Fenerbahçe Arsenal Maçı Hakkında Görüşleriniz

Arkadaşlar Fenerbahçemiz Arsenal ile eşleşti, ilk maç istanbulda, görüşlerinizi alabilirmiyim, bir de anket ekledim.

Bence mevcut oyunu sürdürürsek, tur atlamak çok zor, orta sahamız güçlü kişilerden oluşmasına rağmen kolay geçiliyor, defans çok hatalı oynuyor. Sağ kanatta Mehmet Topuz evlere şenlik.. Şu kısa sürede toparlarsak zorlarız belki ama bu şekilde çok zorr malesef.

• Fenerbahçe Tur Atlar
    25% (1)50% (2)38% (3)Oy Ver
  • Arsenal Tur Atlar
    75% (3)50% (2)62% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Premier Lig sıkı takip eden biriyim çok sağlam oynuyorlar herifler Fenerbahçeye göre çok çok iyiler ama Fenerin yapıcağı burda en iyi iş Kuyt Webo gibi adamların yerine Stoch , Sow gibi kanatlara hızlı futbolcuları koymak çünkü fenerin defans ağırlıklı oynaması lazım hücum futbolu sadece zaman ve skor kaybı yaşatır kontra ataktan gol bulmaya çalışmalı özellikle kanatlar çok önemli o yüzden Kuyt tecrübeli ama ağır bir oyuncu Stoch ve sow daha etkili olur arsenal atakta top kaybettiğinde ortasahların hemen kanatlara topu aktarması ve kanatların boş alanlara dirbling atıp ceza alanına topu taşıması çok önemli

0|1
    0|0
    • stoch gitti zaten.. Kuyt yerine emenike oynarsa kontraataklarla daha iyi sonuca varabiliriz, bir de Aykut hocanın oynattığı gibi topu rakibe vermememiz gerekir. Top onlara giderse kesin atarlar

• stoch PAOK a kiralandı 1 milyon euro ya. Defans için bence de kesinlikle her iki defans iyi ama henüz uyum sorunu var.

• Emenike Fenere Yeni Geldigi İçin Holmen Gibi Avrupada Oynıyamıcak :(

Kızlar Ne Diyor 5

• zor maç olur fener için

0|1
    0|0
  • Milli takımımız yerlerde bari kulüp takımlarımız başarılı olsun hepsine başarılar...

0|1
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak feneri destekliyorum bu maçta. ama arsenal güçlü bir takım ve fener son derece zorlanacak bakalım neler olacak.

0|2
    0|0
  • Milliyetçilik ruhuma ters düştüğü için Arsenalı falan desteklemiyorum Galatasaraylıyım çünkü

Yine de iyi olan kazansın diyorum ama sizde biliyorsunuz ki GS kadar iyi bir kadronuz yok iyi bir teknik adamınız yok

Ersun Yanalın başarılı olacağını sanmıyorum ama Bilic olur inş

0|0
    0|0
  • Arsenal Tur Atlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçeyi destekliyorum ama Arsenal çok zorlanmaz diye düşünüyorum. Fenerbahçe'ye, dev takımlar karşısında insan tedirgin yaklaşıyor.

0|3
    0|0
  • İşimiz zor... geçersek mucize olur...

0|1
    0|0
  • Fenerbahce tur atlar eminim. çok zor olucak bu maç ama emenike sow ve kuyt parçalar arsenali

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe Tur Atlar

0|0
    0|0
  • arsenal çok güçlü

0|0
    0|0
  • cinconlar hemen atlamış sorularımıza zavallılıkta bir numarasınız o kadar küçük beyniniz var ki kendizi dahi görüyorsunuz salaklar işte sizene bizim rakibimizden sizene siz trömsüye seksi bir şekilde elenirken iyi oluyor ama

0|0
    0|0
  • Arsenal yeniyorsa biz hayli skeriz sizi :D

0|0
    1|2
Yükleniyor...