Sizce ne yapayım bir akıl verin ALLAH aşkına

Üç gün oldu sevgilimden haber yok ne geliyor ne arıyor. .daha öncede bir kaç kez böyle yapmıştı ben ayrılmıştım gelip yalvarmisti bir daha yapmicam demişti affetmistim...6 aydır birlikteyiz ama her zaman üzülüyorum...Şimdi içim yanıyor sizce ne yapayım ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yar aşkını bırak allah aşkıyla devam et hic üzülmezsin onsuz yapamam deme karşıdan gelen makul bir açıklama var mı bir bak insan durduk yere kaybolmaz ya evlidir ya da başka bişey vardır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• beyin bedava, ondan bundan akıl alacağına kullanmayı dene. yalnız bunu yaparken işin içine duygularını katma ve kararlı ol. aldığın karardan geri adım atma. az güçlü olun be...

0|0
    0|0
  • kazanamadığı için sana iyi bir gelecek veremeyeceğini düşünüp eziklik hissediyor olabilir.bu zor zamanında yanında olmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • bi büyüğe danış derim yani yeni rakı,viski falan senin aklını başına getirir. oldu ki olmaz diyorsan salla gitsin sana erkek mi yok :D

0|0
    0|0
  • bos ver salla gitsin:))

0|0
    0|0
  • kaybolmaları sırasında nerde oldugunu ogrenmedın mı hıc ?

0|0
    0|0
    • Evinde oluyor

• Yok aldatmadigina eminim ne gibi bir sorun olabilir peki bunda ?

• hıc bır nedensız sana acıklama yapmadan 3 ay ortadan kayboluyor bu sure zarfında arayıp mesaj atmıyor gorusmuyorsunuz bıle sonra sen ayrıldık dıyınce ortaya cıkıyor. pıskolojık sorunları olabılır ...

• bence bekle biraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Affetmemelisin

1|0
    0|1
    • Böyle yaptığında ben onu kafamda bitiriyorum..sonra çıkıp geliyor ben istemiyorum.yalvariyor seviyorum seni birakamam diyor.soz veriyor yine yapıyor

• Bencede affetmemelisin..Kafanda bitiriyorsan cikip geldigindede bittigini acikca soylemelisin..bos bos konusmasina kulak asma bence sevmek basit birsey degil hayatini mafetme boyle biriyle.

• Haklısın ama unutabilirmiyim onu bilmiyorum

• bence affet sende seviyosun nedenini öğren biraz tirp at sonra barış sende üzülürsün sonrasında

0|0
    0|0
Yükleniyor...