Fenerbahçe - Arsenal Maçını Nasıl Yorumlarsınız?

Göründüğü Üzere Kura'da Arsenal - Fenerbahçe Eşleşmesi Gerçekleşti.İlk Maç Kadıköy'de. Tahmin,Yorum Ve Kim Gruplara Çıkar?

• Arsenal Gruplara Kalır.
    70% (7)57% (16)61% (23)Oy Ver
  • Fenerbahçe Gruplara Kalır.
    30% (3)43% (12)39% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2
11|29

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Arsenal son 8 senedir şampiyonlar liginde gruplardan çıkan bir takım Fenerbahçe'de her yıl play-off'larda elenen bir takım.

Eğer Cas'tan ceza onaylanmazsa Fenerbahçe'ye Avrupa Liginde başarılar dikkat ettiyseniz Avrupa Ligi dedim Şampiyonlar ligi değil.

2|1
    1|2
  • bir galatasaraylı olarak bu maçta fenerin destekçisi oluruz tabiki ama arsenal son derece güçlü bir takım gerçekten fener çok zorlanacak.

0|3
    1|0
  • zor maç olur fener için.

0|1
    1|0
  • Abi sizin bu spor sorularını biz kızlara gösteriyor site erkekler anasayfadan görüyor bir bize kalıyor yorumlamak bende bilmiyorum inş arsenal alır kazanır kaybetsin fener gurupta kalan mı kazanıyo giden mi ? Kalanmıdır terk eden gidenmi ? :D

0|1
    1|1
    • Öldüğünde yatağa girersen canlı olarak mı uyanırsın?

• Açıkca anlamadıgımı söyledim feneride desteklemiyorum zaten alamazmış ohh ohh :D

• Arsenal kalır

0|1
    1|0
  • Bilmiyorum.

0|1
    1|0
  • Arsenal Gruplara Kalır

0|0
    0|0
  • İki mağdur yarışsın bakalım :D Ama Arsenal alır

0|0
    0|0
  • tabiiki Fenerbahçe

0|0
    0|1

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'nin hiç şansı yok.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 28

• Fenerbahçeyi desteklesem de bir GS'li olarak deminki soruda dediğim gibi Fenerbahçe'ye dev takımlar karşısında insan güvenemiyor. Çok fazla üstünlük sağladığı dev maçlar hatırlamıyorum. Zaten Arsenal cephesi de fazlasıyla kuradan memnun şu haberi anladığım kadarıyla : link

2|3
    0|1
    • kesinlike katılıyorum. arsenal zor ve güçlü bir takım zaten. ve bu eşleşme arsenalin işine gelmiştir mutlaka. ama fenerde karşılarında güvensiz kalmaz bence. sonuç belki fenerin alması yönünde olmayabilir ama fener mücadele edecektir ve güvensiz kalmayacaktır diye umuyorum. bir galatasaraylı olarak.

• Bİr Galatasaray lı olarak fenerbahçe yi destekliyorum. En azından bu maçta :D

2|3
    0|0
  • Salzburg maçlarını referans alırsak fener bu turu geçemez ama o zamana kadar toparlanırsa şanslar eşit diye düşünüyorum.

0|2
    0|0
  • zor çok zor iş bence %50 teknik direktör ve %50 oyuncularda çünkü fenerin geniş akdrosu var ama ersun yanalın bu kadroyu arsenal maçında nasıl kullanıcağını merak ediyorum kuytu oynatıp büyük bir hataya neden olabilir seçimler çok önemli kanatlarda hızlı futbolcular olmalı

1|1
    0|1
    • Gökhan gönülcük sakat.Emre Beleşoğlu da sakat.Salzburg maçında oynattığı oyuncuların yaş ortalaması 30.8

• emre nin çok büyük kayıp olduğuu düşnmüyorum ama gökhanın yerine memet topuzun oynaması çok kötü olucak fenerbahçenin sağ tarafından çok pozisyon yiyeceği belli oluyor

• Son maçta full ordan geldiler.

• UEFA Fener'i Şampiyonlar Liginde barındırmaz bu sene zor ihtimal ama gruplara kalsa bile adım gibi eminim ölüm grubuna düşer.

0|2
    1|1
  • Arsenal Sonunda Türkiyenin EN BÜYÜK TAKIMIYLA Oynayabilecek FENERBAHÇE !

1|3
    0|3
    • fenermi dünyanın en büyük takımı eğer yenemeyin görücez seni

• o maç geçen haftaydı kardeş

• sonunda diyorum cinconlu kardeş anlamanız için 6 yemenizmi gerekiyor 3 büyük sen büyük ben büyük yok tek büyük var oda Fenerbahçe

• fenerlilerde kimin kazanacaklarını biliyorda çaktırmamaya çalışıyorlar :)

0|1
    1|2
  • Devam etmekte olan bir Cas davası var aynı zamanda. Eğer ki Fenerbahçe Arsenal'i eleme başarısı gösterirse bir de Cas davasından olumsuz bir sonuç çıkarsa heralde en büyük yıkım burada olur.

