FBye Arsenal çıkmış ne düşünüyorsunuz?

Galatasaraylılar Arsenal gibi bir köy takımını yendikleri için çok sevinmişlerdi. Bak şu Allahın işine ki bu ezik takım şimdi de FB nin karşısına çıktı. Dün Salzburg Arsenalden iyi bir takım onu yenen Arsenal'i rahat yener dediğimde çok fazla höyküren olmuştu. Şimdi görürsünüz FB 2 maçta da bu ezik takımı rahat yener ve tur geçer.

İtirazı olan ya şimdi konuşsun ya da ebediyyen sussun... Evet fikirler?

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• bkoyu beşiktaşlı olmama ramen fenerin arsenalı geçeceğini düşünüyorum çünkü çok iyi transferler yaptı gönlümde fenerden yana fenerliler bu vatan hainleri cinconları hiç takmasın boşverin onların boşu boşuna konuşuyor ezikler zaten fenerbahçe ya da beşiktaş hangi takımla oynasa maçtan önce sizi yenecez size fark atacak diyenler maçta sonra elediğimizde köy takımı iyi değildi der bu cinconlar işte siz busunuz bu kendinizi gereksiz yorumlarınızla tatmin ediyorsunuz ne diyelim allah bu cinconlara akıl gurur biraz da yüz versin ha bide insanlık

1|1
    0|1
    • adamsın kardeşim teşekkürler. hayır bak ciddi bir takım olsa diyelim united ya da chelsea ne bileyim city filan olsa tamam ben de korkarım. ama arsenal'in fulham dan ya da west ham dan ne farkı var söylesin biri. artık sıradan bir takım arsenal adı var tadı yok

• bişey değil zaten fenerbahçe ile beşiktaş her zaman dosttur bizim tek düşmanımız cincondur onlarla anlaşmamız imkansız o kadar çok egoya ve havaya sahipler gibi sanarsın onlar 10 şampiyonlar ligi kupasını aldılar kendilerince tatmin olmaya çalışıyorlar ben artık bu cinconları takmıyorum yorumları o kadar gereksiz ki onların varlığını bile unuttum onların benim gözümde değerleri yok evet feneri desteklicem onlar fransız kanı taşıdıklarından türk takımlarını desteklemediklerini düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• Ezik,köy takımı asasaasd

Saçmalama İngilterenin köklü kulüplerinden biri Arsenal ayrıca maçları bizi de zorlamıştı

Bu işte adını duyurmuş insanlar bile %51 FBye %49da Arsenale verdi ;)

0|2
    0|1
    • köklü mü hay onun köküne kibrit suyu :D haha kökle olsaydı bu işler ingilterenin en köklü kulübü nottingham forest 2.ligde şu an. türkiyenin 4.köklü kulübü olan ankaragücü şu an 3.lige düştü. ne kökü. unutma futbolda dün yoktur bugün vardır. arsenal de evet ezik bir takımdır.

• iyi bari ezikmişlerde yenmişiz,sizde yenin..

• hiç şüphen olmasın ama biz rezil ederek yencez :D

• süper kupa maçında galatasarayı yenelim onları çatlatalım ben başka birşey istemiyorum görsünler kim ezikmiş :)

0|2
    0|2
    • ya o zaten cepte. ben gs maçları için düşünmüyorum bile. ama elazığspor desen biraz düşünürüm. ama konu gs olunca nasılsa yener fb :D

• Kesin alıyoruz ya.Ben maçlarını izledim arsenalin.Onun tkaımına bir sürü gol atmış oyuncularımız var :D bence alıyoruz :D

0|0
    0|0
    • en son 11 yıl önce lig şampiyonu olmuşlar. şimdi ise ilk 10 için mücadele ediyolar. kesin alırız inşallah rahat içim.

• Hayır ben gslileri görücem şimdi :D onlar yendi ya :D işte büyük takım yendik falan şimd ibiz yenince diceklerki ne var 11 yıl önce lig şampiyonu olmuşlar ezik takım :ı

• hahaha çok haklısın ama biz arsenali yenince övünmicez. ne gerek var bunlar ufak iş fb için :D

• Benden 5 yıldız.

