RedHack hakkındaki düşünceleriniz...

Benim düşüncelerim hiç iyi değil...

Bir gün bile PKK hakkında söylemde bulunmadılar... Sanki, bu ülkede tek çektiğimiz AKP imiş gibi (durun vurmayın, en azılı AKP muhaliflerindenim)...

Bu filmi 2002'de başlamış hali ile görmüştük/görüyoruz... "Halkın yanındayız" diyen yeni gelmiş bir iktidarın, bugün neler yaptığını...

Yaptıklarını bir başka -vatansever olduğuna daha çok güvenebileceğim bir grup- yapsa gıpta ile takdir ederdim, ama sonunda olayı nereye getireceklerini az buçuk tahmin ettiğim bir grubun yaptıklarının samimiyetine inanasım gelmiyor...

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• red hack grubu tamamen lamerlerden oluşan bir gruptur hack ettik dedikleri sitelere sadece ddos saldırısı yapan bitane ips ids yi bile atlatamayan lamer grubudur. en son su sistemlerini hackledik faturalarınızı ödeyin dedikleri sistemin bile veritabanına erişememiş gösteriş için iş yapan pkk grubudur. ha keza ayyıldız timde sürekli hackleniyo ama onu takip edenlere sitemiz yoğunluktan dolayı erişime kapalıdır diye kandırıyo ayyıldız timde iş bankasını ddos saldırısı ile servis dışı bırakmıştır hacklememiştir hackleyemezde zaten.. ayyıldız en son turkguvenligi.org tarafından hacklendi işte zone kayıtları ..

link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Seviyorum RedHack'i, ayrıyetten PKK hakkında da söylenimleri var. Belki sık takip etmiyorsundur.

3|1
    0|4
    • pkk hakkındaki söylemleri ve faliyetlerini gösterir misin?

• Twitterdan takip et, görürsün. Eksici tayfalar.

• olmayan bişeyi nasıl göstereyim.mesela pkk sitelerinin kaç tanesine saldırı düzenlemiş.ben yok diyorum varsa göster.

• Bu top -kek'ler yem olur

0|2
    3|1
  • ali sunal aklima geliyor.

0|0
    0|0
  • düşüncelerim iyi .

0|1
    0|5
  • Abi nedir bu Redhack hayranlığı.

Madem çok vatansavunur kişiliğiniz var Ayyıldız Tim i destekleyin.

0|0
    0|1
  • Seviyorum RedHack'i.

0|0
    0|2
  • çok iyi şeyler .

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• babam geldi odaya dün . canı sıkıldı herhalde.

-baba redhack konuşmuş bugün yine?

+hea bıdık bıdık konuşuyodu yine.

-e nasıl, ne dedi?

+valla bilmiyorum, ben bir si*im anlamıyorum o herifin konuşmasından. :A

kalın enseli siyasetçilerin ve hatta tsk nın bile götbaş oynatıp yuvarlak söylemlerde bulunduğu bu dönemde herşeyi olduğu gibi görüp anlatandır candır aslandır altı okkadır...

0|0
    0|1
  • Hiç sevmem

0|2
    0|1
  • redhack'i sadece korsan takımı olarak görmüyorum. halk tv'ye iki kez çıktılar ve ikisinde de harika konuştular. feysten ve twitter'dan paylaşımlarını takip ediyorum. teorileri son derece sağlam. okumuş etmiş kişiler oldukları belli.

2|0
    0|2
  • severim kerataları. pkk (kürdistan işçi partisi) hakkında söylemde bulunmamaları yeterince kafalarının çalıştığını gösteriyor

3|0
    1|6
  • hani biz izin verdiğimiz kadar karsımızdaki bize yalan söyler ya

işte

devletin öylesine ileri hackerleri varki

devlet izin verdiği kadar hackler sadece onlar:)

0|0
    0|0
  • * Redhacki * koduğumun o* çocukları bugün Lice'de katliam var diyordu.analarının amından kan getireyim kızıl daşşaklar.

0|1
    0|0
  • devlet kurumlarındaki chp lilerden, devlet kurumlarının internet sitesi bilgilerini alıp, devlet kurumunun sitesini hackledik diyen bir avuc sahtekar.

0|0
    0|0
  • ben onların paralı asker olduğuna inanıyorum

0|1
    2|2
    • karşıt görüşteki gazeteciler, siyasetçiler ve aklına gelebilecek bilumum meslek erbabı da dolaylı olarak burjuvazinin paralı askeri değil mi?

• biri vatanını sever biri vatanını satar.

Yükleniyor...