Maça gelince Arsenal bu kupanın gediklisi. Her sene olduğu gibi yine gruplarda olacaktır diye düşünüyorum. Her şeye rağmen Fenerbahçe'ye sonsuz başarılar.

0|0
    0|0
  • Arsenal adının karşılığını vermiyor son yıllarda. Fakat FB'de şu ana kadar hazır bir görüntü vermedi. Süper Kupa maçı ve ligin ilk haftasından çıkacak sonuçlar da FB'nin moral motivasyonunda etkili olacaktır. Arsenal turu geçer bana göre ama bu çok kolay olmaz.

0|0
    0|0
  • Rahat alırız kasmaya gerek yok meireles kuyt yobo olsun ıngılterenın en iyi klüplerınde oynayan oyuncular var fenerbahcede bruno alvese laf etmeye gerek yok zaten zira gökhan gönül ki iyileşirse tartışmasız türkiyenın en iyi sağ beki sow , ve emenike yi de zaten az cok haber dınlıyorsanız bir sürü ingiliz kafa takımları istedi , volkan da formda kaptanında tecrübesi taraftarımızın desteği tüm fenerli kardeşlerimize hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • FBli olmama rağmen ne yazık ki eleneceğimizi düşünüyorum. Bunun sebebi de Aykut Kocaman'ın bize bıraktığı 3 forvetli, kanatsız, forvette çoğalamayan ama her maç 10 tane gol pozisyonu veren oyun yapısı ve Ersun Hoca'nın anlamsız şekilde bunu devam ettirmeye çalışması. Kendi sistemini denemeli ve gereksiz oyunculardan kurtulmalıydı. Ama adam da haklı, Aykut K.'nın listesine göre transfer yapıldı ve al sana takım dediler. Adam biraz daha geç gelseydi herhalde Emenike yerine Cardozo alınacaktı.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe için başlamadan biten bir ş.ligi rüyası

0|1
    0|0
  • arsenal silindir gibi geçer fener'in üzerinden. zaten olur da fener turu geçerse cas-uefa elele küsküyü verir.

0|0
    0|1
  • Zor maç... İlk maçı Fener alır ikinciyi bilemem...

0|1
    0|0
  • Arsenal'a güveniyorummm

1|0
    0|3
  • Sonuna kadar feneeeer

0|0
    0|0
  • pilzen bate lazıo hep düşük seviye takımlarla maç yapıpp yarı final oynadı.arsenal katiyetle fbyi parçalar

0|0
    1|0
  • fenerliler boşuna galatasaray yendiyse bizde yeneriz demesin galatasaray dünya devi fener sadece türkiye 2. si ama fener gökhan gönül yoksa 3-4-3 takdiği yapıp berabere kalma şansi var şunun gibi

...VOLKAN...

...EGEMEN..BRUNO..YOBO...

...TOPAL...ALPER...

...EMRE...MEİRELES...

...WEBO...SOW...

...EMENİKE...

0|0
    2|5
    • yorumumu bir kişi beğenmemiş herhalde sorudan anlamadı

• galatasaray dünya devi ise Fenerbahçe dünya devini yenen takımdır.

• kadıköyde yendiniz diye boşuna havalara girme derim galatasaray senede sizi 2 defa yeniyor ama siz 1 kere oda kadıköy türkiye kupasını hatırla 3-2 yenmiştik bide tt arenada 2-1 yenmiştik siz sadece kadıköyde yendiniz oda hakem sayesinde bunuda unutma

• bence bilerek yine Arsenal çıkardılar ki başları ağrımasın...

0|0
    0|0
  • arsenal şov yapçak

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe Gruplara Kalır.

0|1
    1|0
  • Galatasaray 2-1 Arsenal

Fenerbahçe 1-3 Arsenal

demedi demeyin fenerbahçe böyle olacak

1|0
    1|0
  • Gönül Fenerbahçe diyor.

0|0
    0|0
  • Arsenalin evinde; Arsenal 3 - 0 Fenerbahe olur.

Fenerin evinde; Fenerbahce 1-0 Arsenal olabilir.

0|0
    1|1

0|0
    0|0
  • Üründül vari bir yorum yapacağım.Fener gol atarsa Fenerbahçe turu atlar. Ama Arsenal atarsa Arsenal atlar. İki takımda iyi, gol atan takım bir üst tura geçer :)

0|1
    0|0
  • bir zavallı geysaray dünya devi demiş aptal kendilerini dev aynasından görenler acıyorum yakında bu moruklar biz barcelonadan bile iyiyiz derler gerçi bazı sazan cinconlar diyor siz hiç bir b... değilsiniz :)

1|0
    0|2
    • siz seksi kulupsünüz seksi sizin stadınızda gelenevi malum fuhuş olayları vardı :)

• hhahaahaaha ulan ne zavallısınız: :D:FAD:F:DA:DFA:

• arsenal diyenler seksi cinconlar cinconlar sadece seksilikte bir numarasınız :)

1|0
    0|1
Yükleniyor...