahatsız olurum.o sırada hemen artniyet ararım.

0|0
    0|0
  • :D uyuz oluyorum illa kavga ediyorum

0|0
    0|0
  • Hitabetinin nasil olduguna bagli

0|0
    0|0
  • hassas olduğum bir konuysa sinirleniyorm Valla:D

0|0
    0|0
  • yapıcı eleştirilere açığım her zaman

0|0
    0|0
  • genelde açık değiller. kezban ve kamil dolu ortalık. toz kondurmuyorlar kendılerıne safolar.

0|0
    0|0
  • Seviyeli olduğu sürece açığım

0|0
    0|0
  • Tatlı dille yapılan eleştiri tercihim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...