En Sağır Edici Ses Acı Çeken Bir Kadının Suskunluğudur...

yaşanılan ayrılıktn sonra ve terk edilen kadınsa

En Sağır Edici Ses Acı Çeken Bir Kadının Suskunluğudur...

sizcede böylemi ?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hiç susan kadın görmedim bu yazıları okuyup kendinizi bu moda sokmaya çalışmayın eğer öyle durum yaşarsanız .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kesinlikle. İçinde biriktirdiği suskunluk onu terk edinceye dek çevresini perledeleyen her adam için bir yıkımdır.

1|0
    0|0
  • evet çünkü içinden istedigini söylüyor :) ve sen ne söyledıgını bılemıyorsun ve buda cok acı :D

0|0
    0|0
  • Tam konuşmanın sohbetin ortasında, önemli ve güzel bir hoş anın geçtiği anda yan tarafta mekanik bakım atölyesinde birinin metal profili kesme anı kadar şimdiye kadar hiçbir ses beni sağır etmedi. Ha bir de uçağın üstümden geçerkenki çıkardığı o iğrenç ses. Bence böyle :)

0|0
    0|0
  • Değil. Terk edip, geri gelen, geldikten sonra susan kadının yarattığı sessizlik en sağır edicidir. Shit!

0|0
    0|0
  • sen hiç bu beyaz köpüklerle oynayan çocuklar gördün mü ? -_- yemeği şapırdata şapırdata yiyen insan ? -_- yine yemek yerken çatalı resmen dişine vuran adam ? -_- bunları bir dene sonra hala aynı düşünüyor musun bakalım :P

0|0
    0|0
  • İşte en acı ses burda :( link

0|0
    0|0
  • Evet ayrılıklarda en cok kadın yıpranır.

0|0
    0|0
  • kadın sussun yeterki

gerisi mesele değil

erkeğin en büyük derdi kadını susturabilmektir zaten

0|0
    0|0
  • Kadınların susarak beni dinlemesinden çok korkarım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Fazla dramatize etmemiş misin?

Kadının tek acısı terk edilmişliğin verdiği acı olsun.

Başka dertlerimiz yok sanki.

En sağır edici sesmişmiş..

0|0
    1|0
  • sonra çıkartır o kadın acıyı

0|0
    0|0
  • bende susarım beni terk etmişse hiç bişey söylemem tabi sağır ediyomu karşı tarafı bilemem

0|0
    0|0
  • bencede öyle

0|0
    0|0
  • susmak en guzeli ama surekli dusunur...aslinda sessz bir haykiris yasar...onu goremez her insan...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyledir kadınların acıyı çekerken içine atarlar ama bağırırlarsada kimse susturamaz

0|0
    0|0
  • İntikam soğuk yenirmiş, öyle deyolla.

0|0
    0|0
  • İçimizdeki acı çeken kadın

0|0
    0|0
  • Kadınlar susmaz, genelde zırlarlar ayrıldıklarında.

0|0
    0|0
Yükleniyor...