Günün sorusunu nasıl ve kimler seçiyor?

daha önce merak etmemiştim ama 22 gün önce sorulmuş bir sorunun bugün günün sorusu olduğunu görünce gerçekten merak etmeye başladım, kimler ya da nasıl ve hangi kriterlere göre seçiliyor günün sorusu?

yeni sorulan sorular kısmından günün sorusu olduğunu görebilirsiniz; sorusunun linki; link

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Jeton meselesi

0|1
    0|0
    • öyleymiş, ben de günün en beğenilen sorusu seçiliyor sanıyordum:D

• Önce kendin soruyorsun ortama onun linkini iletişim sayfasından yönetime gönderiyorsun sıraya koyuyorlar bir 15-20 gün içinde oluyor.750 xper karşılığında.

0|1
    0|0
  • 500 xper puanı karşılığı seçiliyor oda akılları keserse yani her soru seçilmez

0|1
    0|0
  • vala bilmiyorum kocakafa abim

0|1
    0|0
    • insanın kusurlarıyla dalga geçilmez, öğretmediler mi:P

• kötü niyetle demedim çok şekersin:D

• şaka şaka istediğini diyebilirsin:P zaten orjinal bir resim değil o:Pp

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim sorularımı hiç seçmemiş bir yönetim söz konusu.

Yönetime hiç talepte bulunmamış olmam da benden kaynaklanacağına ilişkin kuşkularımı arttırmıyor değil.

Yinede insan yahu bu adam bu kadar soru soruyor buda bizden olsun diyerek böyle bir zeytin dalı uzatabilirdi gerçi uzatılan bu zeytin dalından sonra siz ne hakla benim onayım olmadan böyle bir şey yaptınız diyeceğim aşikar ama hoş bir diyalog olabilirdi.

Yönetim uyuma Herdaim'e sahip çık!

0|1
    0|0
    • :D işler öyle yürümüyormuş, ne kadar xper o kadar günün sorusu:Pp sistem öyleymiş bende yeni öğrendim:P

• aslında şef seçmesi gerekirken komi seçiyor.

ha günün sorusu yönetim yönetim.

ben günün çorbası sandım kardiş :S

0|1
    0|0
  • Buda bir günün sorusu oldu emin ol :D

0|1
    0|0
  • beğenilirse artık

0|1
    0|0
    • öyle değilmiş, ver xper yapalım günün sorusu şeklindeymiş sistem:P

Yükleniyor...