Kızlar erkek olsaydınız sevdiğiniz kıza nasıl açılırdınız

Kızlar erkek olsaydınız sevdiğiniz kıza nasıl açılırdınız nasıl yakınlaşırdınız ne konuşurdunuz...

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• geçerdim önüne senı seviyorum cık benimle :D bazen odunluk cok etkileyici olabiliyoorrrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Direk senden hoşlanıyorum derim.

0|0
    0|0
  • acik accik ondan hoslandigimi soylerdim

0|0
    0|0
    • he bz syloyoz gerizekalı braz romantik ol derler

• olur ama sen taktik ver

• o aslinda kizin tipine bagli..simdi ben ne soyleyim... bence en baslicasi erkek kiza duygularini ifade ede bilmeli gercekden kizi sevdigini gecici heve olmadigin isbat ede bilmeli

• Ya benimsin ya torpağaann asdadas

0|0
    0|0
  • utanırım ben .

0|0
    0|0
  • Direk söylerdim :D

0|0
    0|0
  • karsisina gecer benimle evlenir misin derdim :)

0|0
    0|0
  • kolundan tutar zorla sürüklüye sürüklüye evime götürür eve kapatırdım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• walla arkadasşım güzel bir ilham oldun bana.. diyelim bir kızdan hoşlanıyorum bir süre de tanıştık tamam dedim iste aradığım kız bu... kıza senin sorunu soracagım... formalite icabı tabi:)

sonra birinden hoşlandığımı söyliyecegim... ona olan sevgimden hangi özelliklerinin hoşuma gittiğinden ilk tanışma anındaki etkilenişimden falan bashederim..bu kısmda hem o kişi oldugunu belli edicem ama aynı zaman da net olarak söylemeyecegim...en sonunda adını söylerim... eminim o durumda bile hicbiri a ben mi demez... adı x dedik diyelim hangi x ben tanıyormuyum falan der...sonunda kendisi olduugnu söylerim... tabi orta bölümü cok uzun tutumamak lazım tokadı atıp gitme ihtimali var o zman:) saol ilham için aramızda :))

0|1
    0|0
    • wqjedopwq abi tam benim kafadasın he aşdkıwqope

• mantıklı değil mi ama kızlar da bir geri bildirim verselerdi daha güzel olurdu tabi.. benim soru hakkım yok da sen soru haline getirip sorabilirmisin dostum bakalım kızlar böyle bir teklif almak isterlermiydi :))

Yükleniyor...