0|2
    0|4

Erkekler Ne Diyor 23

• Fenerbahçe Turu geçecektir..

Olurda geçemezse Galatasaray'lıların " biz galatasaray'ı yenip, kupa aldık siz daha Arsenal'i elemeyemediniz" diye söyleneceklerini az çok tahmin edebiliyoum.. Ama bilmiyorlar ki o sadece bi' hazırlık karşılaşmasıydı bu ise CL..

Neyse Sonuç olarak Arsenal'i her türlü eleyeceğiz !

0|1
    0|1
  • gavatasaray arsenali hazırlık maçında en iyi oyucularıyla yendi, arsenel o maça yedek ve genç oyuncularını denemek hazırlamak ve son durumlarını görmek için çıktı..

bide utanmadan yendik diye seviniyorlar amk işte siz bu yüzden büyük takım olamazsınız cinconlular :D

1|0
    0|2
    • fbdeki orta saha kimde var? arsenal ilk 10 için mücadele eden, fulham, west ham ayarında sıradan bir takım artık. tek ümitleri forvette 33 yaşındaki podolski :D

• bu futbolcular da hiç büyümüyolar be :D ben bugün 26 yaşını bitirdim. podolski halen 28 öylemi vah vah vah. ben çocukken vardı ronaldinho. o da güç bela 33 olmuş. vay ki ne vay

• aahahah onların kazandığı parayı sen kazansan daha 21 yaşında falan kalırdın :D

• Arsenal 5 fener 2

Arsenal 2 fener 0

Arsenal 2 fener 2

Arsenal 0 fener 0

Bakalım bu sefer ne olacak

0|1
    1|1
  • Arsenal'e ezik, köy takımı diyen bir adamın futbol bilgisine lafım olamaz. Galatasaray yendi diye adam koskoca dünya devine ezik dedi. İyi bayramlar... :D

0|4
    0|4
  • Bence şanslar eşit ancak arsenal 1 adım önde gibi geliyo

0|0
    0|0
  • Yiyeceğiz onları

1|1
    0|0
  • Bu mantıkla Fener Real Madrid'i de yener UEFA kupasını da alır :)

1|1
    0|1
  • fenevbaççe galibiyet yerine anca başını alır o köy takımı dediğin takım ebeniz in şeyini gösterecek eğer gerçekten erkeksen maç günü maç anında de soru paylaş o soru altında konuşalım istersen Arsenal in şu golü mu iyiydi bu mu diye :)

0|2
    0|1
  • bi an dalga geçiyosun sandım da sen ciddimiysin harbiden.büyük hayal bu gs li olarak feneri desteklicem de arsenal zor fener turu geçerse ben burdayım :)

0|1
    0|1
  • senin bu sorunu hemen aldım sırf turdan sonra got etmek için :D lan hiç premier ligini izlemeidnizmi heriflerin pas stilleri çok fena fenerbahçede mehmet topuz sorunuda var arıca orayı walcot çok rahat geçer içeri indirir ahada gol işte hadi gider dersin işallah fener kazar falan diye ama nedir bu saçmalık sanki gelmiş bana kasımpaşayla maç yapıyor :D herifler her sene gruplara kalıyorlar bu senede değişmiycek

0|0
    0|1
    • Fb De Türk Takımı İnsan Destekler Elenmesi İçin Dua Edion Resmen ...

• iyi ki bir walcotları var. eee başka :D

• Podolski - Gervinho saymaya gerek yok zaten dünya biliyor kadrosunu dünyanın en iyi 10 takımından biri siz kimsiniz peki hiç düşündünmü büyük konuşmadan önce iki takımıda tartsaydın keşke

• Fenerbahçenin şuanda bir oyun stili y ok koçum yapacakları en iyi iş kontra atak çünkü karşısındaki takımın atak oyuncuları çok genç fenerinde defans oyuncular nekadr tecrübeli olursa olsun yavaş kalırsa salzburg taki kadar şanslı olamaz. bu arada paşam emireates cupla şampiyonlar ligini asla bir tutamassın en üst noktadır şampiyonlar ligi .

