Galatasaray Arsenal'ı yendi Emirates kupasını aldı Fenerbahçe de yener gs yendiyse yanlış mı?

galatasaray yendiyse fenerbahçe bizde yeneriz allaallah siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• fener yenerde rovansi yener

oda ilk macta arsenal 6-7 gol farkla yendigi icin yedeklerle cikar maca

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 14

• Ne alaka gs yendi fbde yenerle? Artık aşmamız lazım bunları objektif bakarsak gs kadro seyirci antrönör olarakta fbden iyi ama bu değilki fb eleyemez tabiki eler ama bnce arsenal 1 adım önde

0|0
    0|0
  • Biri hazırlık maçıydı biri CL..

İki maçında aynı geçmeyeceğini sizde biliyorsunuz, Tromso Galatasaray'ı eledi, şimdi Beşiktaş Tromsö'yü elerse Galatasaray'dan daha iyi bi' kulüp olduğunu mu gösterecek?

Hoş, bence öyle ama nese..

0|1
    0|0
  • galatasaray hazırlık maçında yendi, arsenal o maçta kaç oyuncu değiştirdi bir bakın, adamlar o maça hazırlık maçı gözüyle baktıkları için galibiyet için değil oyuncularını denemeye çalışıyorlar..

Fenerbahçenin durumu daha farklı adamlar bu maça galibiyet ve turu geçmek için en iyi oyuncularıyla çıkacak.. umarım turu biz geçeriz..

0|0
    0|0
  • Avrupanın en başarılı takımı kim diye sorarlar adama

1|5
    0|3
  • arsenal fenere tur atlatmaz

1|1
    0|1
    • galatasaray yendi ama bizde yeneriz

• galatasaray sizden 5 gömlek üstün takım.

kadıköyde yenseniz bile deplasmanda ezerler..

• ilk maç kadıköyde işi kadıköyde hallederiz

• Arsenal muhtemelen emirates kupasındaki gibi oynamıcaklardır öyle oynarlarsa 3-5 atarız yani

0|1
    0|0
  • Fener salzburg maçlarındaki gibi oynarsa arsenal çok rahat eler feneri ki bence eleyecek.

0|0
    0|0
  • Emirates cup ve şampiyonlar ligi çok ayrı kulvarlar şampiyonlar ligi en üst nokta farklı bir ortam fenerbahçe nin işi çok zor başarılar...

0|0
    0|0
  • Arsenal iki maçı da yenerek eler.Galatasarayla feneri aynı kefeye koyma.

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar ligi ile Emirates kupası bir mi? Nasıl kafa var sizde anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Galatasarayla kendinizi birmi tutuyorsunuz bjkli olarak gerçeklerle yüzleşmek gerekiyor çok iyi gidiyorlar emirates cupta hem portoyu hemde arsenala yendiler işiniz zor ama başarılar fbyi destekliyorum

0|1
    0|1
  • yener tabiki yenmez diyen mal suratlı cinconlar boşuna konuşuyor çünkü o salakların yorumlarını takan yok salaklar burda eğleniyorlar bişey olmaz eğlensinler ama bizde cinconlarla eğleniyoruz geleteserey diyince neden benim aklıma kuzu boku geliyor :)

0|2
    1|1
    • sizi hep kuzuya çeviriyor ondandır

• köpek sizin yanınızda insan kalır

• siz köpeksiniz ya sizin takma adınız köpek değil mi itler sizlere köpek desek şimdi köpeklere hakaretetmiş oluruz çünkü size ne desek az köpekler bile sizden daha iyi :)

• ezik cincon yendiyse herkez hayli hayli yener :)

0|1
    0|3
    • cincon yenerse fenerbahçe rahat turu geçer

• doğru tükürdüğümüz kabı yalamayı çok seversiniz

• cincon yenmiş fenerbahçem neden yenmesin diyoz ne alaka olum

Yükleniyor...