Ilk buluşmaaaaaaaaaaa, toplanın beyler bayanlar :)

Arkadaşlar yarın uzun zamandır konuştuğum çocukla buluşucağız. bir defa görmüştü beni ilk defa uzun süreli yan yana geliceğiz. Nette felan hergün konuşuyoruz, ama kelimenin tam anlamıyla fazla iyi olmak istiyoum yarın. Siyah ispantol paça dar pantolon, altına topuklu üzerine siyah bir askılı badi giymeyi saçlarımıda dalgalı yaopmayı düşünüyorum. Saçlarım kahvemsi ve beli,me kadar geliyor :) Ne giyinmeliyimm pleaseee !:D

Güncellemeler:
Beyler siz ne tür kıyafetlerden hoşlanırsınız, ?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• tayt tunik giyebilirsin, ruh haline bağlı

0|0
    0|0
    • Ağzıma kürekle çarpar tayt giyersem herhalde :D

• niye ki?

Erkekler Ne Diyor 12

• kıyafet elbette önemlidir...Ama abartmamalı...Sade kıyafetler her daim kalıcı olur...Hele bu sihay olursa...

0|0
    0|0
  • ya valla genelde erkek olarak biz daha çok heycanlanıyoz zaten ne yaparsan yap eğer 100 tane sevgilisi olmamışsa senden çok heyecanlanır. rahat ol işte giydiğin şeylerin pek önemi yoktur biz erkekler için eğer kısa giyinirsen açık seçik olursa kötü bir izlenim oluşur ama adamda D: normal giy bişiyler erkekler hiç takmaz elbiseyi D:

0|0
    0|0
    • Öyle mi dersin :) Öyleyse yarın liseli aşıklar gibi olucak haha :))

• ahahah liseli aşıklar gibi :D takılın işte zaten podyuma değil eğlenmeye çıkıyorsunuz :D

• Olsun her erkek yanında güzel bir kadın taşımak ister :))

• bu dediklerini giy işte çok açık giyinmediğin sürece sıkıntı yok erkekler böyle şeyleri anlamaz bile

buluştuğunuzda ona nasıl davrandığın önemli hangi renk pantolon giydiğin değil bence

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşündüm. Topuklular dikkat çekmesin die ispanyolla kamufle edip askılı siyah bir atlet giymek. Siyah hem zarif hem asil duruyor, rahatsız da olmam sıradanda durmam .

• bu bulusmamı yoksa farklı seylerde varmı:))

0|0
    0|0
    • Buluşma yaaa masum bir buluşma alt tarafı :D

• Onun bu siteden haberi olsa sorarmıyım hiç :)))

• ozaman oda facede sayfalarda soruyodr vay be enistem nerde acaba simdi:))

• titredim yani

1|0
    0|0
  • şu yaz günü simsiyah giyinmek yerine daha canlı renkler kullansan daha iyi olurdu sanki

0|0
    0|0
  • Onu etkileyecek bir kiyafet giymelisin aklı başından gitsin :-D

0|0
    0|0
    • :D Saman altından diyosun :D

• Rahat bişiler giy

0|0
    0|0
  • bu dediklerini giyip link at sonra bizimlemisin,diilmisin karar vericez..

0|0
    0|0
    • Ahahah tamam bunu yapıcam :D

• dışarda çıplak mı dolaşalım :D

• sen dolaşacaksan dolaş ama erkek arkadaşın dolaşmasın o ne öyle böhüüü :(

• bizde gelcekmiyiz?

0|0
    0|0
    • Nayır :D

• Teşekkür ederimm :)

• Başlığı öyle bir yazmışsın ki , gören buluşmaya burdakileri toplayarak gidicen sanar. D.Decipher

0|0
    0|0
  • Biz gelirsek sevişemezsiniz boşver siz takılın :D

0|0
    0|0
    • Bak yaaa fikir ver fikirrr :D

• Ya bak yaa, sevişme mevişme yok dur daha bismillah :D Benim derdim onu iliklerine kadar şaşırtmak :D Akrep kadını klasik hiçbir zaman normal olmak istemez :D Konbin nasıl?:D

• Konbin nasıl derken

Kızlar Ne Diyor 2

• bence fazla siyahsınn

0|0
    0|0
  • bence sade ve doğal ol seni tipine içine mi daha çok bakıyor anlarsı'n

0|0
    0|0
    • O da doğal halimi çok seviyor, hatta zorla saçlarımı kalemle toplattırır . Fakat yinede erkekler ben seni makyajsız seviyorum deyip, bir süre sonra kndine bakmıyorsun hiç diyen canlılar olduğu için biz elden bırakmayalım iddiayı

• evet canım doğru inşallah güzel olur

• Rast gele :)))

Yükleniyor...