0|0
    0|1
    • ya bırak kim var genç? kimmiş atak? o kadar gençler de podolski denen uyuz moruğa mı kaldılar? 30 yaşından sonra köln gibi 2.lig takımından oyuncu mu alır büyük takım? geç bunu ya.

• İzle ve gör.

• Bence büyük konuşuyorsunuz..Direk turu geçeriz rahat yeneriz falan dememelisiniz..İzleyip görecez..

0|0
    0|0
  • Siz ilk yarı zorlanırsanix snejder ve drogbayi ikinci yarı ödünç veririz

Arsenale köy takimi dedin ya helal

Pensikspor gibi bir facia atlattiginizi unutma

Gönlüm Fener'den yana inşallah geçersiniz GS liyim bu arada

0|0
    0|0
    • fbnin gsdeki kocamış dedelere ihtiyacı yok. istese zaten alırdı onları. pendiksporu bırak trömsöye bak. o pendik türkiye kupasıydı ne önemi var. dileğin için sağol

• Siz fenevliler sidik yaristirmaktan vazgeçmeyeceksiniz dimi :)

Kupada görüşmek üzere :)

• arsenalında hakkından geliriz biz biz fenerbahceyiz

1|1
    0|1
    • laf ebeliğine ve hayal kurmaya gerek yok fenerbahçenin şansı var ama gerçekleride görmek lazım kalite ve oyun farkı

• arsenalin bildim bileli karnı yumuşaktır. o yüzden takım savunması yapan italyan ve ispanyol takımlarına karşı hep kaybettiler. fb de de bu gelişti artık. fb nin savunması iyi orta sahası iyi. forvet şanslı gününde de olursa daha ilk maçta saraçoğlunda biter bu iş. arsenal artık sıradan bir premier lig takımı. eski 2002 li yıllara dönemez artık geçti o.

• Wenger GS yi görünce donuna eder fb yi değil

0|1
    0|0
  • haklısın brooo

1|0
    0|0
  • Sicmak en dogal hakki:)

0|1
    1|0
  • Fener turu geçeçektir...

0|1
    0|2
  • ilk cümleden sonrasını okumadım

0|0
    0|0
  • Ersun yanal napmıştır kim bilir :D kesin aziz yıldırıma haber vermiştir ne yapıp ne edip şike yapmamız lazım diye şikeciler nede olsa ezikler sizi .D

0|1
    0|2
    • size koyarkende şike mi yapıyoruz 15 yıldır ? cevabın evet ise demekki satılık bir takımsınız ve parayı basan sizede basabilir.. yok eğer cevabın hayır ise, ozaman sizi her maç bileğimizin hakkıyla bağırta bağırta şike şike koymuşuz ;)

• ananı bile hatırlamıyorum evladım allah bilir hangi şarhoş anımda yerleştirdimde senin gibi bir idiot doğdu

• annenle ufak bir geçmişimiz oldu ama çok fazla takılma neyseki ben iyi pompalamıştım kardeş geliyor sana :d

• En zayıf rakip Milan . Bunun dışında çıkacak olan rakipler Fb yi hem ezer hem de ipe dizer.

0|0
    1|1
  • yeneriz elbet bundan hiç bir şüphem yok elensekte en azından gerçek köy takımı trömsüye elenen zavallı cinconlar gibi olmayız gidiyor köy takıma eleniyorlar reziller gibi sonra herkeze laf atma yarışına giriyor öküz cinconlar :)

0|0
    0|0
    • eğer canınız sıkılırsa birşeye üzülürseniz hemen bu sitedeki mal cinconların aptalca yorumlarını okuyup eğlenin baksanıza nasıl malca yorumlar yazmış gerçekten sizin kadar beyni olmayan bir topluluk görmedim hepiniz aynısınız malesef tek eğlence SEKSİ GEVATASERAY :)

• helal olsun baya geniş mis sin bu lafın üstüne halen cevap yazabiliyorsun tebrikler annene selam şöyle

• sende annene selam söyle bir gram aklınız yok aptallar :)

• fenevvahçe ikinci 8eşiktaş olur :))

0|1
    1|1
Yükleniyor...