Azimli insan herşeyi başarırmı ?

Azimli insan herşeyi yaparmı Başarabilirmi arkadaslar bunun için ne gerekli ?

Hedeflerini belirlemeli zamana bırakmalı mı dır sizce Benim sorunum da şu kendimi seviyorum ancak fizigimden memnun degilim bir türlü herkes iyisin diyor ama ben daha iyisini istiyorum . spor ile ilgileniyorum fizigim düzelirse kendimi daha cok sevebilirim . Ne yapmam lazımm ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• evet azmet sonucunu kat kat alırsın. spora devam bırakma hiç zaten sonucu güzel olur. birde şartlandırma kendini. oluruna bırak sonucu istediğin gibi olur zaten emin ol:)

0|1
    0|0
    • Tsk edeerim sporu kendim içinn yapıyorum zaten :)

• rica ederimmmm Seni takip edicem hep :)

Kızlar Ne Diyor 4

• evet azimli insan herşeyi başarabilir . sen sporu bırakmadığın sürece fiziğin daha da güzelleşecektir . ama kendi kendine fiziğim düzelirse kendimi daha çok seveceğim diyede şartlandırma

0|1
    0|0
    • ben hep buna odaklandm fizigim düzelirse vs vs

• Nasıl sevicem ki :S

• kendini hiç bir şeye şartlandırmadan sevmelisin ama bu arada da sporunu da yapmalısın . yani kendinle her şartta barışık olmalısın :)

• Yok yaa yalan o biraz ellerini ayaklarını kes yüz üstü koy o azimli adamı ne yapıcak hadi ? Evine giremez daha asansörle aşaş inemez daha ondan inanma öyle şeylere..

0|0
    0|2
    • Saçmaladıgının farkındamısın ?

• elimden bişey geliyodur

• Hıı beklemeyi sayarsak çok iyi bekliye bilirsin bir azimle..

• bence kendıne ozguven aşıla yoksa fızıgını düzeltsen bıle baska bı neden bulur kendını begenmezsın

0|1
    0|0
    • Nasıl aşılayabilirim ?

• yap bencede benim gıbı ol bıraz senden daha guzel kımse olamaz böylece :)

• sevicem artıkk :)

• azimli dir diye illada o insanin her seyi basaracagi ispat olunamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...